12000 ihlas .

LİSTE KİSİ ALIMINA SON 8 KISI KALA KAPANIR
LİSTEDE SAYİYI KENDINIZ BELIRLEMEKLE BERABER ORTALAMAYA DIKKAT HUSUSUNDA HASSASIYETINIZ RICA

DEVAM ZORUNLULUGU VAR 3 KISIYE OKUMAYAN PASİFE ALİNARAK LİSTE SONUNA ALİNİR DONERSE AKTİF OLUR ANCAK LİSTE SONUNDA KALİR

5 KISIYE UGRAMAYAN LİSTEDEN TAMAMEN CİKARTİLİR

1001 KEVSER OKUMASI

DUA SAHİBİ:CANSU_TR
DUA: hayırlısıyla evimde sağlıklı huzurlu mutlu bir ömür geçirmek vehayırlısıyla evlat sahibi olabilmek.
C cansu_tr
evTik evTik
@miyomimp(Muaf)
M mer_4260
4 45blkr

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
iki prensesin annesi iki prensesin annesi
yumiti yumiti
O Ozzgeee 101
@Mucizeolsakeske
Mathildamae Mathildamae
plojovic plojovic
stanki stanki
durkan durkan
tuce_tuce tuce_tuce
KALAN:900

LİSTEDE SAYİYI KENDINIZ BELIRLEMEKLE BERABER ORTALAMAYA DIKKAT HUSUSUNDA HASSASIYETINIZ RICA

DEVAM ZORUNLULUGU VAR 3 KISIYE OKUMAYAN PASİFE ALİNARAK LİSTE SONUNA ALİNİR DONERSE AKTİF OLUR ANCAK LİSTE SONUNDA KALİR

1001 KEVSER OKUMASI

DUA: hayırlısıyla evimde sağlıklı huzurlu mutlu bir ömür geçirmek vehayırlısıyla evlat sahibi olabilmek.
C cansu_tr
evTik evTik
@miyomimp(Muaf)
M mer_4260
4 45blkr

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ 100
yumiti yumiti
O Ozzgeee 151
@Mucizeolsakeske100
Mathildamae Mathildamae 100
plojovic plojovic 100
stanki stanki
durkan durkan 100
tuce_tuce tuce_tuce
KALAN:350

200 okudum.:dua::dua:

KALAN: 0

La havleeeee yetemezsen pasife aliriz bizim sana okuduklarimizda helali hos olsun burcum hak gecmez Allah rizasi icin okuyoruz seninde karsiliksiz cok okudugun kisi var yardimci oldugun ben senin yerine okurum cok sorun yapiyorsan derhal sus ve git isine basla :sinirli:Allah kolayliklar versin insallah her isin rast gelsin:KK54:
Pimpirikliyim bu konuda.:KK17: INŞALLAH sorunsuz okuruz canım Allah razı olsun hep yetisiyorsun.:KK200::KK200:

Duam:Rabbim askerlerimize yardim et. Evlerine,ocaklarına,analarına,eşlerine,evlatlarına sağlıkla dönsün. Tüm hastalarımıza şifa dertlerinize deva nasip et. Iklimimizi havamızı temizle yarabbi,kuraklıkla imtihan etme bizleri.

101 aldım.

Kalan:900

1001 KEVSER OKUMASI

C cansu_tr
evTik evTik 200
@miyomimp(Muaf)
M mer_4260
4 45blkr

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ 100
iki prensesin annesi iki prensesin annesi 50
yumiti yumiti
O Ozzgeee 151
@Mucizeolsakeske100
Mathildamae Mathildamae 100
plojovic plojovic 100
stanki stanki
durkan durkan 100
tuce_tuce tuce_tuce 100
KALAN:ALLAH KABUL ETSIN

1001 KEVSER OKUMASI

DUA SAHİBİ:EVTIK (SEFIK KIZI BURCU)
DUA: Rabbim askerlerimize yardim et. Evlerine,ocaklarına,analarına,eşlerine,evlatlarına sağlıkla dönsün. Tüm hastalarımıza şifa dertlerinize deva nasip et. Iklimimizi havamızı temizleyarabbi,kuraklıkla imtihan etme bizleri.
C cansu_tr
evTik evTik 101
@miyomimp(Muaf)
M mer_4260
4 45blkr

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
yumiti yumiti
O Ozzgeee 100
@Mucizeolsakeske
Mathildamae Mathildamae
plojovic plojovic
stanki stanki
durkan durkan
tuce_tuce tuce_tuce
KALAN:800

1001 KEVSER OKUMASI

DUA SAHİBİ:EVTIK (SEFIK KIZI BURCU)
DUA: Rabbim askerlerimize yardim et. Evlerine,ocaklarına,analarına,eşlerine,evlatlarına sağlıkla dönsün. Tüm hastalarımıza şifa dertlerinize deva nasip et. Iklimimizi havamızı temizleyarabbi,kuraklıkla imtihan etme bizleri.
C cansu_tr
evTik evTik 101
@miyomimp(Muaf)
M mer_4260
4 45blkr

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
yumiti yumiti
O Ozzgeee 100
@Mucizeolsakeske
Mathildamae Mathildamae
plojovic plojovic