12000 ihlas .

H Hiisaarr arkadaşımızın duası
ismim sadık kızı Elanur .
Eşim ile huzurlu mutlu bir yuva (rabbim aramızdaki sevgi ve muhabbet arttırsın inşallah )
Eşime hayırlı bir iş.
Çocuklarım için sağlık hayırlı ömürler .birde
Namazını devamlı kılan kullarından eylesin Allah .
Allah dualarımızın kabulünü engelleyen günahlarımızı affetsin inşallah

Ya cami ya vedud esmasını okudum kızlar zikir Matik kaybolmuş sayı tutamıyorum bu çektikleri mizi sayıdan düşüyor muyuz ?

Hanimlar iki prensesin annesi arkadasimizin duası : cgh genetik test için gönderilen embriyomun yaklaşık 20-25 gün sonra sonucu gelecek. Sonucun sağlıklı gelmesini diliyorum.
Kendi duasında farklı nefeslerin olmasını istiyormuş bu yüzden duada sayı almayacak
Hanımlar eşim işyerinde kaza geçirmiş cok şükür kendisinde bişi yok sabah işten gelecek ben sabaha kadar uyuyamam olurda giremezsem diye arkadaşın duasını ekledim diğer arkadaşı bitirip denizin duasına geçersiniz

@Ozzgeee hatırlarsan daha önce okuyorduk yine başlasak mi
Bluedew ihlas suresinin fazileti çok fazla hem de kısacık hemen okunuveriyor kendi aramızda okumaya başlayalım mı ne dersiniz
12000
@Ozzgeee hatırlarsan daha önce okuyorduk yine başlasak mi
Bluedew ihlas suresinin fazileti çok fazla hem de kısacık hemen okunuveriyor kendi aramızda okumaya başlayalım mı ne dersiniz
12000 ...sasirmiyormusunuz hem okuyup hem saymada...hem 1 kere okusaniz allah bunu anlamayacakmi.neden rakamlarla belirtiyorsunuz dileginizi?

12000

12000 ...sasirmiyormusunuz hem okuyup hem saymada...hem 1 kere okusaniz allah bunu anlamayacakmi.neden rakamlarla belirtiyorsunuz dileginizi?
Uslubunuz çok tuhaf . Tek tek cevap veriyorum size.
1. Sasirmiyoruz çünkü birbirimiz için isteyerek dua ediyoruz
2. Bir kerede okusak Rabbim bizi anlar ama biz daha önce Peygamberler evliyalar ne bilim Allah dostları kaç kere okuduysa Ebced değeri ne kadar ise o kadar okumaya çalışıyoruz Peygamberler Allah dostları belli bir sayıda okuduysa vardır bir bildikleri .
3. Neden rakamlarla belli ediyoruz buna gelelim Ebced değerleri var internetten araştırıp öğrenebilirsiniz mesela Yasin süresi 41 kere okunduğunda küçük Yasin hatmi oluyor 123 kere okunduğunda büyük Yasin hatmi oluyor. İhlas suresinin hatmi 12.000 , ayetelkursinin hatmi 313 , Fatiha suresinin hatmi 1001 .

Geçmiş olsun canım.Rabbim korusun, sana bağışlasın inşaAllah.

DENİZKAPLAN için 300 okudum.

KALAN:500

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…