Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydın canım evet herkes şikayetci halimden baya kötü alışkanlıklarım varmış benimde ya ne kadar salmışım ben öyleDoktor işi gıcık sevmiom anca hap veriyorlar sevmiyorum hap kullanmayı kendim bi yolunu bulmaya çalışacağım yarın bi gün çocuk olursa iyice zombi olmak istemiyorum

kızlaaaaaaarrrrrrrrrr herkese günaydın öncelikleeeeeeeeeeeee

çok mutluyum çok mutluyum çok mutluyuuummmmmmmmm
dün meğer 54.3 müşüm ben tartı hafızasından baktım. ve bugün tartıldığımda geçen haftaki kilomu gördüm 53.6 inanabiliyo musunuuuzzzzzzz dün verdiğim emek, güzel menü ve tabiki sporum işe yaradıııı en çok da sporun etkili olduğunu düşünüyoruuum bugün de protein günü yapıp, sporumu da yapıcam elbette

yarına eksi de olucam

selam
dün menümü yazamadım yoğundum biraz
sabah09.00
menemen

ara 11.00
1 portakal

öğle 12.10
2 dilim ekmek ve kıymmalı yumurta,tarhana çorbası 1 kase

akşam:18.00
saalata hamsi buğulama,1 dilim ekmek

su 2 litre ye yakın
1.15 saat yürüyüş

canım öyle deme bu zamana kadar kendin çözüm bulamamışsın bundan sonra nasıl bulacaksın? biraz gerçekçi ol ve vakit kaybetme. dahiliye mi olur psiyatr mı olur bilmem. ebru ve burcu söylesin. onlar sağlık konusunda bilgili

günaydın çıtırlarrrrrrrrr

günaydın çıtırccıııımm

canım olmamış sanki bu menü. sabahki menemen yağda menemense olmamış. ve kıymalı kavurma çok yağlıdır?? hem çorbadan aldığın karbonhidrat hem de 2 dilim ekmekten aldığın çok çok fazla olmuş. suyun biraz az olsa da sporun güzel akşamı da güzel kapatmışsın ama lütfen takımımızı da düşünerek çarş perş özellikle dikkat edelim diyetimize

ne güzelllll

günaydın çıtırlarrrrrrrrr
günydın!
deneyeceğim canım.
yürüyüş yaparken ya mürid diyeyim bari.

evet olmadı...

et haşlamada olur cnm tabikide
bende bugün öglen için iki yumurtayı çırptım azcıkta süt koydum
1 çk kadar tereyagını eritip yumrutayı döktüm tavaya
arasına mantar koydum kapttım bir tarafı diger tarafına
öglen ayran ile yiycemmm

anladım canım afiyet olsun. sanırım tereyağını tercih etmenin nedeni karatay ın önerisi diye düşündüm yine de 1 çk bana çok geldi :26:

anladım canım afiyet olsun. sanırım tereyağını tercih etmenin nedeni karatay ın önerisi diye düşündüm yine de 1 çk bana çok geldi :26:

cnm ben bütün diyet bilgileirni karıştırıp kendime uygun olanınıı uyguluyorum hepsindne bir demet diyim
ama 1 çay kaşıgı silme çok degil

günaydın kızlar telefonumdan geçmişi okumuştum sabah yatakta tubanın menüsü ne öyleeee bi toparlanıyor bi dağıtıyor tubaa kendine gel canan aynı şekilde çok karbonhidratlı tüketiyrsun buse şu an durumun ne ben hafif bi kas ağrısı çekiyorum ama öyle diğer jilliandakiler gibi değil bide protein diyeti yap 3 gün et süt balık yoğurt yumrta tarzı beslen mutlaka işe yarıcaktır

burcuuu benim durumum iyi sadece squat kaynaklı kaba etlerim ağrıyor. demek ki işe yarıyor popo kısmı için bu çok sevindirici ama dediğin gibi diğer jillian gibi bir durum yok. bacaklarımın altı ağrımıyor mesela kas sıkışması olurdu diğerinde feci şekilde ama bunda hiçbir şey. benim anladığım bu jillian cidden doğru söylüyor ve popoya ve üst bacağa çalışıyor burcuuu yani bizim ihtiyacımız olan bölgeleree göbek desen en basiti zaten hareketi de belli. ama benim bu basenlerdeki yağlar o sevmediğim görüntü düzelecek bununla inş

cnm ben bütün diyet bilgileirni karıştırıp kendime uygun olanınıı uyguluyorum hepsindne bir demet diyim
ama 1 çay kaşıgı silme çok degil

anladım banucum en güzelini yapıyorsun bir de canım ben onu çorba kaşığı sandım yaaaaaaaaaaaaa

bakıyorum hemen burcuum geçmişte sana yazdıkların gözünden kaçmış olabilir. madem hedefin 53 çok erken mezun olmuşsun keşke mezun olmasaydın demiştim canım

aynen buse göbegi düzenli mekikle halletmek çok kolay oluyor. canım aslında hedefim 53 değildi 60 tı biliyorsun bide diyet çok sıkmıştı artık izinde olmak da ayrı bi psikoloji yarattı bende ve mezun oldum sıkıntı değil yine burdayım 1 ay disiplinli gidersem çok rahat veririm o kiloyu bide herkes aynı şeyi sölüyor çok zayıflama iyice küçülceksin aslında basenlerim gitse yeterli canım blogu incele fırst bulunca çok güzel şeyler var

anladım canım. mesela benim diyet anlayışım vermişken ortada fazla yağ bırakma hepsini ver tarzında olduğu için ben asla durmam tekrar 48 olana kadar. boyundan 10 kg aşağısı cidden en ideali. ben şuan kendimi şişman hissediyorum. özellikle basenimin olması beni aşırı rahatsız ediyor. dar pantolonlar giyerken üstüne uzun tunik tarzı giyiniyorum. normalde 36 beden bi insan bunu niye dert eder gibi düşünülebilir ama öyle değil. zayıf olmak değil önemli olan gerçekten güzel bir vücuda sahip olmak. mesela eğer basenimden kurtulursam bu jillian sporuyla. o zaman korumaya geçerim cünkü göğüslerimden çok memnunum şuan. 34 bedenken en sevmediğim şey göğüslerimin küçük olmasıydı. 70A beden giyiyordum yani en küçüğü. şuan 75 giyiyorum allaha şükür. ve mesala beyonce u beğeniyorum popo kısmı üst bacakları harika. öyle olmak isterim açıkcası. kalçası var ama baseni yok. bence en mükemmeli de bu

burcuu karatay çok güzel ama istekleri çok zor her şeyi evde hazırla diyen bi yapısı var ve benim için imkansız ama yapabileceğim kadarını yaparım tabi

bende gögüslerimden çok memnunum canım bende 85 takıyorum abeste durmuyor hatta 80 bile takarım ama çok küçük durmasınlar istiyorum jillianla bende eritrsem zaten rahat bi 3 4 kilo daha vermiş olurum o zaman korumaya geçerim ama bu sfer akıllandım adam gibi bi koruma yapıcam yani sağlıklı beslencem çok yersem ertesi gün salmıcam

burcuu karatay çok güzel ama istekleri çok zor her şeyi evde hazırla diyen bi yapısı var ve benim için imkansız ama yapabileceğim kadarını yaparım tabi

hepsini evde yapmana gerek yok canım temek şeylere dikkat etsen yeterli diye düşünüyorum ben ben son 8 kiloda filan karatay benzeri yaptım çokda iyi oluyo yani bende yapabildiğim kadarını yapıyorum hepsine uyamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…