12000 ihlas .

100 bende okudum
Kalan 400 ❤

Gecen gun Kaan bebek icin okumustuk.
Durumu nasil biliyor musunuz kizlar ?
Allah razı olsun canım sorduğun için. Ecmo cihazına bağlıydı. Anjiyo süreci yaşadı. Şükür ecmodan ayrılmış. Şu an diyaliz ve solunum cihazına bağlıymış sadece. Durumu da stabilmiş. Beyinde kanama ve ödem varmış bu da nasıl bir hasar oluşturduğunu görebilmek için ayılmasını bekleyeceklermiş. Ayılınca tomografiye alacaklarmış. Bağışıklık sistemi yetmezliğinden şüpheleniyormuş doktorlar.

DUA SAHİBİ:PLOJOVİC(NURDAN)
DUA
Abimin hayırlısıyla,
sevip sevileceği,
saygının ve neşenin eksik olmayacağı,
sağlıkla bir bebek kokusuylada taçlandıracağı bir yuva kurması tez zamanda nasip olsun,Allah'ın izniyle...
Allah bu yolda olanları gönüllerine göre iyi insanlarla karşılaştırsın❤
Bluedew
C cansu_tr
evTik 101
miyomim
M mer_4260 100
esest
SuUtku
4 45blkr 100
Tavuk_suyu_ 200
iki prensesin annesi 100
yumiti
O Ozzgeee 100
@Mucizeolsakeske
Mathildamae
plojovic 100
KALAN:200

O Ozzgeee canım ben mazeretliyim o yüzden sayı almıyorum bilgin olsun

Cnm liste bitti az bor sayi kaldi tamamlanir bgn yeni turda 1 tur ara vericem ben liste duzeni icin bilgine

Allah anasina babasina bagislasin kalici sifalar versin rabbim

Rabbim annnesine babsina bagislasin sifa versin insallah.
Dua bitince bir defa daha okuyalim kaan bebege arkadaslarda onaylarsa.

Bence de kızlar Kaan bebeğe tekrar okuyalım yalnız kızlar ben sürekli giremiyorum bazı sebeplerden dolayı listede bana yardımcı olmanızı rica ediyorum Ozzgee arkadaşımız bı tur katilmayacak.

Rabbim annnesine babsina bagislasin sifa versin insallah.
Dua bitince bir defa daha okuyalim kaan bebege arkadaslarda onaylarsa.

Her türlü uyar❤

Bence de kızlar Kaan bebeğe tekrar okuyalım yalnız kızlar ben sürekli giremiyorum bazı sebeplerden dolayı listede bana yardımcı olmanızı rica ediyorum Ozzgee arkadaşımız bı tur katilmayacak.

Devam ettiriyoruz ya alıntılarız bitisini,yardimci oluruz.
Zaten simdi Kaan icin okuyacaz ya listenin duzenlenmesinde de zaman olur.

İstersen ozzgee'nin hazırladığı gibi listeyi oluşturabilirim canım. Gelince de üstada devrederim.

plojovic için kalan 100 ü okudum. Duası bitti.

DUA SAHİBİ:PINAR OĞLU KAAN
DUA: Rabbim Pınar oğlu Kaan kuluna kalıcı, tez elden şifa ver. Hastane kapısından kalıcı sağlıkla,sıhhatle, yüzlerinde kocaman gülümseyişle çıkıp evlerine dönmelerini ve bir ömür sağlıkla,aile birliğini dirliğini koruyarak yaşamalarını nasip et.

Bluedew
C cansu_tr
evTik 101
miyomim
M mer_4260
esest
SuUtku
4 45blkr
Tavuk_suyu_
iki prensesin annesi
yumiti
O Ozzgeee PASİF
@Mucizeolsakeske
Mathildamae
plojovic

KALAN:901

Son düzenleme:
100 aldim kaan bebege.
Kalan 800

Benim için farketmez bazen giremiyorum liste düzenlenmeden kaliyor yeni kişinin duasına geçilmiyor o zaman üzülüyorum o yüzden dedim canım

KAAN İLE İLGİLİ:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…