Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Selam kizlar menumu paylasayim :)

Sabah 09.30 : Herseyden az az yedim
1 kk peynir
3 zeytin
1 yumurtadan az yumurta yedim
recel cilek ve kayisiliydi ( cok yemedim ama )
2 biber
2 bardak cay
2 dilim ekmek

Ogle 13.30 : 2 kasik keskek
2 kasik yogurt

aksam 17.00 : 2 kasik ispanak yemegi
3 kasik keskek
4 kasik yogurt

su iciyorum hala
2 ltre oldu simdilik

Yesilcayda icicem :)

Selam kızlar Bu sabah tartı çok mutlu etti beni. Tam bir haftadır tek lokma kaçamaksız geçirmenin ödülü olarak bugün tartıda tam 63.4 ü gördüm. Yani geçen pazardan bu yana toplamda 2.6 kilo verdim. Şoklayıp tekrardan düzene girmek çok iyi geldi. Hedefime de çok az kaldı. Bugünün menüsünü yazayım

4 tane minik kayısı kurusu (08:30)

Kahvaltı (10:30)

1 tane haşlanmış yumurta
1 kk beyaz peynir
2 ince dilim hindi salam
1 dilim çavdar ekmeği
1 fincan şekersiz çay

Öğle (14:30)

2 yemek kaşığı yumurta salatası
4-5 ince dilim salatalık
1 dilim çavdar ekmeği

1 fincan sütlü şekersiz nescafe (16:30)

Akşam (18:30)

Fırında hamsi buğulama
Bol salata

Su bugün sadece 1 lt oldu ama yatana kadar en az 2 lt yaparım. Spor yok

ebrucugum tebrık ederım senı.ben de bu hafta ben de şoklıcam. bu arada regl olucam gecıktı,ınanılmaz şışlığım var tartıda + cıktım bugun regl olsam rahatlıcam da,olmadım daha...

menune gelınce ben begendım canım.afıyet olsun..
haa bır de gecmıste sana bır sey yazmıstım sanırım gormedın,ıkı gun once sanırım.bulup tekrardan paylasım yapıcam .cevap verebılırsen sevınırım

ıste buldum.ne dersın canım

Son düzenleme:
Nerde öyle benim karşıma çıkacak rakip Ciddi ciddi kimse iddiaya girmez benimle. Biliyorlar bu konuda çok hırslı olduğumu. Yine milletin dilindeyim kadın erkek herkes soruyor nasıl kilo veriyorsun diye. Nazar değecekler yine

umarim canim

Bakimli hatun bi baska oluyo

Kaptanimiz iyi ya kendinide hic esirgemiyo vallahi cezalardan :)
Öyle deme yaaa daha Tuba' nın verdiği cezaları tamamlayamadım. :26:

Öğle hiç bir şey yememişsin sağlıksız bir menü olmuş. Aç olmasan da öğünlerinde mutlaka bir şeyler ye.

Menün gayet güzel canım. Domates suyunu içmenin özel bir nedeni var mı? Merak ettim.

ıste buldum.ne dersın canım

Mesajını okudum canım hatta cevap verecektim ama neden vermedim hatırlayamıyorum. Kusura bakma. :26: Hedef kilon bildirdiğimiz şekilde kalsın. Sen hedefe ulaştığında mezun olmazsın hemen. İstediğin kiloya geldiğinde de mezun olabilirsin. O zaman daha büyük bir başarıyla mezun olmuş oluyorsun. Yani hedefini yarışmada değiştirmemize gerek yok. Mezuniyet durumu da hedefe ulaştıktan sonra sana kalmış. İstediğin zaman mezun olabilirsin.

bugun esım benı denız kenarına goturdu kahvaltıya
sımsıcak gunese ve artan ıştahıma ınat yedıklerım...

sabah
11.00
bır kk beyaz peynir,iki ince dilim salam,yarım domates,4 zeytin,bir yumurta beyazı,biraz bazlama,maydanoz,roka,ıkı bardak sekersız cay
öğle
15.00
yarım kaseden az sütlü sade nesfit ( yenı aldım,begendım )( normalde k flex meyvelı yıyordum )
ara
bir mandalin
akşam
19.00
bır porsıyon karnıbahar yemegı
su sımdılık 1.5 lt.
spor olarak sayılır mı bılmıyorum ama sahılde 30 dk yuruduk arkadaslarla tın tın

Son düzenleme:

Tebrik ediyorum çok güzel bir menü. Bazlama da nazar olsun Nedense bugün su içememişiz. Ben işteyken daha çok içebiliyorum çünkü şişem sürekli masamın üstünde. Gördükçe içiyorum. Evde olunca mutfağa girip çıktıkça aklıma geliyor. Aslında evin her köşesine bir şişe koymak lazım gördükçe içerim

rıca ederım mühim degil.
tamam o zaman degıstırmeyelım hedefımı,
hedefım 65 benım bılıyorsun.dıyelım 65 oldum yıne de cuma gunlerı lıstelere gırıyor muyum?
yoksa sadece sıtede mı takılıyorum.

ebruuuu,,,,,sanırım ben 60 olmak ıstıyoruuuuuuummmmmm
ve sıze ıhtıyacım var

evet benım de ıs yerımde masamda.aynı sorun bende de var.merak etme yatana kadar 2.5 lt olur ebrucugum
bazlamaya gelınce:26::26: ,sıcacıktıııı,mıssssss gıbıydı,da-ya-na-ma-dım...
bır daha olmayacagına garantı verıyorum,farkındayım

Bu menünü akşam hariç çok beğenmedim Seda' cım. Bal ve muzu biliyorsun, sonra lahmacun. Genel anlamda dengelemişsin ama diyette olmaması gereken yiyecekler var. Bu hafta daha iyi anladım ki minicik bir lokma kaçamak bile kilo vermemizi engelliyor. Kaçamaksız ve sağlıklı beslenirsek eğer haftada en az 1 kg vermemiz kaçınılmaz. Hele ki senin kilon hala yüksek. Bence biran önce sıkı bir şekilde asıl bu işe.

bu günkü menüm:
sabah
2 tane ceviz,1 yumurta,3 çatal sucuk,birkaç da dereotu maydonoz,2 dilim ekmek
öğle
1 tabak ısırgan ve yoğurt2 dilim ekmek
akşam
az çorba,az karnabahar yemeği,salata,2 dilim ekmek
Ekmek çok ama çok fazla olmuş canım. Başlangıç olarak günden en fazla 3 dilim ekmek tavsiye ederim. 2 dilimi sabah bir dilimi öğle. Akşam ise mümkün olduğunca ekmek yememeye çalışıyoruz. Normalde yağda kızardığı için sucuk yemiyoruz senin 3 çatalada bişey demeyecektim ama diğer menünde de gördüm. Sucuktan da uzak durmaya çalışırsan senin için daha iyi olur.
Bazen kepekli olmuyor disarda yedigim icin ama kepekli olmasina ozen gosteriyorum :)
Ben BİM in kepekli sandwiç ekmeğini çok seviyorum. Tavsiye ederim sana da.

Selam kızlarr
bugun esimin dogumgunu, ufak bi pasta yaptım pastasız gecirmeyelim diye, yiyebilir miyim?
Ben ne kadar yeme desem bile eminim ki şimdiye kadar yemişsindir. Yarışta hala öndeyim unutma

kızlar selam
sabahtan beri misafirlerim vardı ancak yolladım
ama birazcıkda kaçırdım
Umarım çok kaçırmamışsındır diyecektim sen bi güzel yemişsin ne varsa

Bende hattımı taşıyorum umarım pişman olmam. Günde mutlaka 5 mesaj kuralını tamamla bir de menü yaz idare ederiz seni bi şekilde. Umarım sorun çıkmaz ilerde.

Düzensiz olmuş ama açıklamışsın sebebini. Sadece sucuk ve zeytinin sayısı çok olmuş onun haricinde güzel bir menü afiyet olsun.

Öğlen haricinde güzel bir menü olmuş canım afiyet olsun. Mutlaka telafisini yap bu kaçamağın. Çünkü cumaya kesin birincilik bekliyorum takımdan.
Senin ilk menülerini hatırlıyorum da Hanife maşallah sana iyi düzelttin kendini. Senden hiç umudum yoktu aynı Burcu gibi sende düzelttin maşallah.

Kaçamakların çok kötü olmuş hem de akşam vakti yapmışsın Tadımlıkta olsa kaçamaklar kilo vermemizi oldukça engelliyor. Bundan sonra daha dikkatli menüler bekliyorum senden.

Diyette alkol alınmaması gerekiyor ama arada bir çok etkilemez diye düşünüyorum. Bal ve rakı haricinde güzel bir menü. Birde akşam ekmek olmamış.

Ayyy cok sevindim canimmn bende bu hafta kendimden umitliyim darisi bienim basima artik :)

ama suyu ic canim mutlakaodem olusmasin vucudunda :)

Denemedim hic biminkini bakarim ama bu hafta ekmek cok tuketmeyi dusunmuyorum :)

Ayy evet ilk zamanlar menum kotuydu simdi yavas yavas duzeltiyorum. Ay hala arada kacamak yapiyorum ionlarda ciksa hayatimdan cok guzel olucak :)

Ama burcu ve senin sayende hersey ikinizin kizmasi urkutuyor yemekten soguyo insan

Reçel haricinde güzel bir menü afiyet olsun. Unutma azıcıkta olsa yemememiz gereken yiyeceklerden yememiz kilo vermemizi engelliyor. Gerçekten kilo vermek istiyorsa tutacaksın biraz kendini. Mesela bu sabah kahvaltıda reçel, bal, sucuk, çikolata gibi canımın çektiği bir sürü yiyecek vardı. Ama ben hiç birisinin tadına bile bakmadım.

Bol bol yeşil çay içmeye çalış ödeme ve şişkinliğe iyi geliyor.

Tatlım sen ne zaman istersen o zaman mezun olursun. Yani mezun olana kadar listede olacaksın. 60 a kadar inebilirsin yani mezun olmadan.

Ben olsam bende zor dayanırdım. Sen şimdiye eritmişsindir zaten takma kafana. Bu haftanın ödülü olsun.

Ayy deme öyle birden bire kötü hissettim kendimi çok mu kızıyoruz Aslında siz benim iyi zamanlarıma denk geldiniz bu aralar bıraktım biraz eskiden daha dehşet bişeydim

herkese gunaydın...dun geceden berı esımde ve bende bır bogaz agrısı basladı bız de ılac alıp erkenden sızmısız..
sabahtan ızınlıyım doktora gıdıcem goz doktoruna,muhım bıseyım yok.
sımdı nesfıt yıyorum bunları yazarken.
herkese ıyı haftalar dılıyorum.
bu hafta hıc kacamak yapmayalım,mukafatını alırız...
cıkıyorum hoscakalın,aksam gorusuruz

Günaydın canım sana da. Geçmiş olsun umarım geçer biran önce boğaz ağrınız. Bende bu hafta izinliyim ve evdeyim bütün hafta. Bol bol temizlik düşüncesindeyim bide minik kuzuyla bol bol vakit geçirebileceğim inşallah. Dün suyu çok içemediğim için sanırım ödem oluştu. Bu sabah tartıda fazla çıktım. Suyun önemi şimdi iyice anlaşıldı. Bol bol su için kızlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…