12000 ihlas .

ARKADASLAR BU DUA BİTİNCE BİR TUR SU BEBEGİMİZE SİFA İCİN OKUYALİMMİ ZATEN MUAFİYETLER AZALDİ CABUK OKURUZ HASTALİK BASKA SEY ALLAH KİMSEYİ SAGLİKLA SİNAMASİN RİZANİZ OLURMU HELAL EDERMİSİNİZ SİRADA BİR ARA OLACAK CUNKU

Olur canim lafi bile olmaz

100 okudum Allah kabul etsin

Melek kalpli arkadaşım

45blkr için
Mahtildaame nin okuduğu ile kalan 600

100 aldım.

KALAN:500

50 okudum

Kalan 350
Kalan 450 olacaktı

200 aldım
Kalan 150
Kalan 250 olacaktı

250'yi aldım
KALAN: 0

Durum ciddileşmiş canım. Okunmaya başlansa mı?

Tabiki olur canim. Helal olsun.

Arkadaslar bu arada diger dua arkadasligi grubumuza katilmak isterseniz. Listeyi bugun yenileyecegim.
Ya semi c.c. okuyacagiz.
Katilmak isteyenleri ekleyeyeyim.

Canim sira bana gelmis ama. Benden once hasta olan bebek icin okuyalim. Benim de bitti gibi muafiyetim.

DUA SAHİBİ:PINAR OĞLU KAAN BEBEK İÇİN
DUA :Rabbim Kaan Bebeğimize şifa sağlık ver tez vakitte kalbi sapasağlam,şifa bulmuş şekilde hastaneden annesi babası ile beraber mutlulukla huzurla evine dönsün..
Aminnn

@Bluedew
@cansu_tr
evTik 101
@miyomim
@mer_4260
@esest
@SuUtku
@45blkr
@pkzz
@Hiisaarr
@denizkaplan
@yumiti
@Ozzgeee
@Mucizeolsakeske
Mathildamae
KALAN:900

Rabbim sifa versin.
200 aldim.
Kalan 700

100 tane okudum Allah'ım annesine babasına bağışlasın aminnn

Eki Görüntüle 2088208

DUA SAHİBİ:PINAR OĞLU KAAN BEBEK İÇİN
DUA :Rabbim Kaan Bebeğimize şifa sağlık ver tez vakitte kalbi sapasağlam,şifa bulmuş şekilde hastaneden annesi babası ile beraber mutlulukla huzurla evine dönsün..
Aminnn

@Bluedew
C cansu_tr
evTik 101
@miyomim
@mer_4260
@esest
@SuUtku
@45blkr
@pkzz 200
@Hiisaarr
@denizkaplan
@yumiti
@Ozzgeee
@Mucizeolsakeske
Mathildamae 100
KALAN:600

DUA SAHİBİ: 45BLKR CELAL KİZİ MAİDE

DUA :

Allahım bizi sevdiğin razı oldugun kullarından eyle. Annemin babamın arasına bol muhabbet ver babamı doğru yola ilet hayırlı kapılar ac, akıl fikir ver.Kardeşlerime işlerinde kolaylık yiğenlerime güzel ahlak elizanıma şifa ver. Allahım sevdiğim insana hayırlı bir şekilde tez zamanda atanıp işini bulmayı nasip et. Tüm dua kardeşlerimin dualarını tez zamanda kabul eyle amin
Bluedew
C cansu_tr
evTik 350
miyomim esma okd
M mer_4260 200
esest
SuUtku
4 45blkr
Tavuk_suyu_
H Hiisaarr PASİF
iki prensesin annesi 100
yumiti
O Ozzgeee 100
@Mucizeolsakeske 151
Mathildamae 100
KALAN: ALLAH KABUL ETSİN

Kaan bebek icin 100 okudum.ALLAH im annesine babasina bagislasin tez zmanda iyilesir insallah

Kalan 400

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…