12000 ihlas .

Cnm ismini biliyorum ama ortaya yazayimmi sadece nick mi olsun birde duani kisaca atarmisin sira sana gelio hazir olsun
ismimi yazabilirsin canım,

Duam;

Rabbim hakkımızda her zaman herşeyin hayırlısını nasip etsin. Sağlıklı sıhatli hayırlı güzel günler görmemizi nasip etsin.

130 aldım kalan 250

Kalan 200 galiba kızlar
Bende 50 aldım kalan 150❤

DUA SAHİBİ PLOJOVİC(NURDAN)
DUA:Gebeliğimhayırlısıyla,sağlıkla devam etsin.İyi haberler duyup sevinelim inşallah.Allah sağlıklagebeliğimitamamlamayı,doğurmayı vebüyütmeyi nasip

C cansu_tr 130
miyomim (Muaf)Esma okd
@pkzz 100
iki prensesin annesi 50
yumiti 100
O Ozzgeee 150
@Mucizeolsakeske101
Mathildamae (Muaf)Esma okd
plojovic 50
stanki 270
Jenep06
KALAN:50

BU ARKADASLARIMIZ DONDUKLERINDE AYNI YERLERINE GECECEKLER SADECE LISTE DUZENI ICIN ASSAGI ALDIM
evTik PASİF
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF

DUA SAHİBİ PLOJOVİC(NURDAN)
DUA:Gebeliğimhayırlısıyla,sağlıkla devam etsin.İyi haberler duyup sevinelim inşallah.Allah sağlıklagebeliğimitamamlamayı,doğurmayı vebüyütmeyi nasip

C cansu_tr 130
miyomim (Muaf)Esma okd
@pkzz 100
iki prensesin annesi 50
yumiti 100
O Ozzgeee 150
@Mucizeolsakeske151
Mathildamae (Muaf)Esma okd
plojovic 50
stanki 270
Jenep06
KALAN:ALLAH KABUL ETSİN

BU ARKADASLARIMIZ DONDUKLERINDE AYNI YERLERINE GECECEKLER SADECE LISTE DUZENI ICIN ASSAGI ALDIM
evTik PASİF
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF

Son düzenleme:
Hanimlar son arkadas sadece iki kisiye okudu pek ugramiyor siteyede arali giren biri sanirim ne yapalim okuyacakmiyiz onada pasifmi yapayim

C cansu_tr cnm liSteyi yapiyorum ama baslarken kural varmiydi bilmiyorum yani latifteki gibi belirleyici bir kural yazsak liste basina gelen katilacak olan ona gore gelse misal iki kiside sayi almayan pasif gibi sonra gelicekmi gelmeyecekmi vs olmaz

Birde ihlasa devammi bir tur dua degiselimmi

KİZLAR CANSUYU ETİKETLEDİM DİYE OKUYUP GECMEYİN HEPİNİZ FİKİR BEYAN EDİN

Evet dua sırası gelince boyle ne yapalim olmaz en azindan.Esmada okumayan cikmis olur canim.Ya da en azindan soylensin diger arkadaslar gb beklemeye alinirlar.
Dua degisimide güzel,uyar ❤

Canim dua degisikligi yapmayin burasi oyuzden cok guzel boyle. Diger konular cok karisik burasi ve birde populer konu olan hz.ibrahimin duasi guzel ve sade. Bence hic bozmayalim gayet guzel gidiyoruz.

Son arkadas dedigin kisiyede okuyalim o sonucta iki kere okumus hakki gecmis bir daha da yazmassa onu listeden cikartiriz. Yani benim fikrim bu size kalmis birsey

100 aldim kalan 500 allah kabul etsin inşallah. Bence dua değişikliği yapılabilir.

70 Aldim

Kalan : 600

100 aldim kalan 500 allah kabul etsin inşallah. Bence dua değişikliği yapılabilir.

Bana hersey uyar canlarim dua degisikligini su sekilde onerdim aslinda bir tur sonra yine ihlasa donus neden derseniz aliskanlikmi denir tek duzeye baglamakmi denir bi monotonlasiyor bir miymiy haller oluyor iste dua degisince farkli birsey algisiyla yine az toparlanma oluyor yeni dua yeni tur hevesi vs yoksa amac topik degismesi degil
Misal bilenler bilir gunluk okuma grubum vardi listede herkes okundumu bir defa 70 bin tevhid bolusurduk sadece bagislama dilek kisisel okuma vs katmadan peygamber efendimizin (s.a.v)ruhuna (tabi orda kisi sayisi 20yi gecmisti )bagislar yine donerdik listeye kisi okumalarina ama o iki uc gunluk tevhid es olurdu
Ben aynen devam etsin diyen arkadaslarada uyarim sadece bir onerim var ihlas olarak dvm edelim diyorsak basligi yonetimden degisim rica edelim kisi basi 1001 ihlas okumasi olsun 12.000 olunca cok gelip okuyamam diye basliga bakan donuyorda olabilir belli daha cok katilimcimiz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…