180 Günlük Yolculuk

ben de her gün yapamam sanırım
Ben 2018 de yapmıştım bi 25 günlük Karatay şekersiz 5 kilo vermiştim. Ama çok sıkıydi başlayınca yapmıştım bi daha gözüm yemedi. Sürdürülebilir bir temiz bir beslenmeye alıştıktan sonra daha kolay yapılır ama diyete adapte olmadan yapmak çok zor. Tabi beslenme planida değişir hepsi aynı değil Karatay da hem işlenmiş gıda yoktu hemde doğal seker yoktu. Tahil meyve falan yememiştim hiç. Bazıları sadece işlenmiş hazır gıdaları yasaklıyor onlar daha kolay yapılabilir

Ben 2018 de yapmıştım bi 25 günlük Karatay şekersiz 5 kilo vermiştim. Ama çok sıkıydi başlayınca yapmıştım bi daha gözüm yemedi. Sürdürülebilir bir temiz bir beslenmeye alıştıktan sonra daha kolay yapılır ama diyete adapte olmadan yapmak çok zor. Tabi beslenme planida değişir hepsi aynı değil Karatay da hem işlenmiş gıda yoktu hemde doğal seker yoktu. Tahil meyve falan yememiştim hiç. Bazıları sadece işlenmiş hazır gıdaları yasaklıyor onlar daha kolay yapılabilir
yine de1 kilo gitmiş 1 mayıstan beri, sevindim 🥰
sende durum nasıl
artık yapacaz bişeyler 😁

yine de1 kilo gitmiş 1 mayıstan beri, sevindim 🥰
sende durum nasıl
artık yapacaz bişeyler 😁
Bende bugün 72 yi gördüm. 1 kilo gitmiş ama sevinemiyorum artık 72 yi görüyorum hop geri 73 e çıkıyorum. Bu sefer rahatlamayacagim hafta sonunu da iyi geçireceğim. Pazartesi 71 leri görmeyi hayal ediyorum

Bu haftayı çok iyi geçirdim. Biraz cesaret geldi. 71.50 ye düştüm. Tartı eksiye ivme alınca motivasyon da kolay oluyor. Hafta sonu olunca bugün biraz fazla yedim gibi yoksa 70 leri görürdüm. Ama aynı şekilde devam edip bu haftayı 70 lerle bitireceğim. 6 lari görsem hersey daha kolay olacak zaten. İki öğün yiyorum. 4 den sonra bisey yemiyorum. Hafta 3 gün pilates 3 gün yürüyüş devam ediyorum. Bakalım bh sefer olacak gibi sistemi oturttum. Sanki 1300 kaloriyi geçmedim bu hafta hic. Ortalama günlük 1100 kalori falan almıştım. 5 gün hic ekmek yemedim bugün bi parça simit yedim sadece.

iki öğünde de metabolizma yavaşlar gibi geliyor
Ben ne kadar az yersem o kadar hızlı veriyorum. Sürekli ne yiyeceğimi düşünmekten de yoruluyorum. O yüzden hemen yiyip yemen olayını bitirip rahatlıyorum. Yavaş yavaş ilermeyjde gözüm yemiyor süreci hızlandırmak istiyorum. Zaten aylardır başla boz başla boz aylar geçti bu defa adapte de olmuşken verip rahatlayalım artık.

Ben ne kadar az yersem o kadar hızlı veriyorum. Sürekli ne yiyeceğimi düşünmekten de yoruluyorum. O yüzden hemen yiyip yemen olayını bitirip rahatlıyorum. Yavaş yavaş ilermeyjde gözüm yemiyor süreci hızlandırmak istiyorum. Zaten aylardır başla boz başla boz aylar geçti bu defa adapte de olmuşken verip rahatlayalım artık.
bence de canım :KK66:

X