12000 ihlas .

Cansu_tr canım eşin nasıl? Bir sorun yoktur inşallah
Canım çok sağolasın hamdolsun Rabbime bir şeyi yok arabanın sadece sol farının olduğu yerde hasar var biraz havalimanında oldu zaten kaza şirket karsilamazsa belki biz karsilariz masrafı onun dışında bişi yok şükür sadece biraz korku kaldı üstünde carpistiklari araç yük tasinilan demir yığını olan traktörmüs bide yağmur yağınca ne kadar frene de bassan karşılıklı araçlar kayma yapmış çok şükür iyiyiz

Lütfen dua bitince diğer arkadaşın duasını baslatin yada dua sırası kime geldiyse başlatabilir çünkü listeyi başlayınca bildirim gidiyor herkese çabucak okunuyor

Canım çok sağolasın hamdolsun Rabbime bir şeyi yok arabanın sadece sol farının olduğu yerde hasar var biraz havalimanında oldu zaten kaza şirket karsilamazsa belki biz karsilariz masrafı onun dışında bişi yok şükür sadece biraz korku kaldı üstünde carpistiklari araç yük tasinilan demir yığını olan traktörmüs bide yağmur yağınca ne kadar frene de bassan karşılıklı araçlar kayma yapmış çok şükür iyiyiz
Cook gecmis olsun cnm ben yen gordum Allah bir daha gostermesin sadaka ver veya bir hayvanin karnini doyur cnm

Benide ekle cnm C cansu_tr zeliha icin 150 aldim
KALAN:600
Ben duzenledim cnm listeyi isine karismak gibi alma sakin ltfn karisiklik olmasin bekleme olmasin diye duzenledim

Son düzenleme:
Çok şükür ucuz atlatılmış. Allah sana bağışlasın eşini :KK200::dua:

X