12000 ihlas .

DUA SAHİBİ:SUUTKU
DUA :Rabbim yavrularıma bana aileme akıl beden ruh sağlığı versin inşallah.
Karşımıza hayırlı insanlar çıkarsın.
Çocuklarımın gelişimleri hızlansın.
listedeki dua arkadaşlarımın dualarını da kabul eylesin.müjdelerimizipaylaşmayı nasip eylesin inşallah
Aminnn
Bluedew Bluedew
C cansu_tr
evTik evTik 100
miyomim miyomim esma okd
M mer_4260
esest esest
SuUtku SuUtku
4 45blkr 100
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
H Hiisaarr PASİF
iki prensesin annesi iki prensesin annesi 100
yumiti yumiti 101
O Ozzgeee esma okd
@Mucizeolsakeske 100
KALAN:500

Merhaba kızlar :)
Biraz dolaştım sayfaları ama nasıl ilerliyorsunuz biraz bilgi verirseniz daha net ögreneyim ve mümkünse katılmak isterim.
Allah gönlünüzdekileri hayırlısıyla nasip etsin inşallah.

Arkadaslar birsey danismak istiyorum sizlere. Lutfen bilginiz varsa yardimci olun.
Adetliyim diyorum ya. Afedersiniz koyu kahve akintim geliyor 1 gun geliyor ertesi gun yok. Diger gun tekrar geliyor. Napacagim adet kani degil. Boy abdesti almali miyim ?

O Ozzgeee

Arkadaslar birsey danismak istiyorum sizlere. Lutfen bilginiz varsa yardimci olun.
Adetliyim diyorum ya. Afedersiniz koyu kahve akintim geliyor 1 gun geliyor ertesi gun yok. Diger gun tekrar geliyor. Napacagim adet kani degil. Boy abdesti almali miyim ?

O Ozzgeee
10 gunu baz alin diyorlar cnm yani adetin 10 gunu gectiyse ozure giriyor gecmediyse adet sayiliyor diye maalesef bendede hep o durum vardir oructa daha sikinti

Merhaba kızlar :)
Biraz dolaştım sayfaları ama nasıl ilerliyorsunuz biraz bilgi verirseniz daha net ögreneyim ve mümkünse katılmak isterim.
Allah gönlünüzdekileri hayırlısıyla nasip etsin inşallah.
Merhaba Gunluk gelip okunan kisiye sayi aliyoruz 1 kisiye 1001 okunuyor tamamlaninca. Siradaki arkadasa geciyoruz mumkun mertebe herkese yetismeye calisiyoruz ilk amac zaten kendimizin gunluk birakmadan okumasi
Yani 3,4 gunde bir ugramak haftada bir gelme durumunda listeden cikariyoruz maalesef ozel gununuzdede esma okuyorsunuz (genelde ya latif okusakta esma sayi size kalmis yine)
Sizinde Allah dualarinizi kabul etsin
Suan listede bir muafiyet agirligi var ama normalde hizliyiz bazen bir gunde 3 kisi okudugumuz oluyor

listedeki dua arkadaşlarımın dualarını da kabul eylesin.müjdelerimizipaylaşmayı nasip eylesin inşallah
Aminnn
Bluedew Bluedew 100
C cansu_tr 100
evTik evTik 100
miyomim miyomim esma okd
M mer_4260 100
esest esest
SuUtku SuUtku
4 45blkr 100
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
H Hiisaarr PASİF
yumiti yumiti 101
O Ozzgeee esma okd
@Mucizeolsakeske 100
KALAN:200

150 daha okudum tamamlandı Allah kabul etsin arkadaşlar hepimizin gönlünde ne muradı varsa versin inşallah. Amin.

Son düzenleme:
Duam. Celal kızı maide
Allahım bizi sevdiğin razı oldugun kullarından eyle. Annemin babamın arasına bol muhabbet ver babamı doğru yola ilet hayırlı kapılar ac, akıl fikir ver. Kardeşlerime işlerinde kolaylık yiğenlerime güzel ahlak elizanıma şifa ver. Allahım sevdiğim insana hayırlı bir şekilde tez zamanda atanıp işini bulmayı nasip et. Tüm dua kardeşlerimin dualarını tez zamanda kabul eyle amin

Eki Görüntüle 2087565 Eki Görüntüle 2087566

Kızlar, resimlerde mesajı yazan anneye dua edebilir misiniz? passionete passionete 'nin oğlu Kaan bebek için dua edilmişti ameliyat olup iyileşmişti belki hatırlarsınız. Birkaç gün önce ne olduysa sıkıntılar oluşmuş. En sonunda da kalbi durmuş, hayata döndürmüşler. Lütfen dualarımızdan eksik etmeyelim, lütfen.:dua::dua:

Merhaba Gunluk gelip okunan kisiye sayi aliyoruz 1 kisiye 1001 okunuyor tamamlaninca. Siradaki arkadasa geciyoruz mumkun mertebe herkese yetismeye calisiyoruz ilk amac zaten kendimizin gunluk birakmadan okumasi
Yani 3,4 gunde bir ugramak haftada bir gelme durumunda listeden cikariyoruz maalesef ozel gununuzdede esma okuyorsunuz (genelde ya latif okusakta esma sayi size kalmis yine)
Sizinde Allah dualarinizi kabul etsin
Suan listede bir muafiyet agirligi var ama normalde hizliyiz bazen bir gunde 3 kisi okudugumuz oluyor

Teşekkür ederimm.
O zaman simdilik esmalarla katilayim size.Özel günlerim bitincede listeden sayı alırım.

Duam. Celal kızı maide
Allahım bizi sevdiğin razı oldugun kullarından eyle. Annemin babamın arasına bol muhabbet ver babamı doğru yola ilet hayırlı kapılar ac, akıl fikir ver. Kardeşlerime işlerinde kolaylık yiğenlerime güzel ahlak elizanıma şifa ver. Allahım sevdiğim insana hayırlı bir şekilde tez zamanda atanıp işini bulmayı nasip et. Tüm dua kardeşlerimin dualarını tez zamanda kabul eyle amin

Amin canım. Ben de hayırlısıyla yuvamı kurmak istiyorum rabbim hepimize hayırlı kapılar açsın inşallah..

Aminnn
Bluedew Bluedew 100
C cansu_tr 100
evTik evTik 100
miyomim miyomim esma okd
M mer_4260 100
esest esest
SuUtku SuUtku
4 45blkr 100
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
H Hiisaarr PASİF
yumiti yumiti 151
O Ozzgeee esma okd
@Mucizeolsakeske 100
Mathildamae Mathildamae 150
KALAN:ALLAH KABUL ETSİN

DUA SAHİBİ: 45BLKR CELAL KİZİ MAİDE

DUA :

Allahım bizi sevdiğin razı oldugun kullarından eyle. Annemin babamın arasına bol muhabbet ver babamı doğru yola ilet hayırlı kapılar ac, akıl fikir ver.Kardeşlerime işlerinde kolaylık yiğenlerime güzel ahlak elizanıma şifa ver. Allahım sevdiğim insana hayırlı bir şekilde tez zamanda atanıp işini bulmayı nasip et. Tüm dua kardeşlerimin dualarını tez zamanda kabul eyle amin
Bluedew Bluedew
C cansu_tr
evTik evTik
miyomim miyomim esma okd
M mer_4260
esest esest
SuUtku SuUtku
4 45blkr
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_
H Hiisaarr PASİF
yumiti yumiti