12000 ihlas .

Canim niyetlerimizi Bluedew in yaptığı gibi özelden atacak misin.ekledigin için çok saol canım ayrica

Özelden atamam canım . Ya burada paylasiriz yada okunan kişinin niyetine diye okuruz
Canım ozzgeee listede isimlerimizin karşısına kısa kısa niyetlerimizi yazıyordu. O şekilde mi yapsak? Çünkü kalabalık bir liste ve niyetini atacaktı attı vs bekleme sıkıntısı da olmaz.

200 okudum.
KALAN:2.600

Hanımlar dün hiç giremedim kayınvalidem de mevlüt vardı ihlas da okuyamadım sabah erken kalkıp Cuma duasına gittim yeni eve geldim . Bugün okuurm insallah dediğiniz gibi herkesin duasını kısa bir şekilde listenin altına belirtiriz hepinize Hayırlı Cumalar

Kızlar ben iki gündür sabah akşam kusuyorum kasiklarim karnım ve böbreklerin olduğu bosluklarim ağrıyor inanın kipirdayacak halim yok geçen ayın 26sinda adet olmuştum bugün ayın 26si henüz adet olmadım belki hamileyim bilmiyorum belki değilim yine bilmiyorum okuyamadım kaç günden beri kendimi kötü hissediyorum açıklama yapmak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…