11 aylık bebeğimin dişi yok

Chyjinx

Quizás este mundo sea el infierno de otro planeta.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
740
798
Merhaba. Bebeğim 11 aylık oldu 3 aylıktan beri dişlerini kaşıyor, huysuzluğunu yaşıyoruz ( ya da ben dişe bağlamak istiyorum 😃) ama hâlâ gelen giden yok. Hiç kabarıklık vs bir şey de yok. Ne yapmak lazım bilenler bakabilir mi? 😊🦋

Yapılacak bir şey yok bu konuda. Ama yaşına gelene kadar çıkmaması normal kabul ediliyor. Bakarsın sonra birden patlatır. Bekle azıcık daha 🥹

Kızımın ilk dişi ciktiginda tam 17 aylıktı:KK66:Şuan 10 yaşında geç çıkmasının avantajimi bilmiyorum ama hem sağlam, ve saglikliydilar son 1.5 yıldır olmak üzere iki hafta önce daha süt dişleri bitti, çürük yada herhangi bir diş sorunu yaşamadı hiç

bebegim 9 aylıkolmustu hic disi yoktu bir haftada 3 disi birden cikarmaya basladı sonra 11 ayın ortasında 3 dişi birden yine cıkardı su an 12 aylık ve 6 disimiz var🥰
telaş etmeyin gelirler insa ❤️

Kızımın ilk dişi ciktiginda tam 17 aylıktı:KK66:Şuan 10 yaşında geç çıkmasının avantajimi bilmiyorum ama hem sağlam, ve saglikliydilar son 1.5 yıldır olmak üzere iki hafta önce daha süt dişleri bitti, çürük yada herhangi bir diş sorunu yaşamadı hiç
Ay sizinkiler baya geç çıkmış ilk kez bu kadar geç duydum peki sorun yaşadınız mı ek gıda konusunda benim oğlumda 7 buçuk aylık ha geldi ha gelevek diyorum kaç ay oldu yok her geçen gin daha huysuz dişleri yok diye çol katı da veremiyorum korkuyorum

Ay sizinkiler baya geç çıkmış ilk kez bu kadar geç duydum peki sorun yaşadınız mı ek gıda konusunda benim oğlumda 7 buçuk aylık ha geldi ha gelevek diyorum kaç ay oldu yok her geçen gin daha huysuz dişleri yok diye çol katı da veremiyorum korkuyorum
Hayır hiç bir sorun yaşamadım.11/12 aya kadar buharla yada suda haşlayıp ezerek verdim, sonrasında da damağıyla eziyordu, sonra nasıl çıktığını anlamadım hepsi patır patır cikiverdi

X