Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar ben sımdı cıkıyorum yarından ıtıbaren gunluk menulerımı paylasırım

kızımdan vakıt buldukcada yuruyuse cıkıcam

ıyı akşamlar hepinize

Banu cum bu arada gözden kaçırmışım. Maşallah çok güzel kilo vermişsin. Nasıl verdin merak ettim? Daha önce cuma yarışmalarında yarıştın mı hiç?

yok cnm hiç yarışmadım, 80-89 topigindeydim
63 e kadar indim aslında 90 dan hazirand a64 kilo idim ama ipin ucu kaçtı
yaz ttaili bayramlar derken
zayıflıgı bir kez tattım ki çok zayıf bile degildim yani 64 tüm ama o bile bu halimden çok çok iyiydi
şimdi bütün kıyafetleirm dar geliyor bacaklarım filan kalınlaştı o yüzdne takımlara girmeye karar veridm...

ben kalori hesbaı yaptım cnm 15 kiloyu öyle veridm
kalanıda monti ile verdim , ilerdi derece adet düzensilzikleirm vardı
kilo vermedne önce şükürki 4 yıldır filan çok düzenli

inşş takım yarışmasınd aistediigm kiloyada düşeirm hazır bayram seyran yok, yaz tatili degil:)

canım benı bu gruba davet etmıssınız katılabılıyomuyum gunluk menulerımı yazıcam kendı kendıne olmuyor ınankı bu dıyet işi yardımınıza ıhtıyacım var kızlar

Hosgeldiinnn umarım sabırla devam edersin :)

Hosgeldiiinnn cok guzel kilo vermissin bir kerede daha yapabilirsin elbette cokta degil hedefine gitmek icin verecegin kilolar.. Bool motivasyonlu gunler diliyorum :))

Ben menunu sevdim tebrikler :) bende cok kilo verdigim zamanlar 5 bucuktan sona asla yemiyordumm en cok bence onun faydasını gördüüümm

Son düzenleme:
Kızlar kocis bir kac gundur yemek icin onu beklemedigimden tripte cok fenaa :) bu aksam bekliyorum tabikide bir anlasmam vaaarr en gec 7 ye kadar beklicem aksam yemegimi yemedim fakat menümü yazıyorum bu arada esime ayrı yemek kendime ayrı pisiriyorum

Menum
8.30
1 d peynir
Yarım domates
1 d ekmek

14.30
3 yk mercimek yemegi
1 kase yogurt

19.00
3 yk buharda pismis mantar
1 tane ızgara tavuk pirzola

1.5 lt su

Son düzenleme:
ayyyy 55 ve ben yok canım o hayal bana baya uzak ben 68 olsam cillop gibi hatun olurum daha önceden bılıyorum
Öyle düşünme ama eğer istersen başaramayacağın hiç bir şey yok.

Menün gayet güzel olmuş sporunda öyle. Bu hafta güzel bir sonuç gelecek inşallah senden.

Ayy maşallah ne zor büyütmüşsündür sen ikizleri. Ben şimdi benim ufaklıkla uğraşırken ettiğim dualar geliyor. İkiz çocukları çok severim keşke ikiz olsaydı diye çok düşündüm ama doğduktan sonra iyi ki ikiz olmamış diye de şükrettim. Allah kolaylık versin.

kızlar ben sımdı cıkıyorum yarından ıtıbaren gunluk menulerımı paylasırım

kızımdan vakıt buldukcada yuruyuse cıkıcam

ıyı akşamlar hepinize
İyi akşamlar canım. Ara ara buraya da uğramaya çalış. İhmal etme.

Tebrik ederim tekrardan çok güzel vermişsin maşallah. Monti ile verdim derken? Monti ne? Takımlarda eminim ki istediğin kilonun fazlasına da ulaşacaksın yeter ki iste.

bend eçıktım kızlar şimdi
menüleirmi sabah paylaşsam olur dimi?
Olur canım. Yarın sabah bugünün menüsünü paylaşabilirsin.

Ecem' cim ayyy harika bir menü olmuş. Tebrik ederim seni. Kızlar siz örnek almayın Ecem in menülerini bu kendine göre dehşet ötesi bir menü. Su çok az. Akşam içinde mecbur bekliyorsun onun haricinde bomba bombaBakalım bu cuma kaç çıkacaksın.

MENÜM

Sabah (09:00)

1 kk beyaz peynir
1 tane haşlanmış yumurta
2 ince dilim hindi salam
1 dilim tam buğday ekmeği

Öğle (12:00)

1 kase şehriye çorbası
1 tane fırında tavuk but

Ara (17:00)

2 tane galeta

Akşam (18:15)

1 tabak barbunya yemeği
1 kase kara lahana salatası

2 lt su, 60 squat (ay bu squat benim bacaklarımı mahvetti)

Gelmis gecmis tum zamanlarınnn ennnnnn guuuzzzeellll yorumuuuuu hele sendennn olması anlatılamaazz :))) bu anı ölümsüzlestiriyorumm cuma günü o 2 kilo gitmisss olacaakkk o sinir bozucu 2 kiloylaaa savasstayyyımm

Senin sabrınaa hırsınaaa hayranımmm masallaahhhh..
Isteeee 13. Takımın muhtesemmm emektaaarrrr kaptanııııııı İsteeeeeeeee Ebruuuu İsteee 2 cocuk annesi amaaaaa tass hatunn istee menüüüüüü veee isteeeeee örnekkk alınası kadınnnnnn

Gelmis gecmis tum zamanlarınnn ennnnnn guuuzzzeellll yorumuuuuu hele sendennn olması anlatılamaazz :))) bu anı ölümsüzlestiriyorumm cuma günü o 2 kilo gitmisss olacaakkk o sinir bozucu 2 kiloylaaa savasstayyyımm

Sen böyle giderse bu hafta halledersin o iki kiloyu. Maşallah sana

Ayyyy deme öyle deme Şımarcam sonra

Sen böyle giderse bu hafta halledersin o iki kiloyu. Maşallah sana

Zayıf olma istegi bendeki gibi hastalık derecesine gelince böyle oluyor sanırım

Ayyyy deme öyle deme Şımarcam sonra

Ayyy sımar vallaaa

Ama emekli olacağım artık az kaldı

Aaaa gidicek misin sen hamileyken bileee burayı canlandırdınn gitmezsin yaa mezun olursn yada bi süre ara verirssiin diiimiiii??

Yok canım yaaa mezun olayım inşallah gideceğim hemen. Şimdiden yeni bir kaptan arıyoruz zaten. Artık buranın sorumluğu ağır gelmeye başladı. Hele ki ikinci çocuktan sonra. Ancak kendime yetebiliyorum. Son 3,5 kilom kaldı. Ondan sonra kaptanlığa veda. Hamileyken burda olmamın sebebi hamilelikten sonra geri gelecek olmamdı Bundan sonra arada bir koruma topiğine takılırım Püsküüt' le beraber. Ama takımı idare etmem imkansız.

Kocisss geldi yemkten sonra gelirim
Hadi bakalım afiyet olsun sizi cici evliler sizi Okul nasıl gidiyor bu arada? Betül' le görüştün mü hiç?

Güzel bir gün olacak desene

ay gerçekten çok güzel bi gündü
çok güzel terledim vallahi
bu hafta şişkinliğim giderse eğer bende güzel sonuçlar alıcağımı düşünüyorum ama bakalım

afiyet olsun canım ay benimde bacaklarım ağrıdı

bugünkü menüm :

sabah 08.00 : 1 kk peynir
1 yumurta
4 zeytin
1 dilim ekmek

öğle 14.10 : köfte ekmek yedim ( ekmeği yuvarlak sandviç ekmeğindendi )

akşam 19.50 : 1 kase yoğurt

su içiyorum hala şuanda 2 litre bitti
3 lt olur büyük ihtimal

spor : 1 saat ritmik aerobik

Cok haklısın evlendikten sonra anladım ki herseye yetismek cok daha zor oluyor hele birde cocuk olunca dusunemiyorum bile. Gitmek istemek en cok senin hakkın. Desene yeniler senden mahrum kalacaklar.

Okula bu yıl daha motive olmus halde basladım. Kerem cok destekliyor sagolsun. Sınav haftam baslıyor ders calıs yemek yapma evi pislik götürsün yeter ki çalış diyor o böyle dedikce daha da hırslanıyorum.
Hayır görüşmedim Betül kayıplara karıştı. Instagramda takip ediyorum. Düğün resimlerini gördüm o vesileyle. Birde yaptığı yemek resimlerini paylasıyor tatlılar pancakeleeeerr :)) baska neler yapıyor bir fikrim yok. Birde Tugba yı merak ediyorum. Neden gitti o kadar hırslıyken mesaj atardı arardı hepsi bi anda kesildi bende telefonumu degistirince numaralar silinmisti böylelikle bende arayamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…