100 ya Rezzak ya Fettah mucizesi

Dua sırası -Adel- -Adel- 'te. Duası: Rabbim senin rizanla açtım ellerimi semaya. Evime huzur mutluluk Eşime sağlık güç kuvvet ver borçlarından ferahlamasini sağla ve sağlıklı hayırlı imanlı evlat nasip et rabbim duama icabet edenlerinde duası kabul eyle.
Goldenpanthera Goldenpanthera
Minnoskafa Minnoskafa
Sealand Sealand
F FairyTale89
👉 -Adel- -Adel-
Aomine Daiki Aomine Daiki
little bird little bird
Ilayumut Ilayumut
debriyajgazfren debriyajgazfren
lucina06 lucina06
@meltem151515515
-Adel- -Adel- okudum balım Allah kabul etsin inşallah

Dua sırası Aomine Daiki Aomine Daiki 'te. Duası: Allahım sen evladımı sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı nasip eyle. Onu salih/saliha kullarından eyle.aileme ve bana dünya ve ahirette af ve afiyet ihsan eyle.. kötü, şeytanlaşmış insanların şerrinden bizi koru.. bebek sahibi olmak isteyen bütün arkadaşlarıma bu duyguyu yaşat Rabbim. Duama iştirak eden herkesin gönlünden geçenleri avuçlarına ver Allahım amin..

VE hûvel gaviyyul aziz

Minnoskafa Minnoskafa
Sealand Sealand
F FairyTale89
-Adel- -Adel-
little bird little bird
Ilayumut Ilayumut
lucina06 lucina06
@meltem151515515

Dua sırası Aomine Daiki Aomine Daiki 'te. Duası: Allahım sen evladımı sağlıklı bir şekilde kucağıma almayı nasip eyle. Onu salih/saliha kullarından eyle.aileme ve bana dünya ve ahirette af ve afiyet ihsan eyle.. kötü, şeytanlaşmış insanların şerrinden bizi koru.. bebek sahibi olmak isteyen bütün arkadaşlarıma bu duyguyu yaşat Rabbim. Duama iştirak eden herkesin gönlünden geçenleri avuçlarına ver Allahım amin..

VE hûvel gaviyyul aziz

Minnoskafa Minnoskafa
Sealand Sealand
F FairyTale89
-Adel- -Adel-
little bird little bird
Ilayumut Ilayumut
lucina06 lucina06
@meltem151515515