12000 ihlas .

Tavuk_suyu_
@denizkaplan
yumiti 300er Ya Latif okudum yarından itibaren dua okumaya başlayacağım insallah canlar

LİSTE KİSİ ALIMINA SON 8 KISI KALA KAPANIR
LİSTEDE SAYİYI KENDINIZ BELIRLEMEKLE BERABER ORTALAMAYA DIKKAT HUSUSUNDA HASSASIYETINIZ RICA

DEVAM ZORUNLULUGU VAR 3 KISIYE OKUMAYAN PASİFE ALİNARAK LİSTE SONUNA ALİNİR DONERSE AKTİF OLUR ANCAK LİSTE SONUNDA KALİR

5 KISIYE UGRAMAYAN LİSTEDEN TAMAMEN CİKARTİLİR
1001 KEVSER OKUMASI

DUA SAHİBİ:
YUMİTİ
DUA: Allah'ım oğlum Göktan akranlarından geri kalmasin, fiziksel ve ruhsal gelişimi olarak akranlarini yakalasin. Hayatı boyunca kimseye muhtaç olmasin. Bu zorlu süreçte Allah ben ve benim gibi özel çocuğu olan tüm annelere güç kuvvet ve esenlik versin inşallah. Amin
C cansu_tr (Muaf)Esma okd
evTik
miyomim 100
M mer_4260
4 45blkr

Tavuk_suyu_
@denizkaplan(muaf)
yumiti (Muaf)Esma okd
O Ozzgeee 151
@Mucizeolsakeske
Mathildamae
plojovic 150
stanki 150
durkan (Muaf)Esma okd
tuce_tuce 50

KALAN:400

LİSTEDE SAYİYI KENDINIZ BELIRLEMEKLE BERABER ORTALAMAYA DIKKAT HUSUSUNDA HASSASIYETINIZ RICA

DEVAM ZORUNLULUGU VAR 3 KISIYE OKUMAYAN PASİFE ALİNARAK LİSTE SONUNA ALİNİR DONERSE AKTİF OLUR ANCAK LİSTE SONUNDA KALİR

1001 KEVSER OKUMASI

DUA SAHİBİ:
YUMİTİ
DUA: Allah'ım oğlum Göktan akranlarından geri kalmasin, fiziksel ve ruhsal gelişimi olarak akranlarini yakalasin. Hayatı boyunca kimseye muhtaç olmasin. Bu zorlu süreçte Allah ben ve benim gibi özel çocuğu olan tüm annelere güç kuvvet ve esenlik versin inşallah. Amin

C cansu_tr (Muaf)Esma okd
evTik
miyomim 100
M mer_4260 100
4 45blkr 100

Tavuk_suyu_ 100
@denizkaplan(muaf)
yumiti (Muaf)Esma okd
O Ozzgeee 151
@Mucizeolsakeske100
Mathildamae
plojovic 150
stanki 150
durkan (Muaf)Esma okd
tuce_tuce 50

KALAN:ALLAH KABUL ETSIN

1001 KEVSER OKUMASI

DUA SAHİBİ:
OZZGEEE

Ya rabbı bılerek bılmeyerek ısteyerek ıstemeyerek ıslemıs oldugum tum gunahlarımdan tovbeler olsun sen gunahlarımı affeyle tovbekar kullarından nasıp eyle.
Dua kardeslerımınde dualarını kabul eyle herbırının gonul muradını hakkında hayırlısı ile nasip eyle amin
C cansu_tr 150
evTik
miyomim
M mer_4260 101
4 45blkr

Tavuk_suyu_ 100
@denizkaplan(muaf)Esma okd
O Ozzgeee 100
@Mucizeolsakeske50
Mathildamae
plojovic 100
stanki
durkan (Muaf)Esma okd
tuce_tuce 50

KALAN:350

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…