12000 ihlas .

LİSTE KİSİ ALIMINA SON 8 KISI KALA KAPANIR
LİSTEDE SAYİYI KENDINIZ BELIRLEMEKLE BERABER ORTALAMAYA DIKKAT HUSUSUNDA HASSASIYETINIZ RICA

DEVAM ZORUNLULUGU VAR 3 KISIYE OKUMAYAN PASİFE ALİNARAK LİSTE SONUNA ALİNİR DONERSE AKTİF OLUR ANCAK LİSTE SONUNDA KALİR

5 KISIYE UGRAMAYAN LİSTEDEN TAMAMEN CİKARTİLİR
1001 KEVSER OKUMASI

DUA SAHİBİ: OZZGEEE
Ya rabbı bılerek bılmeyerek ısteyerek ıstemeyerek ıslemıs oldugum tum gunahlarımdan tovbeler olsun sen gunahlarımı affeyle tovbekar kullarından nasıp eyle.

Dua kardeslerımınde dualarını kabul eyle herbırının gonul muradını hakkında hayırlısı ile nasip eyle amin
C cansu_tr 150
evTik
miyomim
M mer_4260 101
4 45blkr 100
Tavuk_suyu_ 100
iki prensesin annesi 30
yumiti (Muaf)Esma okd
O Ozzgeee 100
@Mucizeolsakeske100
Mathildamae
plojovic 100
stanki 170
durkan (Muaf)Esma okd
tuce_tuce 50

KALAN:ALLAH KABUL ETSİN

Son düzenleme:
O Ozzgeee için de 101 aldım
Kalan 900

O Ozzgeee için 150 adet aldım kalan 750

100 aldım kalan 650❤

50 Aldim

Kalan : 600

50 aldım kalan 550

100 aldim.
Kalan 450

O Ozzgeee için 1500 ya latif okudum allah kabul etsin insallah

100 aldım.

Kalan 200

30 aldım kalan sıfır. Yumiti için de ya Kadir okudum Allah kabul etsin inşallah

Canım 100okudum yetişemedim

Hepinizdn Allah razi olsun bana ettiklerinizin mislisini geri cevrilmeyen kalplerden almak nasip olsun arkadaslar

LİSTEDE SAYİYI KENDINIZ BELIRLEMEKLE BERABER ORTALAMAYA DIKKAT HUSUSUNDA HASSASIYETINIZ RICA

DEVAM ZORUNLULUGU VAR 3 KISIYE OKUMAYAN PASİFE ALİNARAK LİSTE SONUNA ALİNİR DONERSE AKTİF OLUR ANCAK LİSTE SONUNDA KALİR

1001 KEVSER OKUMASI

DUA SAHİBİ:
MUCİZEOLSAKESKE (İSMET KİZİ ELİF)
DUA: Allah'ım nasip ettiğin hamileliğimi 9 ay 10 gün boyunca her günüm sağlıkla,sıhhatle,heyecanla geçirip vakti saati geldiğinde gelişimini çok güzel tamamladığında bir avazda doğumla eksiksiz-fazlalıksız-noksansız-kusursuz evladımı kucağıma almamı nasip et. Ona kardeş istediğimizde de aratmadan ver Ya Rabbim. Kalbimden geçenleri en iyi sen bilirsin, nasip et.

C cansu_tr
evTik
miyomim
M mer_4260
4 45blkr

Tavuk_suyu_
iki prensesin annesi
yumiti (Muaf)
O Ozzgeee 101
@Mucizeolsakeske
Mathildamae
plojovic
stanki
durkan (Muaf)
tuce_tuce

KALAN:900

1001 KEVSER OKUMASI

DUA SAHİBİ:
MUCİZEOLSAKESKE (İSMET KİZİ ELİF)
DUA: Allah'ım nasip ettiğin hamileliğimi 9 ay 10 gün boyunca her günüm sağlıkla,sıhhatle,heyecanla geçirip vakti saati geldiğinde gelişimini çok güzel tamamladığında bir avazda doğumla eksiksiz-fazlalıksız-noksansız-kusursuz evladımı kucağıma almamı nasip et. Ona kardeş istediğimizde de aratmadan ver Ya Rabbim. Kalbimden geçenleri en iyi sen bilirsin, nasip et.

C cansu_tr 100
evTik
miyomim 50
M mer_4260
4 45blkr 50

Tavuk_suyu_ 100
iki prensesin annesi 30
yumiti (Muaf)
O Ozzgeee 101
@Mucizeolsakeske
Mathildamae
plojovic
stanki
durkan (Muaf)Esma okd
tuce_tuce

KALAN:550

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…