11 hafta ultrason cinsiyet tahmini

secmemrezn

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2022
13
0
33
Cinsiyet tahmini yapar mısınız anlayan varsa şimdiden teşekkür ederim

Eklentiler

• 5F3D2D9E-BFF5-4EDF-B064-164688B6B15B.jpeg
    62,2 KB · Görüntüleme: 362
Selam cani ilk baktigimda dedim erkek heralde sonra acaba kizmi dedim ama hala erkek oldugnu düsnyrm ins banada nasip olur

Hayırlısı inşallah bir kızım var bununda erkek olmasını isterim tabi hayırlısı Allahtan :)
Cinsiyet önemli değil sağlıklı olsun bosver bende evlat hasreti ile yanıp tutusuyorum her gün eltimi çağırıyorum yada gidiyorum 4 aylık bebeği var onunla özlem gideriyorum Allah herkese nasip etsin

Cinsiyet önemli değil sağlıklı olsun bosver bende evlat hasreti ile yanıp tutusuyorum her gün eltimi çağırıyorum yada gidiyorum 4 aylık bebeği var onunla özlem gideriyorum Allah herkese nasip etsin
Rabbim en kısa zamanda sizinde kucağınızı doldursun sizede nasip etsin inşallah dualarımda olacaksınız ... Haklısınız şımarıklık edip daha fazlasını istiyoruz nefis işte ne yoksa onu istiyor gözümüz doymuyor.

Amin canım benim yada eşimin hiç Bi sıkıntımiz yok ama işte olmayınca olmuyor Bi tek adet düzensizliğim var onun içinde bu ay niyeyse doktor doğum kontrol hapı verdi onu içicem 21 oldu şimdi 7 gin ara verip yine icicem 3 ay boyunca dedi doktor sonra ona göre tedavi vercek insallah bende tadarim annelik duygusunu

Çok şükür sorununuz yokmuş demekki vakti var ne zamandır istiyorsunuz ? Bu arada evet zor ama stres yapmayın benim ilk çocuğum hemen oldu ama ikincide stres yaptığım için aylarca olmadı .Hiç ummadığım anda oldu hatta vazgeçmiştik. Hastaneye kanama şikayeti için gitmiştim rahimde yaram çıktı kan verdim negatif daha sonra fitil verdi doktor kullanmadım içim rahat etmedi bi kaç gün sonra hamile olduğumu öğrendim hayat işte mucizelerle dolu Rabbjm en kısa zamanda sizede nasip etsin yer gök dua ile :) Doğum kontrolü adetinizin düzene girmesi için vermişlerdir .

2 yıllık evliyim hiç korunma olmadı evet adeti düzene sokalım dedi sonra ona göre bi ilaç dedi klomen mi ne ona baslicam dedi 5 gun içeceksin dedi ama sonrası için jisey demedi asilama yapicak galiba

Jide ben hazirandan beri adet olamıyorum eylülde tek 3 damla kadar kanama oldu o kadar 2 gun önce test yaptım hayalet çizgi çıktı ertesi gu yine yaptım bu sefer negatif çıktı artık psikolojim jozuldu

2 yıllık evliyim hiç korunma olmadı evet adeti düzene sokalım dedi sonra ona göre bi ilaç dedi klomen mi ne ona baslicam dedi 5 gun içeceksin dedi ama sonrası için jisey demedi asilama yapicak galiba
Benim kuzenimde 1.5 yıl olmadı polikistik overdi ikinci aşılamada hamile kaldı .Adet düzensizliğiniz olduğu için yumurtlamanizda sorun vardır . Klomen yumurtlamanizi da kolaylaştıracak hem sizde problemde yokmuş çok şükür . Bence en kısa zamanda müjdeli haberi alacaksınız . Psikolojik olarak kendinizi rahatlatın kafanızı dağıtmaya çalışın ben saati saatine Adet olan biriyim ikinciyi düşündüğüm zaman takıntı yaptım Adet düzenim de bozulmuştu sürekli geçiriyordu psikoloji çok etki ediyor maalesef. Birde hamilelik testlerine güvenmeyin benim kanda bile negatif çıkmıştı 1 hafta sonrası pozitif gördüm .

İnşallah canım bakalim haftaya kan vercem daha günüme 4 gun var bi kacgun daha geçsin gidicem hemen

Kızları cinsiyet ne sizce biraz suyu azmis inşallah rabbim korur artar

Eklentiler

• 16656802497983592297556172174785.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 156
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…