12 haftalıkta kanama lütfen bakın

pandaca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2024
97
20
24
Kızlar merhaba 12+4 günlük hamileyim eşimle tatile geldik 6 saatlik bir yola doktorumuz cinsel ilişki olabilir dedi eşimde dün gece birlerler yaşadık 1 saat sora kanamam başladı olduğum yere hemen acile gittim ultrasonla bakamadıkları için sabah gel dediler sabah erkenden gittim ultrasonla baktık çok şükür kalp atışını duyduk normaldi kanamam da şuan normal olduğunu bi kaç güne kahverengiye döner dediler yat dinlen istirahat et dediler düşük riski olabilirmiş başına böyle bişey gelen var mı düşüğe dönmez dimi kızlar korkuyorum yardım edin

Ben de hemen hemen aynı oldum. Denize de girdim. Kanamam başladı. Hemen acile gittik. Ama acilde progestan vermişlerdi . Doktorum da iğne yaptırdı. Size bir ilaç vermediler mi

Kalp atışı varsa korkmayın iyidir inşallah. Kese içinde veya dışında kanama gördüler mi

Ben de hemen hemen aynı oldum. Denize de girdim. Kanamam başladı. Hemen acile gittik. Ama acilde progestan vermişlerdi . Doktorum da iğne yaptırdı. Size bir ilaç vermediler mi
Evet bana da progestan verdi vajinal olarak kullan dedi doktor lekelenmem kahverengiye dönüştü gibi sizin nasıl oldu kaçıncı haftada yaşadınız aynı durumu

Evet bana da progestan verdi vajinal olarak kullan dedi doktor lekelenmem kahverengiye dönüştü gibi sizin nasıl oldu kaçıncı haftada yaşadınız aynı durumu
Kese içinde ve dışında kanama yoksa daha iyi dedi doktorum. 7 haftalıkken başladı. İki hafta progestan ve iki de iğne oldum. Çok şükür sıkıntı olmadan geçti.

Kese içinde ve dışında kanama yoksa daha iyi dedi doktorum. 7 haftalıkken başladı. İki hafta progestan ve iki de iğne oldum. Çok şükür sıkıntı olmadan geçti.
7 haftalıkken benim başıma da geldi böyle biriy yine ama o seferki birden kanama oldu geçti gitti dupaston kullandım o sıra 1 ay sora birden 12. Haftamda böyle bişey oldu büyük ihtimalle benimki ilişkiden kaynaklı oldu

12-14 hafta arası süren bi durumum olmuştu kahverengi şeklinde lekeler arada pembeye dönüyodu falan. Yine ilişki sonrasında. Aktif kanama alanı görmemişlerdi. Bebek iyiydi. Ama bana lekeler bitene kadar rapor verdiler çalışıyodum. Progestan da kullandım. Değil araba minibüs otobüs falan doktor yürümemi bile istememişti. Tetiklenme olmasın diye. Progestan falan vermediler mi?

Hadi ya. Ben de risk geçti nasıl olsa diye çok rahattım. Demek ki olabiliyor tekrardan geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…