Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

geçmiş osun busecim

offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff be :KK52::KK52::KK52:

:KK49:kızlar sürekli tartıldığım için dün tartımın pilini çıkarıp cüzdanıma koydum.bakalım cumaya nasıl olacak?????
bu arada dün tiroid souçlarımı aldım.cok şükür sorun yok.tek sorunun kötü beslenmem olduğu da tescillenmiş oldu böylece:KK17:

saglik herseyden onemli canim. beslenmeni duzeltirsin.

Ayyy bende,listede ilk 11'e girmişimmm:)) onceden 80 kusurlerdeydim:)

ebrucum birinci olman harika, valla takdire sayan, masallah masallah, darısı da bize bakalım:)

seni de tebrik ederim o halde tubacim. :)

Listede daha önce izinli ayrılanlarda vardı. Son düzenlemeye göre sadece aktif olan üyeler listeye girdi. Doğal olarak hepimizin sıralaması yükseldi. Sende gayret edersen ilk ona girersin bir daha ki aya. Bu arada ben listedeki ikinci arkadaşa meydan okudum geçen günlerde. Şuan onunla yarıştayız. (Akrep) Kızlar destek olun bana ben kazanayım yarışı Yani sadece senle yarışmıyorum Tubiş cim :KK76::KK51:

supersin ebrucum. nazarlar degmesin. guveniyorum ben sana :))

onu biliyorum ilk siralarda olmak istiyorum sahsen ben ilk 10 felan :KK70:

dershanede oldugum icin zor oluyo canim ama haftaya sandvic gotururum belki yeniden yada galeta alirim :)

Tesekkur eder canim :)

Ayy iki rakipte pert cikti reziliz :p

İnsallah ikimizde bir an once toparlaniriz canim ya :)

Simdi squat yalicam kizlaaar :)

canim ben pek takip edemiyorum hastaliktan burayi gozumden kacti sanirim. neyin var? cok gcmis olsun sana da valla sagligima kavusmak suan derdim yaris diyet umrumda pek degil. ne rahatca uyuruyor bu grip ne de baska bi sey yaptiriyor :KK14:

teşekkür ederim.çok mutlu oldum:)
başım cok ağrımıştı ve acımıştım.çubuk krakri sırf o yüzdn yedim.belki işe yarar diye.ama işe yaramaı .belki 3 den beri başım ağrıyor.şu an iyice şiddetlendi.benim hiç başım ağrımazdı neden böyle oldu acaba:KK43:((
Bence açlıktan ağrımıştır senin başın. Ben bazen çok acıkınca başım ağrır. Kan şekeriyle alakalı galiba. Kendini çok aç bırakmadan sağlıklı beslenmek lazım. :KK34:

Goll yediikkkkkk yaaaa deliriceemmmm bennnddeeeeee kactımmm :)))
Gitti maç gitti çok kötü bir maçtı. :KK14:

evet canım yok bir sey onemlı degıl,atlattım rahatsızdım.mesajına cevap verdım bu sabah ben de senın.
Geçmiş olsun canım. :KK16:

afiyet olsun evamaria:)adın unuttum kusura bakma.sen yoktun bir süredir.ebru kura çekti.herkesin bir rakibi var
sen benim rakibimsin.
ama kaptan insaf ,bu kadar kilo vermiş arkadaşı benim rakibim yapmışsın.bütün cezaları ben alırım be yaaaa!!!!!!!
Tatlım biliyorsun ki kura çektim. Senin şansına Nihal çıktı:KK50: Benim bir suçum yok:KK31:

ayyy tabıkı ısterım:KK16::KK16::KK16::KK16:
walla daha cok hırs bılem yaparım yaaaaaa, ayyyyy pleaseeeee :):KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
Tamam o zaman bu hafta listedesin inşallah. Canan cım eğer sende takımı bırakmayı düşünmüyorsan ve menülerini düzeltirsen cumaya kadar seni de listeye almak isterim. Ama ikinizden de söz istiyorum takımı yarı yolda bırakmayacağınıza dair. listeye girdikten sonra sorumluluğunuz daha da artıyor.

geçmiş osun busecim

offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff be :KK52::KK52::KK52:

:KK49:kızlar sürekli tartıldığım için dün tartımın pilini çıkarıp cüzdanıma koydum.bakalım cumaya nasıl olacak?????
bu arada dün tiroid souçlarımı aldım.cok şükür sorun yok.tek sorunun kötü beslenmem olduğu da tescillenmiş oldu böylece:KK17:
Sonuçlarının iyi çıktığına çok sevindim. Pil konusunda süper bir uygulama bulmuşsun tebrikler. Ben tartıyı kaldırdım ve hala tartılmadım. Gurur duyuyorum kendimle :KK9: Bakalım cumaya güzel bir sonuç alacağım inşallah.

hahahaha supersın ya. ne yalan soylıyım bende dayanamıyorum hergun hergun tartııyorum, oylekı salona koydum artk tartıyı her onunden gecerken ustune cıkıyorum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Geçen hafta bende hergün tartılıyordum moralimi bozmaya başladı kaldırdım hemen. Daha önceden de biliyorum ki sürekli tartılmak bir süre sonra motivasyonu azaltıyor. Bence sende sürekli tartılmayı bırak. Emin ol daha iyi kilo vereceksin. Bu cuma ben çok sürpriz bir sonuç alacağıma inanıyorum.

kizlar eskiden pazar gunleri mesaj sayisi sayilmiyordu. suan da sayiliyor mu
Hala saymıyoruz canım. Sayanlar bilmiyor sanırım. Bu vesileyle yazayım hemen. Pazar günleri bizim tatil günümüz. Mesaj saymıyoruz ama mümkün olduğunca gelmeye çalışıyoruz takıma ayrıca menümüzü mutlaka yazıyoruz.

telden sayamadim mesajlari. en kisa zamanda bildiricem kizlar. aklimda yani :) ben simdi yatiyorum hepinize iyi geceler kizlar :KK31:

telden sayamadim mesajlari. en kisa zamanda bildiricem kizlar. aklimda yani :) ben simdi yatiyorum hepinize iyi geceler kizlar :KK31:

İyi geceler herkese

İyi geceler kızlar. Bende kaçıyorum iyi geceler herkese. Maç çok sinir etti beni göz göre göre 3 puan verdik elalemin Danimarkalılarına çok sinirliyim çok

Günaydın kızlar :KK16: Dün akşam en son mesajı ben yazmışım bu sabah ilk mesajı yine ben yazıyorum. Bu aralar takımı iyice boşladı herkes. Lütfen toparlanıp kendinize gelin biran önce. :KK47:

Gunaydıınn, tabiki yeni uyanmadım, kızımı yolladım, oburu uyanmadan ders calıstım, ufaklık uyanınca kahvaltısını yaptırdım, biraz ince iş yaptım evde, dolap duzenlenemeleri gibi.. Simdi biraz nefes alayım dedim.. Bakalım oructa ucuncu gunum nasıl gecicek.. Alarm kurmustum sahur için ama yanlıs kutmusum, kalkamadım yine:KK43:

Bence açlıktan ağrımıştır senin başın. Ben bazen çok acıkınca başım ağrır. Kan şekeriyle alakalı galiba. Kendini çok aç bırakmadan sağlıklı beslenmek lazım. :KK34:

Gitti maç gitti çok kötü bir maçtı. :KK14:

Geçmiş olsun canım. :KK16:

Tatlım biliyorsun ki kura çektim. Senin şansına Nihal çıktı:KK50: Benim bir suçum yok:KK31:

Tamam o zaman bu hafta listedesin inşallah. Canan cım eğer sende takımı bırakmayı düşünmüyorsan ve menülerini düzeltirsen cumaya kadar seni de listeye almak isterim. Ama ikinizden de söz istiyorum takımı yarı yolda bırakmayacağınıza dair. listeye girdikten sonra sorumluluğunuz daha da artıyor.

Sonuçlarının iyi çıktığına çok sevindim. Pil konusunda süper bir uygulama bulmuşsun tebrikler. Ben tartıyı kaldırdım ve hala tartılmadım. Gurur duyuyorum kendimle :KK9: Bakalım cumaya güzel bir sonuç alacağım inşallah.

tabıkıde :) daha bı 4 elle sarılıcam ,söz:KK16:

Geçen hafta bende hergün tartılıyordum moralimi bozmaya başladı kaldırdım hemen. Daha önceden de biliyorum ki sürekli tartılmak bir süre sonra motivasyonu azaltıyor. Bence sende sürekli tartılmayı bırak. Emin ol daha iyi kilo vereceksin. Bu cuma ben çok sürpriz bir sonuç alacağıma inanıyorum.

Hala saymıyoruz canım. Sayanlar bilmiyor sanırım. Bu vesileyle yazayım hemen. Pazar günleri bizim tatil günümüz. Mesaj saymıyoruz ama mümkün olduğunca gelmeye çalışıyoruz takıma ayrıca menümüzü mutlaka yazıyoruz.

haklısın ama hergun tartılmak benı motıve edıyo sankı, azck fazla gelıyım aaa aksam salatyla gecıstırıyım fıln dıye dusunuyorum. yoksa ben bu kocişle oooooo , bısey olmaz bısey olmaz dıye dıye kanıma gırmeye calısıyo sureklı, kilomu gordum mu durmam gerektıgını bılıyorum en azından. kendısı bu arada barız ucgen baklavalı duzenlı sporunu yapan bırı, benı desteklıcene aksıne yemem ıcın elınden gelenı yapıyo, bı tuhaf ıştir anlamadım gıttı :KK9::KK9::KK9:

slm kızlarrrrr, onumuzdekı yaza bızımde boyle tas hatunlar olmamızı dıler ve kosarak spora gıderımmm :) optum hepınızı:KK54::KK54::KK54:
başarıcaz, başarmalıyız :KK4:

$Adsızfgsdg.jpg

saglik herseyden onemli canim. beslenmeni duzeltirsin.

seni de tebrik ederim o halde tubacim. :)

supersin ebrucum. nazarlar degmesin. guveniyorum ben sana :))

canim ben pek takip edemiyorum hastaliktan burayi gozumden kacti sanirim. neyin var? cok gcmis olsun sana da valla sagligima kavusmak suan derdim yaris diyet umrumda pek degil. ne rahatca uyuruyor bu grip ne de baska bi sey yaptiriyor :KK14:

canım bende biran önce düzelmek istiyorum

ben lavaboya çıkamıyorum günlerdir :KK50:
üstüne bide regl oldum :KK14:

kızlaaar bugün spor var aerobik bol bol terlicem eve gelincede squat yaparım yada gitmeden yaparım :KK52:

akşam yemeği yemeyi düşünmüyorum çünkü eve 7-7.30 gibi geliyorum yogurt yerim ancak
zaten öğle yemeğim baya doyurdu beni :KK31:

kızlaaar bugün spor var aerobik bol bol terlicem eve gelincede squat yaparım yada gitmeden yaparım :KK52:

akşam yemeği yemeyi düşünmüyorum çünkü eve 7-7.30 gibi geliyorum yogurt yerim ancak
zaten öğle yemeğim baya doyurdu beni :KK31:

canım ne kadar güzel bol sporlu bir gün geçiriceksin

X