Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

biz iyiyiz sende ne var ne yok aldın mı verdin mi kiloooo

biz iyiyiz sende ne var ne yok aldın mı verdin mi kiloooo

bende iyiyi canım kpssye hazırlanıyorum. yüksek lisansa başladım baya yoğunum. yaklaşık 3 aydır 57-58 arası gidip geliyorum ama iyi şimdilik kış gelince kilo alırım diye korkuyorum sadece :) sen naptın kaç kloyla mezun oldun?

59 la mezun oldum 59 60 oynuyorum bende bende kpss ye hazırlnıyorum hala yoğunlaşamadım

emoooşşş biz de seni merak ediyorduk hoş geldiiin

ay ne güzel almadın yani benim gibi kiloları geri ben 48,5 düşmüştüm 55.9 a kadar gördüm tartıda sonrası malum burdayım. bu sabah itibari ile 53.6 yım ama dukan yapmıyorum bu kez. valla bu son olsun akıllandım her şeye saldırdım yedim 1 gün bile koruma yapmadım valla halimde böyle oldu

kızlar bi sürü elbise denedim geçen gün hem söz için hem nişan için 40 bedene giriyorum hala basenlerimden dolayı ve üstleri hep bol geliyo ama çok güzel elbiseler var ve gerçekten üstümde güzel druyorar düşünsenize 44 46 bedendeo elbiseleri giyemicektim ama en azından şubat ortasına kadar bi 5 kilo daha istiyorum ama reğlim bitsin bide elbise uygun olduğu için fiyatları 2 elbise aldırcam bi kısa bi uzun dursun evde artık yenigelin olacağım için lazım olur söz için çok güzel beğendim nette bulamadım ama siyah çok güzel boyu bana uzun geldi kestircem ama bakalım gencay beyimiz alcak mı bana oda begendi ama söze yakın bakarızx dedi sözümde aralık ortası filan olcak

cevaplarım dersen konu aç derim bende bi konu açacam da çok üşeniyorummmm

açayım da bu da aklımdan gitsin :) ya bütün çevrem nasıl kilo verdin diyip duruyo. link verip okuyun dicem

hoşbulduk canım benim :) ben de yazın aldım 1-2 kilo ama sonra bu böyle gitmez diyip çeki düzen verdim kendime. şu an yaptığım diyet gibi değil ama düzenli yiyorum tabi diyetten kkalma alışkanlıklarım hala devam ediyo :) sen de verirsin azimlisin :)

burcuuuuuuu senin boyun benimle aynı değil miydi yaa :26: sen erken mezun olmuşsun bence. senin 50 olman lazım. 36 beden olman kuğu gibi olman lazım burcuuuuuuuuu o 40 beden şeylere sakın bakma. benim dolapta bir şey kalmadı 40 ları hep verdim gitti bi iki 38 kaldı o da daraltırım diye 1 tane de en şişko halimden bi bahçıvanım vardı onu bıraktım hatıra olarak paran boşa gider bak sakın alma 40 beden yeni bir şey. 36 ol sonra al

kkızlar ben derse giriyorum hepinizi kocaman öpüyorum dikkat edin kendinize :) bu arada kilo veren herkesi alkışlıyorum

keşke ben de 1-2 kilo alınca kendime dur deseydim. amaan daha 34 bedenim amaan daha 36 yım dedim durdum. baktım 36 lar yapıştı biraz hemen kendime geldim

tamam canım sen de kendine iyi bak görüşürüz gel arada böylee :))

Son düzenleme:

canım boyum 1.61 benm erken mezun oldum ama ben hiç 36 beden olmadım olmamam niye dersen kemiklerim çok geniş mesela bacaklarımdan 38 oluyo belime çok oturup rahatsız edenler de oluyo yani legen kemiğim geniş istesemde olmazzzz vericem kilo ama listede olduğumda çok sıkıntıdaydım daha büyük kaçamaklar yapıyordum şu regliyi atlatayım spora başlıcam bacaklarımı sıkılaştırmam lazım ocak 15 e kadar filan göbeğim azaldı yani hiç yok çok az bi ayva var ama basenler genetik işte gitmiyo

Son düzenleme:

burcuuuu bak sakın kendini böyle kandırma. leğen kemiğim geniş diye bir şey yok. 32 beden demiyorum 36 diyorum. o popo kücüklürse leğen büyük de olsa 36 beden oluyorsun bunu sakın unutma. bi arkim de senin gibi diyordu kilo verdi bi denedi 36 oluyor cuuukkk anladın mı önemli olan poponun basenin zayıflaması. benim basen de genetik direkt ordan alıyorum şuanda da kilomun cogunu basenden aldım. ama sporla kilo verirsen basen masen kalmıyor. 34 bedendim ve basenden eser yoktu popom da spor sayesinde taş gibiydi inan bana yapabilirsin. demek ki hiç o denli zayıf olmadın ve 36 da olmadın ama bana inan... bu halk arasında 36 olamayanların uydurduğu bir kaçma yöntemi bence. sen inanma leğen kemiği falan olayına... ben burda yaşayan biriyim bu durumu. ben de diyordum 36 olamam herhalde diye cünkü bi arkim sürekli bana kemiğin iri deyip duruyordu. meğer kıskandığı içinmiş. ben 36 olunca kudurdu nasıl olur diye ve zayıfladı o da oldu ki ondan önce benim de kemiğim iri ben de olamam diyordu. yaa dedim nasıl da oldun hani olamıyordun falan ahahahah ben sana söylüyorum bizi dambell olmadan ya da 0,5 lt su ile yapacağımız jillian paklar deeer ve susarım

bu saat oldu hala derse oturmadım zayıflama derdine daldım internet alemine bloglara. kendimi esefle kınıyorum ve derse kaçıyorum kızlar.

gelicem yineee

valla kuzum kuzenle yapımız boyumuz filan hep aynı kız 28 kilo verdi yine 36 olamadı suan 52 kilo ben jillian yapmam ya zilli jilian bide hergün düzenli yapamıyorum ben onu yaparken başım dönüo level 2 de

valla kuzum kuzenle yapımız boyumuz filan hep aynı kız 28 kilo verdi yine 36 olamadı suan 52 kilo ben jillian yapmam ya zilli jilian bide hergün düzenli yapamıyorum ben onu yaparken başım dönüo level 2 de

demek ki kuzeninin popodaki yağlar gitmemiş. gitse olurdu senin kilondayken ben de 40 bedendim. ben yine de olabileceğine inanıyorum senin. sen de inan jillian evet çok zor valla cesaret edip başlayamıyorum o yüzden başka bi 30 dk cardio videosu yapabiliriz daha basit bir şey mesela :))

ben derse kaçıyorum tatlım.

bende diyorum ki 8 dklık bölgesel her bölge 8 dk bide ip atlasak 1 aylık program yapıp squats gibi bence 1 ayda harikalar yaratabilirizzzz iyi dersler canım bu konuyu konuşalım

Son düzenleme:

güzel sonuçlar aldım canım ama kaçamak yapmasaydım şuan 53lerde olurdum kesin çünkü yaklaşık 2 kilo felan verdim

olsun kız sonuçta aldığımı verdim kaçamak yapmasaymışım geçen haftasonu çok güzel olucaktı

püsküüt her perşembe yapıyomuş bende yapıcam bundan sonra

özelliklede reglin son 2 günü herkes öneriyo

kaptancım sen mezun olma burda kal sen gidersen bneim motivasyon düşer

kızlar pirinç lapası diyeti yapmak istiyorum 2 gun yapan varmı nasıl yapılıyor ve ne sonuç aldınız

ben 2 kilo verdim canım

dün akşam alışveriş yaptıııııııım
M beden kaban aldım

bluz aldım ama bol aldım modelini beğendiğim için bide şal ve çanta aldım ayy M beden kabanın içine girdiğimde benden mutlusu yoktu o an ya bide adama başta dedim ki L verin siz bana anca olur dedim

L kalmamış üzüldüm sonra dedimki M si var mı dedim baktı var dedi bi giydim üstüme çok güzel oturdu

Ay artık L lere resmen veda ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…