12 yaşındaki kızımın göğüs farklılığı

Ben de çok zayıf ve uzun boylu bir çocuktum. Zaten 12 yaşımda da regl olmuştum. Benim göğüslerim erken büyüdü, hatta sırf bu yüzden kambur duruyordum çocuk aklımla belli olmasın diye. Tam kaç yaşımda olduğumu hatırlamıyorum ama annem de beni göğüslerimin biri büyük biri küçük diye doktora götürmüştü ve normal demişlerdi. 33 yaşındayım ve belirgin olmasa da hala fark var. Tabi şu an sadece ben fark ediyorum (belki de bildiğim için o milimlik farkı da görebiliyorum), dışarıdan anlaşılması çok güç.

Ne kadar fark var? Herkeste zaten böyle değil mi benim de bi memem diğerinden daha büyük, ben herkeste böyle diye hiç umursamamıştım
Dışarıdan başkalarının da dikkatini çekicek kadar belirgin şu an şöyle diyebilirim birisi diğerinin yarısı desem yanlış anlatmış olmam

Zayıflığı konusunda doktora götürmediğimi nerden biliyorsunuz da bu kadar suçlar şekilde konuşabiliyorsunuz . Yurtdışında eğer çocuk sağlıklı ise kan değerleri normal ise kilo üzerinde durulmuyor sağlıklı sayılıyor çünkü . Ayrıca 12 senedir yurtdışındayım özel okulda yeteri kadar kendi fizik yapısına ve istek durumuna göre yönlendirildiği spor ve kulüpler mevcut . Cevap yazmış olmak için yazmak çok yanlış . Yazdığım mesaj konusunda bilginiz varsa yazarsınız yoksa insanları terslemek yada akıl vermek kimsenin haddine değil

Benim kızım 16 yaşında ve 40 kilo Boy 155 .Ben üniversiteye gidene kadar 40 kiloyu zor gördüm .47 yaşındayım hayatımda 50 kiloyu doğum hariç 4 sene önce görmeye başladım.Hiç de sağlıksız değildim hayatım boyunca .Kızım da maşallah sağlıklı kan değerleri her şeyi yerli yerinde

Teşekkür ederim . Herkes fikir beyan edebilir istediği konuda ama konuşma tarzı çok önemli . Burada fikir alışverişi yapıyoruz . Kimse kimseyi ezemez hakaret edemez laf sokamaz . Saygı çok önemli .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…