12000 ihlas .

DUA SAHİBİDENİZKAPLAN (PAŞA KIZI YADİGAR)
DUA Tüp bebek tedavimin olumlu bir şekilde sonuçlanması ve sağlıklı 9 ay 10 gün sonunda bir avazda doğumla eksiksiz,fazlalıksız,noksansız,kusursuz hayırlısıyla Allah'a kulluğunu yapacak evlat/evlatlarımı kucağıma almayı nasip et YaRabbi.
C cansu_tr 201
evTik PASİF
miyomim
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF
Tavuk_suyu_ 90
@denizkaplan
yumiti 50
O Ozzgeee ESMA OKD
@Mucizeolsakeske100
Mathildamae 100
plojovic
@Vayneymis
stanki 110
KALAN:350

DUA Tüp bebek tedavimin olumlu bir şekilde sonuçlanması ve sağlıklı 9 ay 10 gün sonunda bir avazda doğumla eksiksiz,fazlalıksız,noksansız,kusursuz hayırlısıyla Allah'a kulluğunu yapacak evlat/evlatlarımı kucağıma almayı nasip et YaRabbi.
C cansu_tr 201
evTik PASİF
miyomim
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF
Tavuk_suyu_ 90
@denizkaplan
yumiti 50
O Ozzgeee ESMA OKD(110 Anne)
@Mucizeolsakeske100
Mathildamae 150
plojovic
@Vayneymis
stanki 110
KALAN:190

C cansu_tr 201
evTik PASİF
miyomim
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF
Tavuk_suyu_ 90
@denizkaplan
yumiti 50
O Ozzgeee ESMA OKD(110 Anne)
@Mucizeolsakeske190
Mathildamae 150
plojovic 50
@Vayneymis
stanki 160
KALAN:ALLAH KABUL ETSİN

DUA SAHİBİ YUMİTİ
DUA:Allah'ım oğlum Göktan akranlarından geri kalmasin, fiziksel ve ruhsal gelişimi olarak akranlarini yakalasin. Hayatı boyunca kimseye muhtaç olmasin. Bu zorlu süreçte Allah ben ve benim gibi özel çocuğu olan tüm annelere güç kuvvet ve esenlik versin inşallah. Amin

C cansu_tr
evTik PASİF
miyomim ESMA OKD
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF
Tavuk_suyu_ 100
@denizkaplan
yumiti 100
O Ozzgeee ESMA OKD
@Mucizeolsakeske 101
Mathildamae
plojovic
@Vayneymis
stanki
KALAN:700

DUA SAHİBİ YUMİTİ
DUA:Allah'ım oğlum Göktan akranlarından geri kalmasin, fiziksel ve ruhsal gelişimi olarak akranlarini yakalasin. Hayatı boyunca kimseye muhtaç olmasin. Bu zorlu süreçte Allah ben ve benim gibi özel çocuğu olan tüm annelere güç kuvvet ve esenlik versin inşallah. Amin

C cansu_tr
evTik PASİF
miyomim ESMA OKD
M mer_4260 PASİF
4 45blkr PASİF
Tavuk_suyu_ 100
@denizkaplan
yumiti 100
O Ozzgeee ESMA OKD (100 Anne)
@Mucizeolsakeske 101
Mathildamae 50
plojovic
@Vayneymis
stanki 150
KALAN:400

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…