Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Uyguluyoruz canım sadece bayramda mesaj saymadım. Devamında ki iki haftadır saymıyoruz. Ama listeyi yayınlıyorum bu akşamdan itibaren mesajlar sayılıyor.

okudum-anladım
kabul ediyorum
onayladım

noluurr 3 hafta çok fazla paylaşımlarımı beğenirseniz daha erken takıma girebilir miyim :26:
Bir hafta daha böyle azimli ve istekli gidersen eğer haftaya listedesin canım.
Ebru, bu arada...
Ben bir ay daha cuma günleri erken bildirim yapabilirim.
Kursatan 10.30 gibi cıkıyorum.

Aralıktan itibaren, sana msj atarım artık...
Telin var ya bende
Sorun yok canım nasıl bildirim yaparsan yap saat 11:30 dan önce yap. Yalnız aralıkta ben burada olur muyum bilemem ama senin adına takıma gelip bildirim yapabilirim Kasım ayında diyet işini bitirmeyi düşünüyorum. Son 3,5 kilo kaldı. Ayrıca bu vesileyle telefon numaramı isteyenlere özelden yazabilirim. Zor durumda kaldığınızda telefonla bildirim yapabilirsiniz.

kızlar nasılsınız coktandır gelemıyorum aranıza k. bakmayın lutfen hala kayserıdeyım bu aksama yola cıkacaz inş..
ama maalesef kılomu bıldıremıyorum cunku tartı yok burada ama gelecek haftaya bıldırıcem inş..

yehhuuuuuuuuuu

Hoş geldin Ayşenur' cum keşke bu mesajı geçen hafta yazıp izne ayrılmak istediğini söyleseydin. Maalesef bu hafta kurallar gereği seni diskalifiye etmek zorunda kaldım.

Yine böyle olmak için start!!! Bir kez yaptım yine yapıcam. Siz de yapabilirsiniz kızlar!!!

Eki Görüntüle 845628

Yine böyle olmak için start!!! Bir kez yaptım yine yapıcam. Siz de yapabilirsiniz kızlar!!!

Senide tebrik ediyorum Buse' cim gayet güzel olmuşsun son kilonda. Yine başaracağına inanıyorum.

Kızlar bu arada doğum öncesi kiloma yani geçen seferki mezuniyet kiloma 1,7 kilo kaldı. İlk hedefim 63 tü. 61,8 le mezun olup 5 haftalık hamile olduğumu öğrenmiştim. Şimdi 63,5 kiloyum. Çok az kaldı ilk hedefime

başarıcam kaptan

sen de harikasın maşallah 2 haftaya kalmaz hedefine ulaşırsın kaptan ama bir yandan da bizi bırakma diye kilo vermeni istememeye başladım

teşekkür ederim kuzuummm yaş 21 boy 161 canım biraz daha kilo vericem

benim boy 1.58
fotoğrafların açısından sanırım daha kısa sandım seni. 51 kg olmalısın. ben de 48. boydan 10 kg az en güzel görüntü sakın kendini salma burcuuuu benim halime dönersin kendime dur demeseydim 68 e doğru gidiyordum yine ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…