Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

canım benı bu gruba davet etmıssınız katılabılıyomuyum gunluk menulerımı yazıcam kendı kendıne olmuyor ınankı bu dıyet işi yardımınıza ıhtıyacım var kızlar

hoş geldin canım

teşekkür ederim canım
baktım güzel bir site
daha sık uğrayacağım kaptan inan

hoş geldin canım

afiyet olsun canım
güzel menü

güzel menü

kaptan güzel menü

afiyet olsun

selam kızlar!!!
menüm:

sabah 08.30
3 kuru kayısı
1/2 domates
5 zeytin
1 kırmızı biber közlemesi
1 k k peynir

ara11.50
1 mandalina

öğle12.10
1 kase tarhana corb.

ara15.00
1 mandalina

akşam18.30
kıymalı menemen
bol salata
yoğurt

1 saat tempolu yürüyüş
birazdan yeşilçay içicem
1 lt su içtim daha .gece uzun 2.5 lt e tamamlarım.

teşekkür ederim canım

öğlende salata felanda ekleyebilirmişsin canım aslında ama acıkmadıysan sorun yok afiyet olsun

Sagol ebrucum, sahura bu sefer daha dikkatli saat kurcam insallah, dun haftasonu için kurmusum saati, calmadı tabi:)

afiyet olsun ebru:)
öğlenki sandviçi akşam dengelemişsin galiba canım.gece acıkmazsın umarım:)
afiyet olsun:)
teşekkür ederim canım

öğlende salata felanda ekleyebilirmişsin canım aslında ama acıkmadıysan sorun yok afiyet olsun

çok acelem vardı:)
evde yoğurt yoktu.benim de salata yapacak vaktim yoktu canım

ne güzel bir menü..tebrikler canım:)

yasemin ve banu hoşgeldiniz takıma:)
umarım hedeflediğiniz kiloya kısa zamanda ulaşırsınız...ben aydın dayım,evliyim.işte gördüğünüz gibi daha400 gr verdim yani takımda yeniyim.vereceğiz inşallah hep beraber.menülerim bayağı düzeldi eskiye nazaran.işin sırrı ne yediysen -utana sıkıla da olsa-yazmaktan geçiyor bence.başarılar

günde teköğün beslenmek metabolizmanı da yavaşlatır canım.mutlaka kalkmalısın.hem sünnet.hem de cok enerjisiz kalırsın gün içinde:)
saglik herseyden onemli canim. beslenmeni duzeltirsin.
haklısın canım.cok şükür halime:)

başım açlıktan değil de koşturmacadan ağrıdı galiba.yürüyüşü geçe bıraktım.arkasından da hemen giyinip okula yetiştim hatta biraz geciktim.böyle terler boşaldı üstümden koştur koştur,stres de oldum herhalde.çok şükür bugün yok.demek ki yürüyüşden sonr 15 dk bile ols bi soluklanmak gerekiyor.
bu arada nihal hiç gelmiyorbenden korkmuş olmalı,bugüne bugün 400 gr vermişim beizinli mi nihal?
menülerim için elimden geleni yapıyorum.söz veremiyorum.ama gayet iradeli gidiyorum.ama takımı bırakmayı asla düşünmüyorum.burası beni motive etti gerçekten:)listeye girmeyi çok isterim canım

Sagol canım , dıkkat etmeye calısıyorum ama bazen saatler cok kacıyo malesef

Ay ınsallh yaaa, regl donemındeyım ama o yuzden belkı pek bekledıgım gıbıde olmaya bılır. Bakalım artk .

selam kizlar ben geldim,

cuma günü bildirim yaptigim gibi yurt disina ciktim.
bu bana hic iyi gelmedi kizlar suan cok moralim bozuk cünkü kilo aldim ve motivem yerlerde deli gibi hem yiyorum hem üzülüyorum.
toparlanmam lazim.
biliyorsunuz stajimda cok yogun gidiyor bu yüzden burada aktif olamiyorum ve bu beni cok kötü etkiliyor sizden ayri kalmak bana iyi gelmiyor.
napicagimi bilmiyorum.
napip edip uykumdanda kesip buraya gelmek zorundayim baska yolu yok bu isin

kaptancim bana kizabilirsin istersen cuma beni listeye almayin cünkü fena kilo aldim cumadan bu güne kadar
önce regl sisligi vardi sonra obezlikten kaynaklanan kalici siskinlik.
kendimi cok kötü hissediyorum
birazdan bugün yediklerimi paylasacagim, bir güzel kizin bana ki yarin menüm gzl olsun

bugünki menümü beni kesmeniz icin yayinliyorum.
bugünden sonra böyle menü olmayacak yine sisko oldum

09:00
1 kase shoko rice ile süt
resimde sagda

bunlar normalde yenilebilir mi?

10:30 yemekli topalnti vardi
1 tane topuz ekmek yarim dilim kasar ve domates

13:30
tam bugday topuz ekmek
2kk beyaz peynir
domates

16:00
1 büsküvi

18:00
1 dilim pizza
1 zencefilli cikolatali cörek

19:30
1 kase sabahkinin aynisi

simdi yazinca cok daha fena oldum ya ben bunlarin hepsini nereme sigdirdim halbuki halen kendimi ac hissediyorum.
bana dur deyin

Guzel bı menu olmus ama suyunu arttırmmalısın ve tabıkı spor

bu günkü menüm
sabah:
4 zeytin
1 kk peynir
1 dilim ekmek
marul ve maydanoz
1 yumurta

ara: 2 bardak ayran ve bir süt bir saat arayla içtim

öğlen:
1 tabak kapuska
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

ara:1 elma

1 nescafe

akşam:
2 kase ezogelin çorba
1 kase yoğurt
1 dilim ekmek

4 litre su

Ah canım ne yapmıssın yaaa, umarım yarın ıtıbarıylr cıddı anlamda toparlarsın. Bak ben kacgundur ırademle savasıyorum. Kafamı cıkolata selalelerınebsokmak ıstıyorum , ama sonrabsımdıye kadar ywdınmde ne oldu sankı dıyorum cok zor durumdayım cokkk

Super menu canım da nıye o kadar cok sut urunu 2ayran 1sutten bahsedıyorum ? Bana cok gıbı geldı sankı

Supersın canım yaaaa ınan ne kadar acı o kadar fayda, ben squat yapıyorum yanınada neler neler halımı gorsen oturup aglarsın . Bak 3 gunu gıttı sımdıden basarıcaz

Dengelı olmus aslında ama sandıvıc yerıne sadece koftelerını yeseydın , aksamda daha doyurucu yıyebılırdın. Umarm acıkmazsın

afiyet olsun ebru:)

öğlenki sandviçi akşam dengelemişsin galiba canım.gece acıkmazsın umarım:)
afiyet olsun:)

çok acelem vardı:)
evde yoğurt yoktu.benim de salata yapacak vaktim yoktu canım

Evet canim dengelemis oldum

Sen tarti icin nasil bi cozum bulfun canim benimkininde pili bitiyo galiba yavastan.onceden onlem alim

Bu ne canim ya cok sık arayla ve cooooook yemissin yemekten ziyade miden berbat olmus ici hepsi bi atada coook kotuuu. Yarin daha dikkatli ol canim ostedigin zaman yapabildigini biliyoruz yemek care degil biliyosun :)

Dengelı olmus aslında ama sandıvıc yerıne sadece koftelerını yeseydın , aksamda daha doyurucu yıyebılırdın. Umarm acıkmazsın

Spordan gec geliyorum carsamba ve cumartesi o yuzden boyle oldu bugun canim :)

Gunaydıın herkese, okula gidiyorum, gecmişi okudum, bu sefer sahura kalktım arkaadaslar, iyi oldu:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…