100 gün oldu

bak eve gelsin hatirliycan bu sozlerimi unutma bebekler cok dayaniklidir benim dayimin karisi nerdeyse 5.5 aylik erken dogum yapti 1kilo bile degildi kizi ustelik adi kadin evladini birakip kacti esinide terketti o bebek ne mucadele etti ne disli cikti yasamakla kalmadi simdi kocaman boylu poslu 9 yasina girdi dr demisti bebeklerin boyle kuvvetli oldugunu ben kizinin en kisa zamanda gelecegine ve su onumuzdeki guzel yaz mevsimine, gunesli gunlerde parklarda dolasacaginiza inaniyorum arkadasim inanmak basarmanin yarisidir ayrica o yatagi bosuna almisin yatmiyorlar o yatakta kizim 23 gunluk yok kessen bizim odada yatiyor besikte yirtiyorlar kendilerini yatagi tasi odana bende soylemesi

cok saol icimi ferahlattin, insallah o günleride görürüm. umudumu asla yitirmedim. Bebegim her bebek gibi olmicak onu biliyorum ama tek istegim eve gelmesi ve onunla olmam. Bazen düsüniyorumda evvelden yaptigin hatalar yüzünden böyle cezalandirilirmi insan, düsünmekte istemiyorum. Allah hakkimizda hayirlisini nasip etsin. Bugün gitcem bebegimin yanina. Banyo yaptircam...elbise aldim insallah giydirmeme izin verirler ben cok özledim bebegimi...babasi gelsin hemen gitcez

canım üzülme desemde biliorum bu acıyı yaşayan bilir ama kızın için sen güçlü olmalısın.dert çekmeyen bilemez ama allah bir sınava tutuyor ve sen bu sınavı kazanacaksın.inşallah güzel kuzun biran önce iyileşir ve annesinin sıcak kucağında uyuyacağı güzel günlere kavuşur.benim kızımda 3 hafta erken doğdu 2280 gr dı dokunmaya korkuyordum ama şimdi 45 günlük 4600 olmuş.ama bizimde başımızda sorunlar var tiroid bezi çalışmıyor daha 20 günlükken ilaç içmeye başladı 15 günde bir kan aldırıyoruz.tedavi edilmezse gerizekalı olma ihtimali varmış.allahtan erken teşhis edildi ve tedavi başladı.ama yinede korkuyorum bişey olacak diye.allah bebişlerimizi bize bağışlasın.sende sabırlı ol dua et.güçlü ol kucağına aldığında bugünleri hatırlayıp güleceksin.dualarım seninle

cok saol canim, insallah senin bebisinin bu tedaviyi hayirlisiyla altatir. Duadan baska yapacagim sey yok, Allah hepimiz icin hayirlisini nasil etsin. Senin bebisin ii masallah 4.600 kg olmus, Sende korkma sabirli ol....Dualarin icin saol, hergünüme Allaha hamd olsun, bebegimin yasadiginba

cok saol canim, insallah senin bebisinin bu tedaviyi hayirlisiyla altatir. Duadan baska yapacagim sey yok, Allah hepimiz icin hayirlisini nasil etsin. Senin bebisin ii masallah 4.600 kg olmus, Sende korkma sabirli ol....Dualarin icin saol, hergünüme Allaha hamd olsun, bebegimin yasadiginba

zummincim kizin nasil olmus hastaneye gidicem demistin eminim haberler guzeldir hayirlisiyla gelse evine kuzucuk artik habersiz birakma bizi

benim zeytin gözlü kizim, bizi bazen korkitiyor, bazen cok sevindiriyor. Benim minik kizim cok sey atlatigi icin, birisi ona dokundugu zaman cok korkiyor, cünkü herzaman igne verilirdi. Korktugu zamanda nefes almayi birakiyor ondan sonra yardim edilmesi gerekiyor. Onun icin minik kizima yaklasmadan önce herzaman konusulcak, kafasini oksicaksinki ondan sonra kucagina alabilirsin, yada bezini degistirebilesin

yoksa durumu gayet iyi nnurayy, yemegini iyi yiyor. Biraz gaz problemi oldugu zaman cok SIKINti geciriyor. Banyo yapmayi cok seviyor, bi suyu duysun hemen susiyor.

Merak edip sordugun icin cok saol, Allah senden ve herkesten razi olsun....

Insallah sendede hersey iiidir...Allaha emanetsiniz

kiyamam ben kusuma daha cok kucuk tabi ama zamanla unutucak herseyden urkmeyi birakicak ama zamana ihtiyaci var senin sevginle hepsini asicak yavrum insallah heran kucakla sev annesi sevgini hissetsin hepsini unutur dualarim kizin icin benimki 25 gunluk gazi oldumu cadi oluyor insallah sende kizini evinde gorecek zamanlara yaklasmisindir arkadasim anne aski herseye deva olacak sevgilerimle

cok saol canim, bana verdigin destekten dolayi,

bugün benim minik kuzum ilk defa agzina mama verdiler. Emzik emebiliyordu ve suana kadar hic mama vermediler. Agizdan giden mide borusu onun midesini cok bulandiriyordu ve ben bir defa denemelerini istedim ve benim bebisim o kadar emdiki, canim kiyamadim. Gözlerini bi acti koskocamandi, ilk defa tat aldi. Bugün banyo yaptirdim, sonra kremledim, masaj yaptim. sonla yatirdim ve rahat uyudu. Bugün fazla korkmadi, insallah böyle devam gider.....

Bebisim insallah yakinda eve gelir, varya türkiyeye o gün bayram ilan etcem.. :)

İnan senin kadar bende bayram edeceğim.Gelişmeleri aktardığın için sağol...Sık sık müsait oldukça tabi bilgilendirirsen çok sevinirim..

insallah arkadasim bir annenin en buyuk bayramidir inan hepimiz en az senin kadar sevinecegiz eve donusune 4 degil 4000gozle bekliyoruz

inşallah her geçen gün daha iyiye gidecek ve bebeğini evinde kucağına alacaksın.sabırlı ol.allahın izniyle herşey düzelecek

cok saol canim, bana verdigin destekten dolayi,

bugün benim minik kuzum ilk defa agzina mama verdiler. Emzik emebiliyordu ve suana kadar hic mama vermediler. Agizdan giden mide borusu onun midesini cok bulandiriyordu ve ben bir defa denemelerini istedim ve benim bebisim o kadar emdiki, canim kiyamadim. Gözlerini bi acti koskocamandi, ilk defa tat aldi. Bugün banyo yaptirdim, sonra kremledim, masaj yaptim. sonla yatirdim ve rahat uyudu. Bugün fazla korkmadi, insallah böyle devam gider.....

Bebisim insallah yakinda eve gelir, varya türkiyeye o gün bayram ilan etcem.. :)

canım benim inan her yazını ağlayarak okuyorum sana hep bişeyler yazmak istiyorum ama ne diyeceğimi bilmiyorum daha doğrusu yazıp yazıp siliyorum duygularımı anlatmaya kelimeler yetmiyor bende 2 aylık bir anneyim bebeğimin tek burun deliği tıkalı çok üzülüyorum ona baktıkça ağlayasım geliyo ama sonra senin çektiklerin geliyo aklıma şükrediyorum allahım onunda başından al bu derdi diye dua ediyorum eminim bebeğin çok ii olucak öyle hissediyorum büyüycek ve onun iyi olması için ne kadar çabaladığnı ne kadar üzüldüğünü elbet öğrenecek o zaman seni hiç üzmiycek çünkü çok vefakar bir annesi olduğunu bilip senin onunla duyaağın gibi oda herzaman seninle gurur duyacak çünkü bu acıyı herkes kaldıramaz sen çok güçlü bir annesin ben senin kadar güçlü olabilirdim acaba rabbim kimseyi evladıyla sınamasın dua ediyorum bebeğin ii olsun ve hayırlı evlat olsun

bu yazinla beni daha da cok güclendirdin, Allah senden razi olsun. Icimde öyle bi his varki sanki hersey daha farkli olcakmis gibi, insallahda öyle olur. Bebegim beni taniyor, ve ben hastaneden ayrildiktan sonra agliyor, bunlar beni ne kadar mutlu ediyor bilemesiniz. Bisey anlamaz demeleri beni cok üzmüstü, ama hersey cok farkli cikti...Allahima hamd olsun....Allah sana ve bebisine hayirli günler versin

o senin bebeğin armut dibine düşermiş eminim annesine çekmiştir oda çok güçlü bir bebek sadece sana biraz naz yapıyo annesi emin ol herşey çok güzel olacak seni tanımıyorum ama hissediyorum inan bana sabır arkadaşım sabırr

zummincim kizimiz nasil eve ciktimi hayirli haberlerini bekliyorum merak ettim epeydir yazmiyorsun insallah kizin eve gelmistirde firsat kalmiyordur internetin basina gecmeye umarim oyledir dua ediyorum kizina girersen gelismeleri yaz merak ettirme Allaha emanet olun ikinizide opuyorum en cok kizini opuyorum ama:)))

canim bebegin nasil oldu insallah ´simdi cok daha iyidir
rabbim kimseyi evlatlariyla sinamasin

canlarim iiyiz Allaha sükürler olsun...

bebegim 3870 gr oldu ve yavas yavas boyu artik her hafta uzamaya basliyor. Biberon vermeye basladilar..azar azar iciyor ama olsun...yinede yapmaya calisiyor....cok özliyorum kizimi bakin saat kaca geldi...hala uyku tutmadi bebegim yatagini göriyorum ve yanimda olmasini cok istiyorum....insallah yakinda gelir

hepinizden Allah razi olsun...

ohh masallah kizima buyuyor demek az kaldi demekki gelecek sana kuzucuk op benim icin sevindim iyi olmaniza merak etmistim

canlarim iiyiz Allaha sükürler olsun...

bebegim 3870 gr oldu ve yavas yavas boyu artik her hafta uzamaya basliyor. Biberon vermeye basladilar..azar azar iciyor ama olsun...yinede yapmaya calisiyor....cok özliyorum kizimi bakin saat kaca geldi...hala uyku tutmadi bebegim yatagini göriyorum ve yanimda olmasini cok istiyorum....insallah yakinda gelir

hepinizden Allah razi olsun...

canım bende böyle üzücü şeyler yaşadım.şunu unutma bebişin evine gelene kadar uykun kaçıcak.geldikten sonra ondan gözlerini ayıramıyacağın için uykun kaçıcak.umarım yavrun en yakın zamanda evine gelir.sıkıntıların ve üzüntülerin sona erer allah senive kızını korusun canım.

X