116 gündür beni tüketen gogus ucu yaralari

bir arkadaşım var, öğretmen kendisi, doğum yapınca göğüsleri çok yara oldu sizin gibi. eşinin halası ziyarete gelmiş. bu problemi duyunca kızım çok kolay bir çözümü var demiş. Arkadaşım yaptırmam da koca karı ilacı yaptırmam diye ağladı baya, istemem o kadının ilacını vs. kadın taze ısırgan otu kaynatıp böyle haşlanmış ıspanak gibi bulamaç gibi yapıp suyunu süzmüş. yalvar yakar göğüslerine sürüp 1 saat beklettiler. 1 saatte iyileşti o yaralar. başkası anlatsa yeminle inanmazdım.

Canim ben de dediğin herşeyi denedim kan emiyordu kuzum zeytinyağını koydum emzirdigim yere emmeden önce ve emdikten sonra sürüp durdum ve öyle toparladı o parçalanan yerleri hala kesik a doku sağlam. Bi de kantoron yağı (ev yapimi) o çok iyi geldi emzirme sonrası sürüp emzirecegim zaman yikiyordum bu göğüs pedleri varya zeytinyağına (saf zeytinyagi marketlerde satılan degil) batiriyordum onunla kapatıyorum elhamdulillah geçti ben de 4 ay boyunca yaralı memelerle dolaştım her meme verdiğimde ağlıyordum en son memeden kescem diyince annem müdahale etti zeytinyağı çözümünü söyledi allah razı olsun öyle geçti

Benim yaram tam 5 ay kapanmadı, dermotologa gittim ve verdiği ilaçlarla 1 ayda tamamen geçti. Emzirmeye devam ediyorum, umarım ileride tekrarlamaz. Bu arada doku kaybım oldu ve ucun şekli değişti maalesef

Ayni seyleri yasiyoruz arkadasim benimde bebegim 1 aylik olcak nerdeyse hala gogus uclarim yara emzirmek iskence oluyo purelan kullandim banamisin demedi bepanthen kullandim oda fayda etmedi en son garmastan siparis ettik Almanyadan oda yardimci olmadi artik zamana biraktim Allah yardimcimiz olsun cok zor valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…