12000 ihlas

debusi berirem ve delisi arkadaslarım canlarım yaaaa çok saolun her zaman giremiyorum az önce girdim ben olmasamda kardeşim için dua etmeniz çok sevindirdi beni dun doktora gitti 5 tane ilaç kullanıyor şimdi umutluyum inş olur 2 ay içinde olmssa aşılama olcak
sizler ve güzel yurekleriniz iyki var çok sağolun(((

Son düzenleme:
canım 20 tanede ben okudum Allah kabul etsin inşallah ...

11200+200

11400.................
az kaldı:))))))))))))))))))))))inş. dualarımız kabul olur

11200+200

11400.................
az kaldı:))))))))))))))))))))))inş. dualarımız kabul olur

bende 800 tane okudum.....11.400+800=12,200 oldu......
hayırlısı ile tamamlandı....fazlası bile oldu......
Rabbim çocuk sahibi olmak isteyenlerin kucaklarını tez zamanda doldursun.....

uzun zaman oldu buraya girmeyeli kızkardeşim 16 haftalık hamile kızımız olcak burda benimle dua edenlerden allah razı olsun haklarını helal etsinler o zamandan bu zamana cok acı çektik ama suan çok mutluyuz saolun...

Yaaa inanmıyorumİnanır mısınız 3 gün önce ben tam da sizi düşündümGeçen Debusi konu açmıştı, Debusi´yi görünce bir an aklıma eskiler geldi. Ben eskiden burda üyeydim. Tam da o dönemde çok zor ve yoğun olduğum bir dönemdi. Duaya gerçekten ihtiyacım olduğu bir dönemdi.Hatta bir kaç kişiden de dua istediğim olmuştu.İşte ben o sırada buraya girerken girip diğer konulara da bakınıyordum.Bir sürü evlenmek isteyen kızlar, bir sürü de çocuk sahibi isteyenler vardı.Benimle alakası olmayan konulardı. Ama konuları bir kere okuyunca, sanki kendi ailemden birileriymiş gibi konulara sürekli bakıyordum, noldu nolmuş diye.Sizde o sırada kardeşiniz için İhlas okutuyordunuz.Debusi de genelde o dönemlerde herkese yardım etmeye çalışıyordu. Bana da gerçekten o dönemde çok yardım etti, ALLAH razı olsun@Debusi

Işte Debusiyi geçen görünce, içimden kardeşi için 12000 İhlas konusu açan biri vardı, ne oldu acaba dedim. Bugün güzel haberinizi aldık çok şükür Çok mutlu oldum, ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İNŞAALLAH

Şimdi de görüyorum bazı yeni arkadaşlar sürekli buralardalar, gerçekten duaya ihtiyaçları oldukları bir dönemdeler. Sizin de İNŞAALLAH güzel haberlerinizi bekliyorum arkadaşlarHer nasip vaktine esirdir

canım güzel düşüncelerin için teşekkür ederim...burada dua okuduğumuz arkadaşlardan hayırlı haberler alınca ailemden arkadaşlarımdan biri gibi seviniyorum....Rabbim tüm kardeşlerimize hayırlı haberler almayı nasip etsin..Aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…