Makyaj Ürünleri 12. barbie makyajı oylaması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hangisi

• 1.

OY: 165 53,2%
  • 2.

OY: 32 10,3%
  • 3.

OY: 6 1,9%
  • 4.

OY: 9 2,9%
  • 5.

OY: 58 18,7%
  • 6.

OY: 10 3,2%
  • 7.

OY: 30 9,7%

• Ankete Katılan
    310
  • Anket Kapalı .
isteyen istediği şekilde yorum yapabilir kısmını anlaşılan okumamışın.bu da benim yorumum tatlım lülülülülülü

aynı sekilde yapabiliyorsa bende senden alıntı yapıp yorumumu yapmayı tercih ettim opuyorumnanaktan

bayanlar burda lütfen resimlere yorum yapalım birbirimizle atışmayalım

bakmayın o zaman efendim zorla mı soktular sizi bu topiğe bayanssulusmile

kuzucum en baştaki kısma girin bakın.dileyen dilediği gibi yorum yapar yazıyor.okuma yazmanız sanırım var.bu da benim yorumum.beğenmek zorunda mıyım.kaldı ki kimseye hakaret etmedim.kötü bişey de yazmadım.kavga mı çekti canınız hiç tarzım değilsiniz.benim yorumum sizi bu kadar germesin.

kızlarr bundan sonra birbirinden alıntı yapıp cevap veren gereksiz tartışmalar giren olursa direk kötü içeriğe basıcam haberiniz olsun

resimler gözükmüyor mu yaa

bende 5 numaralı arkadaşa verdm..makyajını begendim bide ağzı burnu fındık gibi yaa...

katılıyorum

ben de oyumu 1 numaraya verdim bu arada

ayy hepsi çok şeker ya.. pembe ruj süresim geldiii... :))) secim yapmak cok zor.. ama daha şıkırtılı olduğu için oyum 1'e :)) tbrkler

7 numara barbie gibi maşallah ama saç ve dudaktan başka bişey görünmüyor.Göz makyajı önemliydi bence...
Barbieliğe en uyumlusu 1 numara diyorum ben :1hug:

valla kimseyi tanımıyorum ama amaca en uygun makyaj bence 5 numara, oyumu 5 numaraya verdim.

diğerlerinde insansı ifadeler varken, amaca en uygun ifade bence 5 de var

herkesi kutlarım, emeklerinden ve cesaretlerinden dolayı
a.s.

2 numaranin far uygulamasi cok güzel..

bendee daha farkli sonuclar cikar diye bekliyordum bu yarismada ..

yinede emeginize saglik.. bütün katilimcilara basarilar diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…