Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

benimkiler de gitmedi

teşekkür ederim canım bugün daha iyi gibiyim

teşekkür ederim canım

bu kilo insana herşeyi yaptırıyor burcucum

sevindim geçmiş olsun tekrar

ben beğendiim

Menum :

Sabah 8.30 : 1 yumurta
1 kk peynir
5 zeytin
1 dilim ekmek

Ogle 13.40 :Sehriye corbasi
salata
yogurt

aksam 17.30 : 1 tane karni yarik kucuk boy
salata
yogurt
1 dilim ekmek

Su iciyorum hala soda felabda icicem

menü güzel de yemeklerde yağ oranı ne? özellikle karnı yarık yağda yüzen bir yemek çünkü :26:

çok beğendim tebrikler kaptan

MENÜM
sabah 9.30
dukan tavuklu krep
1 minik domates
1 küçük çay bardağı süt

öğle 14.30
haşlanmış tavuk

16.40
dukan krep
2 dilim hindi füme
1 yk yoğurt

21.30 (misafirdeydik ve açlıktan ölüyordum)
1 adet kavurmalı yağda yumurta
3 çatal peynir
2 bardak şekersiz çay

3 lt su
spor yok

Gunaudın herkese

baslangıc 75
gecen hafta 65
bu hafta 65

hafta ortalarında bir ara 67 yi gormustum, niye boyle oldu anlamadım.. İnsallah haftaya daha guzel bi sonuc alırım

günaydın herkese
sıra geldi bildirime

başlangıç :95.8

geçen hafta:88.8

bu hafta :87.6

veeee giden:1200 gram

günaydın herkese
başlangıç:66
geçen hafta :65.4
bu hafta :65.3

sadece 100 gr mı bu da cok az ama yaaaa!!!!!!!!!!!!
bu kadar az olmamalıydı(((((((((((((((((((((((((14:

kilo bildirimi

gecen hafta 71.8
bugün 72.7
fark 900gr artidayim kizlar regl oldum ondan sanirim

Hasta oldugum icin icmek istedim canim sicak sicak ihi geliyo j:)
Pardon canım yaa unuttum ben senin hasta olduğunu. Hastayken en iyi gelen şey bol limonlu şehriye çorbası. Hatta bizim evde adı şehriye çorbası değil hasta çorbası

Menülerinde en çok dikkatimi ekmek çekti Seda' cım. Sandwiçler ve ekmek çoğunlukta. Bence daha çok dikkat etmelisin bu konuya.

teşekkür ederim:))
su 2 litre oldu.
yeşilçay içicem şimdi
(((arkadaşlarda dışarıdaydık,kuruyemmiş almışlar,ısrarlara yenildim, 1 avuç kuruyemiş yedim((
Bak bu olmasaymış iyiymiş hem de geç saatte yemişsin. İnşallah yakın zamanda hayır demeyi öğrenirsin çünkü hayır diyemezsen sonuç hep böyle olacak. Birileri ısrar edecek ve sen ısrarlara dayanamayacaksın. Gün içinde ki bütün çaban boşa gidecek. Akşam eşimle kızım pizza yedi. Eşim o kadar çok ısrar etti ki anlatamam ama ben tadına bile bakmadım. Kararlı olmak lazım.

Menün içerik olarak gayet güzel canım. Ama biliyorsun ki dukanda olsa ben belli bir saatten sonra yemek yenilmesinin sakıncalı olduğunu düşünenlerdenim. Akşam yemeğinin saati hariç güzel bir menü olmuş. Mümkün olduğunca akşama erken ye lütfen.

Gunaudın herkese

baslangıc 75
gecen hafta 65
bu hafta 65

hafta ortalarında bir ara 67 yi gormustum, niye boyle oldu anlamadım.. İnsallah haftaya daha guzel bi sonuc alırım
Günaydın Tuba' cım. Bence bu hafta yeteri kadar dikkat etmediğin için böyle oldu. Takımdan uzak kalıyorsun hatta ben senin menüleri bile görmüyorum. Bu hafta sadece bir gün menü yazdın ve tahmin ediyorum ki kaçamak yapıyorsun. Yine iyi diyorum yani aynı kiloda kalman. Haftaya iyi bir sonuç bekliyorum senden.

günaydın herkese
sıra geldi bildirime

başlangıç :95.8

geçen hafta:88.8

bu hafta :87.6

veeee giden:1200 gram
Tebrik ediyorum Zeynep' cim. Çok güzel bir sonuç. Hadi bakalım toplamda 10 kg olmasına az kaldı.

herkese gunaydın
gecen hafta 67.8
bu hafta bır degısıklık yok malesef kı.. 67.8
Geçen hafta kilo verenlerin hepsi bu hafta olduğu yerde sayıyor. Neden böyle oldunuz anlamadım. Bir haftanız boşa gitti. Hadi bakalım canlanın biraz ki haftaya güzel bir sonuç görün tartıda.

günaydın herkese
başlangıç:66
geçen hafta :65.4
bu hafta :65.3

sadece 100 gr mı bu da cok az ama yaaaa!!!!!!!!!!!!
bu kadar az olmamalıydı(((((((((((((((((((((((((14:
Günaydın canım. 100 gr 100 gr dır. Ya hiç veremeyip üstüne alsaydın. Ayrıca senin menülere göre yine iyi bir sonuç bence. Sadece son iki üç gündür düzenli beslenmeye başladın. Ama geçmiş menülerini dönüp okursan neden az kilo verdiğini fark edeceksin. Bu günden itibaren tam dikkat et bakalım haftaya ne gidecek.

Kızlar takımın hali içler acısı. Şimdiye kadar Zeynep' ten başka listede olup da kilo veren yok. Biran önce bu duruma bir çözüm bulmamız lazım. Bu böyle gitmeyecek çünkü.

Dunku menum
sabah kahvaltı yapamadım
1 bardak çay içtim okulda, şekersiz

oğlen 11:45

1 kepce corba
1 servis k. Kıymalı ıspanak
ince bi dilim fırın makarna

Aksam 19:00
1 tabak kabak yemegi
2 kasık pırasa
yogurt

Telefonun hesaPladıgı 5000 adım, ams hep yanımda degildi tabi:)

1,5 lt su

***13. TAKIM 333. ETAP ***

akashha (77.1///%)
ayeyldz (73.3///%)

cerenberen16 (88.8/87.6/1.2/%1.35)
elifimsuyum (75///%) Geri dönmek üzere ayrıldı.
evamaria (67.8/67.8/0/%0) Kilosu sabit
fndkkrdu (56.5///%)
JeLiboNuMm (84.5///%)
LAydLiNe (64.3///%)
mavera87 (65/65/0/%0)
Kilosu sabit
ssercecik (71.9/72.7/0.8/%-1.11)

13.TAKIM ORTALAMASI:

Sedacım alıntı yapamadım ama sen sormustun galiba nerden nereye gittiğimi
ben başakşeehirden altunizadeye gidiyorum:)

Kacamaksız bı gece oldu

Haklısın canım , oglum hastaydı bıraz .kotu bı hafta gecırdım. Baya ıhmal ettım farkındayım. duzelıyorum hemen

Inan onu bıle zor yazdım canım yaa. Bu hafta kotuydu bıraz benım ıcın. Kıloda veremedım zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…