13.02.2009...aramıza hoşgeldiniz....

herkese mrb ben 31/01/2009 da üye oldum ama nasıl mjs yazılır bilmediğim için ilk gün size slm veremedim şimdi kabul ederseniz ilk mrb mı çok sevinirim üye olduğum için çok mutluyum bana bilmediğimi fark eden ve yol göstern singame ve frezyaya çok teşekkür ederim birde güneşim07 sağolun

herkese mrb ben 31/01/2009 da üye oldum ama nasıl mjs yazılır bilmediğim için ilk gün size slm veremedim şimdi kabul ederseniz ilk mrb mı çok sevinirim üye olduğum için çok mutluyum bana bilmediğimi fark eden ve yol göstern singame ve frezyaya çok teşekkür ederim birde güneşim07 sağolun

hoşgeldinnnnnna.s.a.s.

ben serap 33 yaşındayım. 12 aylık bir bebeğim var. ikinci bebeğime 3 aylık hamileyim. sırnaşık şey

canim hosgeldin,,,,once isini gucunu bitir oyle buraya gel,yoksa kalkamiyosun bi turlu,cop ev olmasin evin,,,,
evladina uzun omur dilerim,karnindaki bebisininde saglikla dogmasini dilerim canim,,,

bana kisaca seksi diyebilirsun:roflol:

sende hosgeldin caniiiima.s.

herkese merhabalar ben de yeni üye oldum.anaokulu öğretmenliği yapıyorum bütün gün çocukların arasındayım ama Allah'ımdan bana da bir evlat nasip etmesini diliyorum.,,
7 senedir evliyim, 3 yıldır çocuk için uğraşıyorum ...güzel paylaşımlar olsun istiyorum :))

herkeze selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım çok güzel bir site umarım çok güzel anlaşırız....a.s.

ilk defa bi forum sitesine üye oluyorum,22 yaşındayım dün annemin bir sağlık sorununu araştırırken karşıma çıktı bu site ve çok hoşuma gitti.merak ettiğim bir çok şeyi burada bulabileceğimi düş.ünüyorum.

Hoşbulduk teşekkürler arkadaşlar bu sitedeki paylaşımlar çok güzel bizbize konuşuruz paylaşırız dedim üye oldum ben de hihoyyyt

merhabalar ben de kazakıstandan katıldım uzun zamandır takıp edıyordum artık bende aranızdayımkaydirigubbakcemile5

X