12000 ihlas .

DUA SAHİBİ OZZGEEE
DUA: Yarabbi sen BUrcu kardesimin isini gonlune gore rastgetir,yasemin kardesime,mathildame kardesime maide kardesime nurdan kardesimin abisine hayirli es hayirli izdivaclar huzurlu yuvalar nasip eyle ,pakize kardesimin ogluna,goktan bebegimize kaan bebegimize eliza bebegimize ipegimize ya safi ismin hurmetine kalici sifalar ver annelerini sikintilarindan feraha cikart
Eda kardesiminde gonul muradini hakkinda hayirlisiyla nasip eyle avuclarimizi bos cevirme dualarimizi bilensin duyansin tez vakitte avuclarima kondur ya rabbel alemin Amin

C cansu_tr 200
evTik PASİF
miyomim ESMA OKD
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF
Tavuk_suyu_
@denizkaplan
yumiti 120
O Ozzgeee ESMA OKD (100 Anne)
@Mucizeolsakeske 231
Mathildamae
plojovic
@Vayneymis
stanki
Jenep06 50
KALAN:300

O Ozzgeee ne güzel kalbin var ne güzel duan var allah bin kere razı olsun. Rabbim her işinde kolaylık versin
Onceki duamda eksik kalan hepinizi gecirdim insallah hayirli sevincli haberlerinizi alirim sevinirim ben sizlerden duyuncada kendimin olmus gibi seviniyorum amin cumlemizden Allah razi olsun cnm

DUA SAHİBİ OZZGEEE
DUA: Yarabbi sen BUrcu kardesimin isini gonlune gore rastgetir,yasemin kardesime,mathildame kardesime maide kardesime nurdan kardesimin abisine hayirli es hayirli izdivaclar huzurlu yuvalar nasip eyle ,pakize kardesimin ogluna,goktan bebegimize kaan bebegimize eliza bebegimize ipegimize ya safi ismin hurmetine kalici sifalar ver annelerini sikintilarindan feraha cikart
Eda kardesiminde gonul muradini hakkinda hayirlisiyla nasip eyle avuclarimizi bos cevirme dualarimizi bilensin duyansin tez vakitte avuclarima kondur ya rabbel alemin Amin

C cansu_tr 200
evTik PASİF
miyomim ESMA OKD
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF
Tavuk_suyu_ 100
@denizkaplan
yumiti 120
O Ozzgeee ESMA OKD (100 Anne)
@Mucizeolsakeske 231
Mathildamae
plojovic
@Vayneymis
stanki
Jenep06 50
KALAN:200

Kızlar bende gelebilir miyim
Buyur gel cnm kirmizi arkadaslar tatil icin ara isteyip donecek olanlar herkesin duasindan almaya gayret ediyoruz decamlilik onemli muafiyette ihlas okumuyoruz gelip kisinin duasina gonlumuzden gecen bir esma ile dua ediyoruz kisi basi 1001 okunuyor

Buyur gel cnm kirmizi arkadaslar tatil icin ara isteyip donecek olanlar herkesin duasindan almaya gayret ediyoruz decamlilik onemli muafiyette ihlas okumuyoruz gelip kisinin duasina gonlumuzden gecen bir esma ile dua ediyoruz kisi basi 1001 okunuyor
Bende şuan o muafiyet olayındayım canım ya o zaman daha sonra geliyim

Mazaretten dolayı

Kısmet için Ya Cami Ya Vedud
Şifa için Ya Şafi
Dileklerin kabulu için El Mucib

Esmalarını okuyorum. Rabbim kabul etsin.

O Ozzgeee Allah razı olsun canım. Rabbim seninde hayırlı dualarını kabul etsin.

200 aldım,kalan yok❤
Allah kabul etsin Allah razı olsun Özge:)❤

DUA SAHİBİ
MUCIZEOLSAKESKE (ELIF)
DUA:Allah'ım nasip ettiğin hamileliğimi 9 ay 10 gün boyunca her günüm sağlıkla,sıhhatle,heyecanla geçirip vakti saati geldiğinde gelişimini çok güzel tamamladığında bir avazda doğumla eksiksiz-fazlalıksız-noksansız-kusursuz evladımı kucağıma almamı nasip et. Ona kardeş istediğimizde de aratmadan ver Ya Rabbim. Kalbimden geçenleri en iyi sen bilirsin, nasip et.

C cansu_tr
miyomim (Muaf)
Tavuk_suyu_
@denizkaplan
yumiti
O Ozzgeee 101
@Mucizeolsakeske
Mathildamae (Muaf)
plojovic
stanki (Muaf)
Jenep06
KALAN:900

BU ARKADASLARIMIZ DONDUKLERINDE AYNI YERLERINE GECECEKLER SADECE LISTE DUZENI ICIN ASSAGI ALDIM
evTik PASİF
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF

Son düzenleme:
@Vayneymis listemiz 11 kisi siz 6 aktif duaya katilamadiniz muafiyetinizdede herhangi bir esma veya salavatla buraya bir bildirimde bulunmadiniz 10 gundur hic yoksunuz acikcasi arkadaslar muafkende burada bulunur bilgi paylasirlar edebildikleriyle duaya katilirlar sitede meryem sayfasinda aktifsiniz okuyor gorunuyorsunuz belliki yogunsunuzda ferahlayinca gelirsiniz ekleriz bu liste cikarttim sizden sonra aktif arkadaslar var malum hergun ugramaya dua almaya gayret eden onlarin hakkina girilmesin sevgiler

Hanimlar listede gidenler gelene kadar sayimiz az muafyetlerde ust uste zaten yavas ilerliyor lutfen 3 gunde bir gelip dua alma olmasin buranin amaci zaten gunluk okumayi aliskanlik haline getirmek mumkun mertebe
yogunsaniz pasife alalim

Kusura bakmayın farkında bile diilim etiketleme olsa farkederdim kusura bakmayın tekrardan Meryem suresinde aktifim ama burda olduğumdan haberim bile yoktu haklısınız sevgiler

DUA SAHİBİ
MUCIZEOLSAKESKE (ELIF)
DUA:Allah'ım nasip ettiğin hamileliğimi 9 ay 10 gün boyunca her günüm sağlıkla,sıhhatle,heyecanla geçirip vakti saati geldiğinde gelişimini çok güzel tamamladığında bir avazda doğumla eksiksiz-fazlalıksız-noksansız-kusursuz evladımı kucağıma almamı nasip et. Ona kardeş istediğimizde de aratmadan ver Ya Rabbim. Kalbimden geçenleri en iyi sen bilirsin, nasip et.

C cansu_tr
miyomim (Muaf)
Tavuk_suyu_
@denizkaplan
yumiti 150
O Ozzgeee 151
@Mucizeolsakeske
Mathildamae (Muaf)
plojovic
stanki (Muaf)
Jenep06
KALAN:700

BU ARKADASLARIMIZ DONDUKLERINDE AYNI YERLERINE GECECEKLER SADECE LISTE DUZENI ICIN ASSAGI ALDIM
evTik PASİF
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF

Kusura bakmayın farkında bile diilim etiketleme olsa farkederdim kusura bakmayın tekrardan Meryem suresinde aktifim ama burda olduğumdan haberim bile yoktu haklısınız sevgiler
Haberiniz olduğunu sanıyorum çünkü ben size yazmıştım bı konuşmamız olmuştu mazeretli olduğunuzu soylemistiniz o zaman sizi etiketleyip yazmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…