12000 ihlas .

DUA SAHİBİ:MİYOMİM
DUA :
Bana hayırlısıyla biran önce evlilik
Babamın hastalığına şifa
Abime hayırlısıyla iş

@Bluedew
@cansu_tr100
@evTik301
@miyomim
@mer_4260100
@esestESMA OKD
@SuUtkuESMA OKD
@45blkrESMA OKD
@pkzz ESMA OKD
@HiisaarrPASIF
@denizkaplan100
@yumiti 200
@Ozzgeee ESMA OKD
@Mucizeolsakeske 200

KALAN:0 Allah kabul etsin inşallah

DUA SAHİBİ:MER_4260 (CELAL KİZİ MERVE)
DUA : Ya Rabbim Anneme ve babama güzel muhabbet evlerine huzur mutluluk , nasip et babamı yanlışlarindan çevir. Tüm hasta kullarına aynı zamanda Kızım Elizana sağlık ver tez zamanda şifa ver. Kardeşlerimin gönlünden geçenleri onlara nasip et. İşlerinde kolaylik ver, gönlümden gecenleri en iyi bilensn kabul et. Amin

@Bluedew
@cansu_tr 101
@evTik
@miyomim
@mer_4260
@esest
@SuUtku
@45blkr
@pkzz
@Hiisaarr Pasif
@denizkaplan
@yumiti
@Ozzgeee
@Mucizeolsakeske
KALAN:900
Mervecim duanı bu şekilde ekledim düzeltmek istersen duzeltebilirsin

DUA SAHİBİ: MER_4260 (CELAL KİZİ MERVE)
DUA :
Ya Rabbim Anneme ve babama güzel muhabbet evlerine huzur mutluluk , nasip et babamıyanlışlarindan çevir. Tüm hasta kullarına aynı zamanda Kızım Elizana sağlık ver tez zamanda şifa ver.Kardeşlerimin gönlünden geçenleri onlara nasip et. İşlerinde kolaylik ver, gönlümden gecenleri en iyi bilensn kabul et. Amin
Bluedew
C cansu_tr 201
evTik 100
miyomim
M mer_4260
esest ESMA OKD
SuUtku
4 45blkr
Tavuk_suyu_
H Hiisaarr PASİF
iki prensesin annesi 100
yumiti
O Ozzgeee ESMA OKD
@Mucizeolsakeske

KALAN:600

Duam ayniydi canım eline sağlık Allah razı olsun

200 tane daha okudum.

KALAN:400

DUA SAHİBİ: MER_4260 (CELAL KİZİ MERVE)
DUA :
Ya Rabbim Anneme ve babama güzel muhabbet evlerine huzur mutluluk , nasip et babamıyanlışlarindan çevir. Tüm hasta kullarına aynı zamanda Kızım Elizana sağlık ver tez zamanda şifa ver.Kardeşlerimin gönlünden geçenleri onlara nasip et. İşlerinde kolaylik ver, gönlümden gecenleri en iyi bilensn kabul et. Amin
Bluedew
C cansu_tr 201
evTik 300
miyomim
M mer_4260
esest ESMA OKD
SuUtku
4 45blkr 100
Tavuk_suyu_ ESMA OKD
H Hiisaarr PASİF
iki prensesin annesi 100
yumiti 50
O Ozzgeee ESMA OKD
@Mucizeolsakeske 100

KALAN:150

O Ozzgeee canim 100 almistim okuyamadim rahatsizim biraz bugun degilde yarin okusam olur mu
Olur cnm zaten 3,4 kisi haric herkes muaf o yuzden yavas ilerliyor masallah toplassak boyle denk getiremeyiz
Bu arada hayirli olsun Allah saglikla sihhatle eksiksiz kusursuz kucagina almayi nasip etsin

Olur cnm zaten 3,4 kisi haric herkes muaf o yuzden yavas ilerliyor masallah toplassak boyle denk getiremeyiz
Bu arada hayirli olsun Allah saglikla sihhatle eksiksiz kusursuz kucagina almayi nasip etsin
Aminn canim benim . Darisi isteyenlerin basina insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…