100 günlük yetişkinlik dönemi psikolojik iyileşme & onarım süreci önerileri

Programa uyamadığım için bütün günleri eklemedim henüz. Eklemeye devam edicem

günaydin kafani hiç bişey takmadığında mutlusun. kendi kendine doldurmama kurali kafama herşey yapmama için ne yapmaliyim.

günaydin kafani hiç bişey takmadığında mutlusun. kendi kendine doldurmama kurali kafama herşey yapmama için ne yapmaliyim.
Merhaba ben sadece paylaşım yapıyorum. Bu bilgilerin sahibi Psikolog Rumeysa Demirörs, onu takip edebilirsiniz

söle bi durum var sosyal medya insanin zihini de çok etkiliyor. paylaşımlar herşeyi özeniyor imreniyor tv de görmüşüm bi adam selfie ugruna hayatini kaybetmiş begeni peşindeler.

söle bi durum var sosyal medya insanin zihini de çok etkiliyor. paylaşımlar herşeyi özeniyor imreniyor tv de görmüşüm bi adam selfie ugruna hayatini kaybetmiş begeni peşindeler.
Neyi takip ettiğinizle alakalı bu. Magazinle vs alakalı takiplerim yok benim. Siz bilinçli olduktan sonra etkilenmezsiniz.

Neyi takip ettiğinizle alakalı bu. Magazinle vs alakalı takiplerim yok benim. Siz bilinçli olduktan sonra etkilenmezsiniz.
dediğini uyguladim önemli olani takip etmeye başladim.
bu hayata hep olumlu düşününce günün mükemmel geçiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…