12000 ihlas .

Arkadaslar dvm etmeyecek veya bir ara verecek olanlariniz varmi pasife alalim bazi arkadaslar 25-26 araliktan beri yok bazilarida haftada 4 gunde 5gunde bir ugruyor bu dua gruplarina bir heves girip sonra herkes dagilir malumunuz hepimizin bildigi birsey o moda girdiysek bende ayrilmayi dusunuyorum yada toparlanalim yetip yetisemeyebilirsiniz icinizden gelmeyebilir cok normal insanlik hali cok olagan soyleyin pasife alalim aktif arkadaslara daha cok sira doner en azindan

Ben okuyorum canimda 100 den fazla alamiyorum artik surekli yatiyorum cok halsizim uyuyorum hep. Fazlasini alamam ama gunde 100 okurum

Ben okuyorum canimda 100 den fazla alamiyorum artik surekli yatiyorum cok halsizim uyuyorum hep. Fazlasini alamam ama gunde 100 okurum
Cnm benim ben listeyi unutan arkadaslar icin yazdim toparlanalim diye sen gunluk geliyorsun ztn uzerine alinma sayi konusu falan dgl sayi zaten gucu yeten yettigi kadar mumkun mertebe beraber okumak buralari unutmamak

101 aldım canım O Ozzgeee

KALAN:900

DUA SAHİBİ:PLOJOVİC(NURDAN)
DUA
Abimin hayırlısıyla,
sevip sevileceği,
saygının ve neşenin eksik olmayacağı,
sağlıkla bir bebek kokusuylada taçlandıracağı bir yuva kurması tez zamanda nasip olsun,Allah'ın izniyle...
Allah bu yolda olanları gönüllerine göre iyi insanlarla karşılaştırsın❤
Bluedew
C cansu_tr
evTik 101
miyomim
M mer_4260 100
esest
SuUtku
4 45blkr 100
Tavuk_suyu_
@denizkaplan
yumiti
O Ozzgeee 100
@Mucizeolsakeske
Mathildamae
plojovic
KALAN:600

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…