Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Ebrucum evet bu hafta kotu oldu, dogumgunu doktorlar derken burdan da uzak kalınca veremedim aslında hafta basında almıstım bile, aslında verdim de yetmedi:)

İnsallah haftaya 64 ü görücem

Kendime koca bi naniiiikkk yapıuorum

Gecen hafta: 59,8
Bu hafta: 59,5

Aslınd hafta ıcı tartıldıgımda 58 lerı gormustum ama kacamaklarım yuzunden boyle oldu sanırım. affedın kızlar. Motıvasyonlarımla bu hafta super bı hafta olsun inşallah

Kahvaltı yapmaman çok kötü olmuş. Sanırım bu nedenle de öğlen ki makarnaya hayır diyemedin. Makarna ve kahvaltı haricinde güzel bir menü. Su çok az olmuş.

Inan onu bıle zor yazdım canım yaa. Bu hafta kotuydu bıraz benım ıcın. Kıloda veremedım zaten
Geçmiş olsun canım umarım önemli bir sorunu yoktur biran önce iyileşir.

Hadi bakalım. Haftaya verilmiş bir söz olarak kaydediyorum bunu.

Tebrikler canım az da olsa vermişsin. Bu hafta takımın durumuna bakınca 100 gr ma bile sevinir oldum.

Selam kardeş takım.

Sevgili Ebru ve burcu
325. etapta kilo bildirimini yaparak ayrılan üyem bu hafta geri geliyor. Kilosunu 8e bölmem gerek değil mi?

Selam kardeş takım.

Sevgili Ebru ve burcu
325. etapta kilo bildirimini yaparak ayrılan üyem bu hafta geri geliyor. Kilosunu 8e bölmem gerek değil mi?

Evet canım kilo bildirimi yaptığı için 8 e böleceksin kilosunu.

***13. TAKIM 333. ETAP ***

akashha (77.1///%)
ayeyldz (73.3///%)

cerenberen16 (88.8/87.6/1.2/%1.35)
elifimsuyum (75///%) Geri dönmek üzere ayrıldı.
evamaria (67.8/67.8/0/%0) Kilosu sabit
fndkkrdu (56.5/55.9/0.6/%1.06)
JeLiboNuMm (84.5///%)
LAydLiNe (64.3/63.5/0.8/%1.24)
mavera87 (65/65/0/%0)
Kilosu sabit
ssercecik (71.9/72.7/0.8/%-1.11)

13.TAKIM ORTALAMASI:

Bildirmeseydi 9 olacaktı değil mi ?
Çok sordum ama emin olmak istiyorum
Teşekkür ederim ilgi alakan için.

Evet canım ayrıldığı etapta bildirim yapmadan ayrılsaydı eğer 9 a bölünecekti. Bildirim yaptığı için 8 e bölüyoruz. Ayrıca hiç çekinmeden her şeyi sorabilirsin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Kilomu yukarda yazdım ama rutin bildirimimi yapayım hemen.

Geçen hafta: 64.3

Bu hafta :63.5

Fark: 0.8 kg

Bu kadar emeğimin karşılığını aldım. Tebrik ediyorum kendimi. İnşallah haftaya 62 li rakamları göreceğim. Aynı gazla devam

Not : Şimdi gidip tartımı kaldırıyorum haftaya cuma sabahına kadar.

Teşekkür ederim ... Sanırım takım biraz toparlanmaya başladı bende mutlu oldum:)

kizlaaar telden baglanabildim sonunda. gec kalmadim dimiiii

gecen hafta 55.5
bu hafta 54.6
fark 0,9

Son düzenleme:
Gunaudın herkese

baslangıc 75
gecen hafta 65
bu hafta 65

hafta ortalarında bir ara 67 yi gormustum, niye boyle oldu anlamadım.. İnsallah haftaya daha guzel bi sonuc alırım

en azından + da değilsin tubi ama kaçamaklar kötü oluo işte

günaydın herkese
sıra geldi bildirime

başlangıç :95.8

geçen hafta:88.8

bu hafta :87.6

veeee giden:1200 gram

bravooooo zeynebim gururumsun

herkese gunaydın
gecen hafta 67.8
bu hafta bır degısıklık yok malesef kı.. 67.8

olsun nihalim geçen hafta çok güzel kilo verdin olabilir böyle
günaydın herkese
başlangıç:66
geçen hafta :65.4
bu hafta :65.3

sadece 100 gr mı bu da cok az ama yaaaa!!!!!!!!!!!!
bu kadar az olmamalıydı(((((((((((((((((((((((((14:

100 gr 100 grdır çok fazla bi kilon yok çünkü kuzucum

kilo bildirimi

gecen hafta 71.8
bugün 72.7
fark 900gr artidayim kizlar regl oldum ondan sanirim

ahhhh nur ahhhhh
Kızlar takımın hali içler acısı. Şimdiye kadar Zeynep' ten başka listede olup da kilo veren yok. Biran önce bu duruma bir çözüm bulmamız lazım. Bu böyle gitmeyecek çünkü.

kaptan hedef ve eza olayına dönmeliyiz diyorum bunu yaptığımız zaman hep ilk 3 teydik

kaçamaklarr kaçamaklarrrrrrr

kizlaaar telden baglanabildim sonunda. gec kalmadim dimiiii

gecen hafta 55.5
bu hafta 54.6
fark 0,9

günaydın kızlarr bende bildirim yapayım bariii

geçen hafta 59.600

bu hafta 59.100

fark 500 gr

yüzde 0.84

kaptan hedef ve eza olayına dönmeliyiz diyorum bunu yaptığımız zaman hep ilk 3 teydik
Aynen canım takımı iyi bir silkelemek lazım. Bugün bu iş olacak zaten. Artık herkesin kendine çeki düzen vermesi gerekiyor. Çok fazla sıkmak istemedim kimseyi ama demek ki sıkmak lazımmış.

günaydın kızlarr bende bildirim yapayım bariii

geçen hafta 59.600

bu hafta 59.100

fark 500 gr

yüzde 0.84
Tebrik ediyorum seni Burcu. Süper gidiyorsun. O menülere göre harika bir sonuç.

günaydın herkese
sıra geldi bildirime

başlangıç :95.8

geçen hafta:88.8

bu hafta :87.6

veeee giden:1200 gram

tebrikler cok guzeeel :)

günaydın herkese
başlangıç:66
geçen hafta :65.4
bu hafta :65.3

sadece 100 gr mı bu da cok az ama yaaaa!!!!!!!!!!!!
bu kadar az olmamalıydı(((((((((((((((((((((((((14:

uzulme bu hafta dikkat edersen daha cok verirsin :) tebrikler caniim

kilo bildirimi

gecen hafta 71.8
bugün 72.7
fark 900gr artidayim kizlar regl oldum ondan sanirim

yaziklar olsun sana nuuurrr batirdin yerle yeksan ettin gul gibi takimi :))

beni hatirladin miii :)

Ayyy tabi yaaa, esimin dogumgunuydu pasta filan yedim ondann kilo veremedim yaaa

bak bak hele sunaaa yemis yemis verememis yakismiyor tuba sana mckk

Kızlar takımın hali içler acısı. Şimdiye kadar Zeynep' ten başka listede olup da kilo veren yok. Biran önce bu duruma bir çözüm bulmamız lazım. Bu böyle gitmeyecek çünkü.

bir deneme surecindeki uye olarak ne desem bilemedim :) ebrucum sen harika bi takim kaptanisin uyarlar dikkate Alinacaktir diye dusunuyorum. bn kendi adima dikkat edicem :)

makarna olamamis. su olamis tubis. ve bu yemekler eger yagli ise hic olmamis. :/

onun disinda olmus tubis

kizlarr hepinize tavsiyem diytteyken gun icinde 1 yk dan fazla yag tuketmeyin totalde. butun yemekleri yagli yiyorsaniz kilo vermeniz sikintiya girebiliirr

tebrikler canim

geçen hafta 56.8 di sanırım
bu hafta 55.9

son 700 gr kaldı

bravoo niye agliyorsun tebrik ederiim

kaptis takimin gururusun. helal olsun diyorum devamini diliyoruum :)

Kızlar takımın ilk kuralı olan diskalifiyeyi şimdiye kadar hiç uygulamamıştım. Benden önceki takım kaptanı da aynı şekilde yapardı. Gelmeyen üyeyi izne ayırırdık. Ama ben artık bu kuralı uygulayacağım. Şimdiye kadar uygulamadığımız yanlış zaten. Bundan sonra kim olursa olsun bildirim yapmazsa eğer ben dahil, ilk hafta bildirim yapmadı diye listeye girecek. Ertesi hafta gelirse ne ala gelmezse direkt olarak diskalifiye olacak. Arkasından yine aynını yeniden tekrarlarsa direkt olarak diskalifiye olacak yani yanına bildirim yapmadı diye yazılmayacak. Herkesin bir hakkı var. Biliyorum ki eğer gerçekten istersen bildirim yapmanın bir yolunu mutlaka bulursun. Hatta yanlış hatırlamıyorsam bir ara Melek' in bilgisayarında sorun vardı kardeşine yaptırmıştı bildirimi. Aynı şekilde üyenin bir tanesinin de eşi yapmıştı bildirimi. O nedenle kimseye taviz yok artık. Gerçekten kilo vermek isteyen kalır istemeyen gider. Kimseyi zorla tutamayız sonuçta. Bu hafta gerçekten çok sinirlendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…