12000 ihlas .

DUA SAHİBİ MTHİLDAMAE
DUA: Tez vakitte hayırlısıyla huzur kokan yuvamı kurmak, sağlıkla, mutlulukla,huzurla iki cihanda da sevip sevilebileceğim bir eş ve bu güzel yuvada hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak. Rabbim hayırlı kapılar açsın inşallah. Amin

C cansu_tr
miyomim miyomim (Muaf)
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ 50
iki prensesin annesi iki prensesin annesi 50
yumiti yumiti 100
O Ozzgeee 110
@Mucizeolsakeske101
Mathildamae Mathildamae (Muaf)
plojovic plojovic 100
stanki stanki (Muaf)
Jenep06 Jenep06
KALAN:490

BU ARKADASLARIMIZ DONDUKLERINDE AYNI YERLERINE GECECEKLER SADECE LISTE DUZENI ICIN ASSAGI ALDIM
evTik evTik PASİF
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF

DUA SAHİBİ MTHİLDAMAE
DUA: Tez vakitte hayırlısıyla huzur kokan yuvamı kurmak, sağlıkla, mutlulukla,huzurla iki cihanda da sevip sevilebileceğim bir eş ve bu güzel yuvada hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak. Rabbim hayırlı kapılar açsın inşallah. Amin

C cansu_tr
miyomim miyomim (Muaf)ESMA OKD
yumiti yumiti 130
O Ozzgeee 110
@Mucizeolsakeske291
plojovic plojovic 100
stanki stanki 100
Jenep06 Jenep06
KALAN:170

BU ARKADASLARIMIZ DONDUKLERINDE AYNI YERLERINE GECECEKLER SADECE LISTE DUZENI ICIN ASSAGI ALDIM
evTik evTik PASİF
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF

O Ozzgeee
Duam; Gebeliğim hayırlısıyla,sağlıkla devam etsin.İyi haberler duyup sevinelim inşallah.Allah sağlıkla gebeliğimi tamamlamayı,doğurmayı ve büyütmeyi nasip etsin❤
Bu yolda bekleyen,isteyen herkese de sağlıklı bir bebek nasip etsin hayırlı zamanda inşallah.

DUA SAHİBİ MTHİLDAMAE

C cansu_tr
miyomim miyomim (Muaf)
yumiti yumiti 100
O Ozzgeee 110
@Mucizeolsakeske101
plojovic plojovic 100
stanki stanki (Muaf)
Jenep06 Jenep06
KALAN:490

evTik evTik PASİF
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF

Çok sağolun Rabbim hepimizin gönlüme göre versin inşallah dualarımızı kabul etsin bizlere dualarımızı yaşatsın. Amin.

DUA SAHİBİ MTHİLDAMAE

C cansu_tr 130
miyomim miyomim (Muaf)ESMA OKD
yumiti yumiti 130
O Ozzgeee 110
@Mucizeolsakeske291
plojovic plojovic 100
stanki stanki 140
Jenep06 Jenep06
KALAN:ALLAH KABUL ETSİN

evTik evTik PASİF
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF

DUA SAHİBİ PLOJOVİC(NURDAN)
DUA:Gebeliğimhayırlısıyla,sağlıkla devam etsin.İyi haberler duyup sevinelim inşallah.Allah sağlıklagebeliğimitamamlamayı,doğurmayı vebüyütmeyi nasip

C cansu_tr
miyomim miyomim (Muaf)
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ 100
yumiti yumiti
O Ozzgeee 150
@Mucizeolsakeske101
Mathildamae Mathildamae (Muaf)Esma okd
plojovic plojovic
stanki stanki 270
Jenep06 Jenep06
KALAN:380

evTik evTik PASİF
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF

X