12000 ihlas .

DUA SAHİBİ:ESEST (RASİM KİZİ YESİM)
DUA : Rabbim ailemin kalbine sevgi merhamet iyilik versin. sevdigimle beni birbirimize tez zamanda iki cihandada birbirimize hayırlı eş, yuvamızıgüzellikle ağız tatliliğıylakurmamızı nasip etsin insallah.Tez zamanda kalplerini yumuşat ailemin, icimdeki sıkıntıları dertleri gider rabbim.Benimve dua eden tüm arkadaslarımın duasını tez zamanda hayırlı ederek yaşatmayı nasip et güzel Allahım. Amin

@Bluedew
@cansu_tr 101
@evTik
@miyomim
@mer_4260
@esest
@SuUtku
4 45blkr
@pkzz
H Hiisaarr pasif
@denizkaplan
@yumiti
@Ozzgeee
@Mucizeolsakeske
KALAN:900

DUA : Rabbim ailemin kalbine sevgi merhamet iyilik versin. sevdigimle beni birbirimize tez zamanda iki cihandada birbirimize hayırlı eş, yuvamızıgüzellikle ağız tatliliğıylakurmamızı nasip etsin insallah.Tez zamanda kalplerini yumuşat ailemin, icimdeki sıkıntıları dertleri gider rabbim.Benimve dua eden tüm arkadaslarımın duasını tez zamanda hayırlı ederek yaşatmayı nasip et güzel Allahım. Amin

@Bluedew
@cansu_tr 101
@evTik 200
@miyomim
@mer_4260 150
@esest
@SuUtku
4 45blkr 100
@pkzz ESMA OKD
H Hiisaarr pasif
@denizkaplan 100
@yumiti
@Ozzgeee ESMA OKD
@Mucizeolsakeske
KALAN:350

@Bluedew 300
@cansu_tr 101
@evTik 200
@miyomim
@mer_4260 150
@esest
@SuUtku
4 45blkr 100
@pkzz ESMA OKD
H Hiisaarr pasif
@denizkaplan 100
yumiti yumiti 50