12000 ihlas .

Bluedew Bluedew 2000 adet
C cansu_tr 1600 adet
evTik evTik 900 adet
hmbg hmbg 1600 adet
M mer_4260 1700 adet
esest esest 350 adet
SuUtku SuUtku 1000 Ya Latif

Kalan 3.750
Hanımlar maşallah hızlı ilerledik birkaç kişiyi etiketleyecegim herkes için tek tek okusak nasıl olur yoksa yine toplu mu niyetlenelim ben çok özlemişim birlikte ihlas okumayı . H Hiisaarr Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ yeni ihlas listesine katılmak ister misiniz
Evet canim katilmak isterim.
Yeni listeye eklersen cok sevinirim :)

Bluedew Bluedew 2000 adet
C cansu_tr 1600 adet
evTik evTik 900 adet
hmbg hmbg 1600 adet
M mer_4260 1700 adet
esest esest 350 adet
SuUtku SuUtku 1000 Ya Latif

Kalan 3.750
Hanımlar maşallah hızlı ilerledik birkaç kişiyi etiketleyecegim herkes için tek tek okusak nasıl olur yoksa yine toplu mu niyetlenelim ben çok özlemişim birlikte ihlas okumayı . H Hiisaarr Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ yeni ihlas listesine katılmak ister misiniz
Kuzum bundan sonraki listeye katılamayacam biraz rahatsızım canım

Canim herkes icin 1001 tane mi okuyacagim tek basima anlamadim tam :KK43:
Okurum cnm ben Allah'ın izniyle niyet Edip mi başlıyorsunuz .
C cansu_tr canim bludew icin simdi 1001 tane mi okuyacagim. 1 kisi icin 1 gun mu sure
Henüz bu dua başlamadı canım biz diğer okuduğumuzu bitirelim sonra buna geçeceğim ben sadece kişiler belli olsun diye herkesi ekledim . Okumaya gelince örneğin bluedew için sayıyı bölüsüp okuyacagiz yada ya Latif esmasinda olduğu gibi okuyan düşecek sayıdan .

Henüz bu dua başlamadı canım biz diğer okuduğumuzu bitirelim sonra buna geçeceğim ben sadece kişiler belli olsun diye herkesi ekledim . Okumaya gelince örneğin bluedew için sayıyı bölüsüp okuyacagiz yada ya Latif esmasinda olduğu gibi okuyan düşecek sayıdan .
Tamam canim tskler :)))

X