100 ya Rezzak ya Fettah mucizesi

Allahım Sibel kulunu içinde bulunduğu zor ve sıkıntılı günlerden tez zamanda kurtar.Uğradığı haksızlıklar karşısında onu mahkemede haklı çıkar.4 kişiye karşı açmış olduğu davalarda alnının akı ile haklı çıkar.Burada dua kardeşliği yaptığımız kullarını ve beni senin yolundan ayırma Allah’ım.Daha çok sana yönelmemizi sağla.Bulunduğu şehirden bir an önce kurtulup yeni bir hayat kurmasını nasip et.Karşısına hayırlı ,imanlı bir eş çıkar ve hayırlı bir evlilik yapıp hayırlı bir evlat sahibi olmasını tez zamanda nasip et Rabbim. Bu duamı okuyup amin diyen kullarının ve benim dualarımı icabet eyle Allah’ım. 🙏🙏
Okudum Allah kabul etsin inşallah canım

Allahım Sibel kulunu içinde bulunduğu zor ve sıkıntılı günlerden tez zamanda kurtar.Uğradığı haksızlıklar karşısında onu mahkemede haklı çıkar.4 kişiye karşı açmış olduğu davalarda alnının akı ile haklı çıkar.Burada dua kardeşliği yaptığımız kullarını ve beni senin yolundan ayırma Allah’ım.Daha çok sana yönelmemizi sağla.Bulunduğu şehirden bir an önce kurtulup yeni bir hayat kurmasını nasip et.Karşısına hayırlı ,imanlı bir eş çıkar ve hayırlı bir evlilik yapıp hayırlı bir evlat sahibi olmasını tez zamanda nasip et Rabbim. Bu duamı okuyup amin diyen kullarının ve benim dualarımı icabet eyle Allah’ım. 🙏🙏
Okudum Allah kabul etsin insaAllah

100 ya Fettah ya Rezzak zikri ile bolluk bereket gelir. Ummadığınız yerlerden rızık kapıları açılır.
100 Ya Malikel Mülk Zül Celali vel ikram. Zikri de ona keza bolluk bereket zikridir.
Tecrübe edilmiş zikirlerdir; 10 kişilik bir grup olursak kâfi. Günlük 1 kişi niyetine okuyacağız. Katılmak isteyenler buyursun. Günlük herkes 100 ya Rezzak ya Fettah ve 100 Ya Malikel Mülk Zül Celali vel ikram' zikirlerini okuyacak. Kendisine okunduktan sonra listeden ayrılanlar vebal alıyor, ayrılacaklar baştan lütfen girmesin listeye sağlam bir ekip olalım 🌺🌺🌺🌺🌺🌺

Etiket nie etmiyonuz 🙄 kime okuyoz okudum mu bilemedim

Canım eksikler tamamlandı 🙂 dua sırası sana geçti. Duanı paylaşır mısın
F FairyTale89 ve Sealand Sealand Allah muradlariniza erdirsin inşallah dualarınız tamamlandı 🌺
Rabbim senin rizanla açtım ellerimi semaya. Evime huzur mutluluk Eşime sağlık güç kuvvet ver borçlarından ferahlamasini sağla ve sağlıklı hayırlı imanlı evlat nasip et rabbim duama icabet edenlerinde duası kabul eyle.

X