Bebek Beslenmesi 11+6 Haftalık Hamileyim bulantılarım var aynı zamanda ne kadar yesemde doymuyorum

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

ezgiyildirim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2016
31
8
37
arkadaşlar selam,

11+6 haftalık hamileyim sabah bulantılarım çok oluyor gün içindede devam ediyor ama eski nazaran biraz daha iyiyim tek derdim doymamak sanki hiç bişey yememişim gibi sürekli yemek mi yiyeceğim ben tat olayıda yok öle yiyiyorum yokmudur bunun bi çaresi

BENDE 10 haftalık hamileyim.malesef yok 3 ay dolucak inşallah tamamen kesilir .bende çok kötüyüm yemek yiyemiyorum .sana tavsiyem öğünlerini sıklaştır ama az ye .

çalışırken çok zor sürekli bişeyler yemek öyle herşeyide yiyemiyorum ev yemeğide yiyemiyorum ögle yemeğinde köfte yedim ofise gelirken bide dayamadım kumpir aldım yedım saat 3 sanki ben hiç bişey yememişim :) canımdan bezdimm bi doğsun vallahi götünü dişlicem

:) sorma aynı şeyi bende söylüyorum :) bi doğsun .öğürmekten ağlamaktan bıktım çok agresifim dediğin gibi çalışınca zor akşamı edemiyorum .kahvaltı türü yemekten bıktım artık

Yalnız değilsin yeni yeni geçmeye başladı. Zor bi 3 ay geçirdim. Bu hafta hafiflemeye başladı. Az kaldı biraz daha sabır. Bulantı hapı kullanıyormusun
valla bugün başladım bulantı hapına zofran verdi bakalım iyi gelir inşallah .kullanan varmı acaba ?

valla bugün başladım bulantı hapına zofran verdi bakalım iyi gelir inşallah .kullanan varmı acaba ?
Ben kullandım daha yeni bıraktım sayılır. Arada bazen günde 1 kere alıyorum. Dil üstü tabletmi. Çok kullanan var Beni başka hiç bir ilaç kesmedi, büyük oranda rahatlıcaksın

Ben kullandım daha yeni bıraktım sayılır. Arada bazen günde 1 kere alıyorum. Dil üstü tabletmi. Çok kullanan var Beni başka hiç bir ilaç kesmedi, büyük oranda rahatlıcaksın
yok canım sabah aç karna içinde 10 tane hap var .sabah içtim birini

Benimde ilk 3 ayım bulantı, ağlama ve iştahsızlıkla geçti resmen hasta gibi dolandım etrafta. Geçince çok rahatlıyorsun ama

herkese selamlar,

15 haftalık olduk bulantılarım azaldı ıkı gundur cok rahatım doktorum zencefıl tablet önerdi aranızda cok kusanlar varsa deneyebılır yada soguk buzlu zencefıl içeçekler oluyormuş onuda içebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…