12000 ihlas .

LİSTE KİSİ ALIMINA SON 8 KISI KALA KAPANIR
LİSTEDE SAYİYI KENDINIZ BELIRLEMEKLE BERABER ORTALAMAYA DIKKAT HUSUSUNDA HASSASIYETINIZ RICA

DEVAM ZORUNLULUGU VAR 3 KISIYE OKUMAYAN PASİFE ALİNARAK LİSTE SONUNA ALİNİR DONERSE AKTİF OLUR ANCAK LİSTE SONUNDA KALİR

5 KISIYE UGRAMAYAN LİSTEDEN TAMAMEN CİKARTİLİR

1001 KEVSER OKUMASI

DUA SAHİBİ:EVTIK (SEFIK KIZI BURCU)
DUA: Rabbim askerlerimize yardim et. Evlerine,ocaklarına,analarına,eşlerine,evlatlarına sağlıkla dönsün. Tüm hastalarımıza şifa dertlerinize deva nasip et. Iklimimizi havamızı temizleyarabbi,kuraklıkla imtihan etme bizleri.
C cansu_tr 100
evTik 101
miyomim p(Muaf)Esma okd
M mer_4260 100
4 45blkr 100

@pkzz100
iki prensesin annesi
yumiti 100
O Ozzgeee 100
@Mucizeolsakeske100
Mathildamae
plojovic
stanki 100
durkan 100
tuce_tuce
KALAN:ALLAH KABUL ETSIN

LİSTEDE SAYİYI KENDINIZ BELIRLEMEKLE BERABER ORTALAMAYA DIKKAT HUSUSUNDA HASSASIYETINIZ RICA

DEVAM ZORUNLULUGU VAR 3 KISIYE OKUMAYAN PASİFE ALİNARAK LİSTE SONUNA ALİNİR DONERSE AKTİF OLUR ANCAK LİSTE SONUNDA KALİR

1001 KEVSER OKUMASI
DUA SAHİBİ:EVTIK (SEFIK KIZI BURCU)
DUA: Rabbim askerlerimize yardim et. Evlerine,ocaklarına,analarına,eşlerine,evlatlarına sağlıkla dönsün. Tüm hastalarımıza şifa dertlerinize deva nasip et. Iklimimizi havamızı temizleyarabbi,kuraklıkla imtihan etme bizleri.
C cansu_tr 100
evTik
miyomim p(Muaf)Esma okd
M mer_4260
4 45blkr 100

@pkzz
iki prensesin annesi
yumiti
O Ozzgeee
@Mucizeolsakeske100
Mathildamae 50
plojovic 100
stanki 50
durkan 101
tuce_tuce

KALAN:400

Canım dua sırası miyomim de değil mi evtikin duası bitti

1001 KEVSER OKUMASI
DUA SAHİBİ:MIYOMIM
DUA: Bana hayırlısıyla,sağlıkla,mutlulukla bir an önce kurabileceğim huzur dolu bir evlilik,
Babama kalıcı şifa,
Abime hayırlısıyla,helal bol kazançlı bir iş.
C cansu_tr 100
evTik
miyomim p(Muaf)Esma okd
M mer_4260
4 45blkr 100

@pkzz
iki prensesin annesi
yumiti
O Ozzgeee
@Mucizeolsakeske100
Mathildamae 50
plojovic 100
stanki 50
durkan 101
tuce_tuce 100

KALAN:300

Son düzenleme:

1001 KEVSER OKUMASI
DUA SAHİBİ:MIYOMIM
DUA: Bana hayırlısıyla,sağlıkla,mutlulukla bir an önce kurabileceğim huzur dolu bir evlilik,
Babama kalıcı şifa,
Abime hayırlısıyla,helal bol kazançlı bir iş.
C cansu_tr 100
evTik
miyomim p(Muaf)
M mer_4260 50
4 45blkr 100

@pkzz
iki prensesin annesi 50
yumiti
O Ozzgeee 50
@Mucizeolsakeske100
Mathildamae 50
plojovic 100
stanki 50
durkan 101
tuce_tuce 100

KALAN:150

Canlar sizden bir ricam olacak ben sabah 100 tane aldım çekerken uyuya kalmışım kalktığımda da mazeretlenmistim 20 tane okumusum 80 tane biriniz okuyabilir misiniz . Miyomim için 300 ya Latif okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…