12 günlük bandajız fotom

canım ne kadar güzelsin maşallah sana ya inanmıyorum fıstık gib bir burun saçlar felan da süper maşallah.demekki bizlerin güzelliğine gölge düşüren burunlarmış :) çok güzelleşmişsin değişmişsin.güle güle kullan burnuşunu

:eek:
teşekkür ederim canım..
burunda ufak degisimler cok şey katıyor surata katılıyorum bu konuda sana..
opuyorumnanaktan

arkadaşlar 1.5 aylık burnumun fotolarını koydum görmek isterseniz kalabalık etmemek icin yeni konu olarak acmadım eski konumu güncelliyorum :)) sevgilerrr herkese

arkadaşlar 1.5 aylık burnumun fotolarını koydum görmek isterseniz kalabalık etmemek icin yeni konu olarak acmadım eski konumu güncelliyorum :)) sevgilerrr herkese

Erhaba Eda ! Nihayet dün sabah bende oldum ameliyatımı. :1closedeyes:
Canım doktorumdan çoookk memnun kaldım. Sadullah bey harika bir insan çok ilgili. Mütevazi ve sorularımı hiiçç cevapsız bırakmadı.

Ancak bugün 2. günüm. Epey başım ağrıyor ve müthiş bir şekilde yüzüm gözüm şiş,
Canım sende öylemiydin ?
Birde şu deniz suyunu kullanamıyorum.Burnum kanla tıkandı.

:1shok: Demek 1,5 ayda bu kadar süper olabiliyoorrrr :lepi: Muhteşemmmm tek kelime ile . boshayallersmile Benim burnumu da bu halde görebileceğim mi acacaba

Gerçi bugün 2. günüm. Eşim diyorki; bu halde bile burnunun şekli çok güzel , bu kadar tahmin etmemiştim diyor. kaydirigubbakcemile3

Erhaba Eda ! Nihayet dün sabah bende oldum ameliyatımı. :1closedeyes:
Canım doktorumdan çoookk memnun kaldım. Sadullah bey harika bir insan çok ilgili. Mütevazi ve sorularımı hiiçç cevapsız bırakmadı.

Ancak bugün 2. günüm. Epey başım ağrıyor ve müthiş bir şekilde yüzüm gözüm şiş,
Canım sende öylemiydin ?
Birde şu deniz suyunu kullanamıyorum.Burnum kanla tıkandı.

canım çok geçmiş olsun hayırlı uğurlu olsun aklinialirimsmile
sinüzler kadar çıkan tamponlar oldugu icin baş agrısı yapıyor bende de olmuştu agrı kesicini düzenli ic canım rahatlıycaksındır
efenim benim morluk ve şişliklerim fenaydı sempatiksalakcinni sol gözüm kapanmıştı şişlikden ama merak etme hepsi geçicek ..ucunda bir tıkanıklık var ise kulak temizleme cubugu yardımıyla temizleyebilirsin nazikçene ..

X