Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

canım netteki bilgilerin bi makale yada kitap değilse pek inanma derim ben hemşireyim ve meyve şekeri yağa dönüşür diyemezsin meyve yerine başka birşey tüketsende aynı şekilde yağa dönüşür bu senin metabolizman ve maddenin kompleks olması ile ilgilidir ki bunu canan karatay ın kitabındada görebilirsin yanında süt ürünü tüketmen emilimi zorlaştırdığı ve atılımı fazlalaştırdığı için depolanmayı engeller ama insanlar öğleden sonra hareket yeteneği azaldığı için ve metabolizma yorulduğu için kompleks maddeleri sindiremez ve depolar ha dersin ki ben böle kilo veriyorum verirsin ama kalıcı olmaz.

ben polikistik over hastasıyım 95 lere kadar çıkıp 63 lere kadar indim diyetisyenim hep
meyvenin yanınd asüt ürünü verirdiki ; insülinimi dengeleisn ve yaga dönüştürmsin diyee
kilollarım hepsinide bu şekile verdim 25 kkiloyu almadım, 70in dütünede çıkmıyorumda artık
ama son verdikleirmi tekrar aldım yani son 7 kiloyu çünkü herşeyden kısarak az yiyerek vermiştim 7 kiloyu
oda hemen geliverdi yemeye başlayınca..

Bugunku menum

09:00 sutlu nesfıt

13:00 ogle
Yogutlu ıspanak yemegı 1 kase

14:30 dan ıtıbaren
3 sekersız cay, morlahana salatası (içindes sdece sogan nareksısı az yag vardı )

17:30
Aksam
1 ızgara balık

Suyumu yatana kadar 2,5 ltre yapcam
Sımdı spora gıdıyorum . Optum hepınızı
Yarım saat cros fıt squatımı ve mıde calıscam.

selam
dağılmış ve dağıtmış hallerdeyim

menüm:

sabah:10.30
2 .5 dilim börek:26:
1 tatlı k. reçel
2 haşlanmş yum.
4 zeytin
az domates,az salatalık

ara:16.00
1 mandalina

akşam:18.00
4 kaşık enginar yemeği
bol salata
az yoğurt

su:yatana kadar 2 litreyi geçer
1 saat tempolu yürüyüş
yatmadan yeşilçay içeceğim.

çok fena çooook(((
tartıdaki sonuçtan ötüre mi bilmem bugün böyle kendime izin vermiş gibi oldum.çok pişmanım .hiç değilse tadına bak bırak di mi((

yeşillikleri okuyunca diyete sarılasım geldi
salata çok önemli diyette cidden hem tok tutyor hemde zayıflatıyor.

evet :)banucum biz yiyebileceklerimizden cok yiyemeyeceklerimizi düşünüyoruz.aslında sorun da orada başlıyor.o kadar güzel salatalar yapabiliriz ki.biraz kendimize zaman ayırmamız lazım sadece.eskiden akşam yemeklerini az yemeğe çalışırdım.ama aç kalkardım sofradan ama bol salata tüketince herşey daha kolay.

Gelelim kilo bildirimine. Sanırım bu hafta takımın en iyi kilosunu ben verdim.

Geçen hafta : 63,5

Bu hafta : 62.4
Eki Görüntüle 853928
hayır kaptancım berabereyiz.of beeee kaptanlan yarışıyom yaaaaaa(yanlış anlamayın arkadaşlar kendi kendimi gaza getiriyorum da

harikaaa harikaaaaaaaaa

tebrik ederim canancııımm

teşekkür ederim buse:)))))

menüm :

sabah : 1 kk peynir
1 yumurta
1 biber
1 bardak çay
4 zeytin
1 dilim ekmek

ara : fındık

öğle : sandviç

akşam : 1 kase çorba
2 parça haşlanmış tavuk
2 kaşık kısır

evde değildim canım ben neyseki halletmişsiniz

çok haklısın canım

bende artık şu 55ten kurtulmak istiyorum ya

ahahah benimde 159

yoksa biz kardeşmiyiz benim yaş 24 senin kaçtı? bir de hangi şehirdesin? ben istanbul

kızlar az önce sözlüm geldi fındık istiyodu fındık verdim motorla gelmişti ay benide bindirdi ay nasıl korktum
indiğimde ayaklarım titriyodu resmen
ama çok zevkli ya

eveet çok zevkli geçen gün ben de bir arkadaşın motoruna bindim ama insanın yüreği ağzına geliyor. hele o tümseklerden geçerken bir de yokuşta motor durmak zorunda kalıncaa

ben 166 Boy 67 kiloyum ve 15 Kilo vermek istiyorum.aksam dizimi izlerken pilates yapcagim ve Sabah ise yuruyerek geldim 20 dk tekrar yurume gidecegim.yemek olarak Yesil mercimek pirasa limonlu hasladim yedim.

bildiğin taş bebek olcan yaniiiiiii

ben buse. 24 yaşındayım bekarım istanbuldanım. tekrar 2. üni için hazırlanıyorum şuan. aramıza hoş geldin

ay bak ne güzel düşünmüş annennn

akşamki meyve ile süt sanki fazla geldi. saati de biraz geç gibi ama gerisini beğendim canım. afiyet olsun.

çok üzüldüm valla kaptan yaa onun yüzünden listeye de giremedim haftaya bomba gibi gelcem

pek beğendim hatta süpeeer

kahvaltı hiç olmamış canım onun harici beğendim ben afiyet olsuun

yarış tabi canım ya olur mu öyle şey hepimizle yarıışş yeterki kilo vereliiim

menüm :

sabah : 1 kk peynir
1 yumurta
1 biber
1 bardak çay
4 zeytin
1 dilim ekmek

ara : fındık

öğle : sandviç

akşam : 1 kase çorba
2 parça haşlanmış tavuk
2 kaşık kısır

spor : squat şimdilik yaparsam yazarım
su 2 litre bitti

şu sandaviçin içeriği nedir ki acep :26: bir de en önemlisi saatleri yazmıyorsuuun

tamam ebrucugum merak etme,eskısı gıbı olucak her sey

Son düzenleme:
MENÜM

sabah 9.30
dukan krep
1 dilim hindi füme
1 dilim çemensiz pastırma

öğle 13.30
5 tane etli yaprak sarma
2 yk yoğurt

akşam 18.30
1 kase şehriye çorbası

2 lt su
spor yok ama 1 saat yürüdüm dışarda

toparladım sanki biraz :26:

sabah
08.00
bir k k peynir,bir domates,beş zeytın,bir dilim tam bugday
ara
10.15
ıkı bardak sekersız cay
öğle
12.40
zeytınyaglı borulce 5-6 çatal,yarım domates
aksam
18.45
bir dilim tam bugday,karıbahar yemegı,yarım kase yogurt
su yatana kadar 2.5 lt olur
2 kupa kıs cayım
1 saat tempolu yuruyus

canım benım kahvaltı pek olmamıs.bır de sabah 10.30 dan 16.00 ya kadar bır sey yememıssın.arada yedıgın mandalını de saymazsak aksama kadar ac kalmıs olmalısın.muhakkak ara ogunlerını vaktınde yemelısın canım

kahvaltı hiç olmamış canım onun harici beğendim ben afiyet olsuun
sağol ya:)moral oldu:)
tebrik ederim canım
teşekkür ederim canım:))))

kilo bildirimi

gecen hafta 72.0kg
bu hafta 72.3kg
fark +300gr

aslinda ben gecen baktigimda 74kg'i görmüstüm, ama sii daha azda olsa her 1 gr bile zarar

haftaya düzelir inşallah canım.moral bozmak yok:)

geçmiş olsun canım.haftaya halledersin inşallah.ama kaç gün oldu bir doktora görün istersen:)
Tebrık ederım canım
teşekkür ederim
Canannnnn seni de kocaman tebrik ediyorum. Takımda en çok kiloyu ikimiz verdik ama yüzdeye göre ben birinciyim

ben de seni kaptancıııııım....çok mutluyum ben yaaaaa

bugün toparlandım biraz canım. daha devam ederse gidicem ama gribin doktorluk bir şeyi yok. dinlenmek ve düzenli ilaç almak lazım tek çaresi bu ama bugün düne göre bayaa iyiydim annemle biraz dışarı çıktık ama sanırım yine üşüdüm ben dışarda yaa. korktum o yüzden de ama şimdilik iyiyim

ay kızlar şöyle çıpçıtır olsam tahta kurusu gbi olsam. arkadaşların yanında arada sırada ayı gibi yesem de şuna bak bizden çok yiyor kilosuna bak deseler yine keşke banaaaaaaa

çok zevkli oluyor

Son düzenleme:
Gelelim kilo bildirimine. Sanırım bu hafta takımın en iyi kilosunu ben verdim.

Geçen hafta : 63,5

Bu hafta : 62.4
Eki Görüntüle 853928
tebrık ederım ebrucugum,masallah sana,ornek bır kaptansın her seyınle

tesekkurler

aslında hiç acıkmadım,malesef keşke acıksaydım
kesinlikle sana katılıyorum canım.öğünsüz düzensiz bir menü oldu

ben de ödemdir diye düşünüyorum canım yaa. umarım öyledir valla. şok oldum şok ama önümüzdeki hafta görün beni, en az 1 kg vercem hatta artık 53 leri görmek istiyorum
paparsın sen busecimhele bir iyileş.

kızlar az önce sözlüm geldi fındık istiyodu fındık verdim motorla gelmişti ay benide bindirdi ay nasıl korktum
indiğimde ayaklarım titriyodu resmen
ama çok zevkli ya
ayyyy ne güzel ben de cok severim.ama korkarım da.yine de çok güzel.
çok sevindim canım.ne güzel.herşey yoluna girecek inşallah
bence cok güzel bir menü olmuş canım.afiyet olsun.

afiyet olsun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…