13 günde 10 kilo verilebiliyormuş demekki...

Kızlar nette iki tane ayran detoksu buldum.Biri bakliyatlarla karıştırılan ayranla yapılıyor diğeri sade ayranla.
Hangisini uyguluyorsunuz siz?
Birde bunu hazır ayranla yapsak olmaz mı :110:
İşyerinde yağsız tuzsuz açık ayran bulamayız ki!:bicak:

Kızlar nette iki tane ayran detoksu buldum.Biri bakliyatlarla karıştırılan ayranla yapılıyor diğeri sade ayranla.
Hangisini uyguluyorsunuz siz?
Birde bunu hazır ayranla yapsak olmaz mı :110:
İşyerinde yağsız tuzsuz açık ayran bulamayız ki!:bicak:

:KK70: bakliyatlı olanı yapacaksınız mecburen evden götürmeniz gerekecek sefer taslarını hazırlayın :KK70:

Ya ben ip atlarken çok zorlanıyorum yine devam ediyorum dişimi sıkıp ama ertesi gün aşırı ağrım oluyor. Romatizmam var arttırıyor ağrılarımı ciddi şekilde. Ama çok etkili olduğuna eminim çeremde çok faydasını görenler var gerçekten

benim de istediğim ancak o uzun listeye rağmen doyamayacağım, doyamadıkça da sinirleneceğimi düşündüğü bi diyet bu
aç kalmayı yeğlerim :KK66:

Ladydeath paylaşımın için çok telekkür ederim.
Bu kadar kısa zamanda bu kadar fazla kilo verdiğin için tebrik ederim.
Yazın beni çok motive etti, seninle birebir aynı paterni uygulamaya çalışacağım, umarım ben de güzel kilo verebilirim.
İsveçten önce 2 gün ayran detoxu yapmışsın, ben de ayran detoxuyla başladım bugün.Spora da başladım, ilk gün diye az yaptım arttıracağım gün gün.
Ayran detoxu yazdığımda birkaç farklı yöntemle karşılaştım,normal diyet kahvaltı, sonra da gün boyu haşlanmış bulgur/mercimek/yoğurt la yapılan soğuk ayran çorbası içilerek yapılana başladım ama, senin yaptığın da bu muydu?

Canım umarım bu yazdıklarımı okursun ve cevaplarsın.
Maydonoz suyu dediğin maydonozu sıkıyor musun haşlıyor musun nasıl yapılıyor?

İlk 2 günlük ayran detoxunu tamamladım
Sonuç: -1600gr
Sevgili Ladydeath, başta yaptığın 2 günlük ayran detoxunda kaç kilo verdiğini yazmamışsın, sonra yaptığın ayran detoxunda ise 3 günde 4 kilo verdiğini yazmışsın.
Sanırım ben yanlış ayran detoxunu yaptım (ayran aşı çorbası gibi olanı yaptım) Keşke yazdıklarımı görsen ve sorularıma cevap versen.

X