100 ya Rezzak ya Fettah mucizesi

Dua sırası bende 🌸
Allah’ım bu sene gireceğim sınavda ilk seferde benim için en hayırlı olan yeri kazanmamı nasip et. Beni, ailemi ve bu grupta dua eden herkesi kötülüklerden, kötü insanlardan koru. Dünyada ve ahirette huzur ve mutluluk ver Rabbim.Bize tuzak kuranları, kötülüğümüzü isteyenleri kendi tuzaklarına düşür. Bana en hayırlı zamanda en hayırlı kişiyle mutlu bir evlilik nasip et ve duama eşlik eden diğer arkadaşlarımın da dualarını kabul et. Amin. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ve hüvel kaviyyul aziz

Goldenpanthera Goldenpanthera 💕

Minnoskafa Minnoskafa
Sealand Sealand
F FairyTale89 💕
-Adel- -Adel- 💕

Aomine Daiki Aomine Daiki
little bird little bird 💕
Ilayumut Ilayumut

debriyajgazfren debriyajgazfren
lucina06 lucina06
M mely15

Dua sırası bende 🌸
Allah’ım bu sene gireceğim sınavda ilk seferde benim için en hayırlı olan yeri kazanmamı nasip et. Beni, ailemi ve bu grupta dua eden herkesi kötülüklerden, kötü insanlardan koru. Dünyada ve ahirette huzur ve mutluluk ver Rabbim.Bize tuzak kuranları, kötülüğümüzü isteyenleri kendi tuzaklarına düşür. Bana en hayırlı zamanda en hayırlı kişiyle mutlu bir evlilik nasip et ve duama eşlik eden diğer arkadaşlarımın da dualarını kabul et. Amin. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ve hüvel kaviyyul aziz

Minnoskafa Minnoskafa
Sealand Sealand
F FairyTale89
-Adel- -Adel-
little bird little bird
Ilayumut Ilayumut
lucina06 lucina06
M mely15
Okudum Allah kabul etsin inşaallah

Dua sırası bende 🌸

Ve hüvel kaviyyul aziz

Minnoskafa Minnoskafa
Sealand Sealand
F FairyTale89
-Adel- -Adel-
little bird little bird
Ilayumut Ilayumut
lucina06 lucina06
M mely15
Okudum Allah kabul etsin insaAllah

Dua sira bende
Allah'ım -Adel- -Adel- Kara_gozlum Kara_gozlum minik kalp0753 minik kalp0753 ve isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip et
Bizi sana layık kullardan eyle
Burdaki arkadaşlarında dualaranı kabul et insaAllah Amin
Ay aşkım benim ya Çok teşekkür ederim duan için duygulandım valla ya 😢😢😢❤❤❤ Allah razı olsun rabbim tüm dualarını kabul etsin inşallah evinden huzurbereket eksik olmasn 😢❤❤❤❤❤❤🤲🏻🤲🏻

X