100 gün oldu

yazicak tek kelime bulamadim,:çok üzgünüm:
Allah dan acil sifalar dilerim minik zümra ya.Rabbim evladini sana bagislasin canim.

Allahım insallah acil sifalar versin.. İnsallah sağlık sıhhatle bebeğine kavusursun. Sürekli Allahına dua et yanında kimse yokbelki ama en büyük olan Allah var dualarımız seninle. Olumlu düşün hersey olumlu olacak bak göreceksin. Güzel haberlerini bekliyorum.

canım allahım yavruna acil şifalar versin inşallah tez zamanda kavuşursun beebgine allahım kimseyi evladıyla sınamasın yarabbim ...dua et canım bisde senin için dua edicez .... allahım bebgine acil şifa sanada büyük sabır versin canım

çok geçmiş olsun allah şifa versin yavruna ... bir an önce kavuşman için dualarım sizinle...

Sen guclu bir annesin dayanmasini biliyorsun 100gun gecirmisin kolay degil ama sunu bil kuzun eve donecek sapasaglam nurtopu gibi bak annesine nasil benzemis hayata nasil sarilmis cunku biliyorki disarida annesine kavuscak birlikte nice 100 degil binlerce gun gecireceksiniz esinin bebeginin senin gibi guclu kadina ihtiyaclari var pamuklar icinde anne olmak kolaydir zor olan seninki gibi bekleyislerde anne olmaktir salma kendini esin ve kizin seni bulmak istedikleri gibi ol Allah duani dualarimizi kabul etsin acil sifalar versin yuvaniza sicaklik doldursun DUNYANIN NERESINDE OLURSAN OL HERGECENIN ARKASINDAN GUN DOGAR BEN EMINIM SANADA O GUN DOGACAK SEVGILERIMLE

cok saol canim, Allah senden ve senin gibi yazanlardan yani hepinizden razi olsun. Allah izin verirse ya yarin ya ertesi gün benim minik kuzum yogun bakimdan cikacakmis, hakkimizda en hayirlisini nasip eder insallah, icin o kadar rahatki su anda, Allahima hamd olsun, insallah bebegimi evime getirecegim günüde görürürüm....Allah hepinize hayirlisini nasip etsin

:teytey::teytey::teytey:ay cok sevindim bugun aldigim en guzel haber ne olur benim icimde op sana bunlari yazarken iki aylik kizim kucagimda inan cok uzulmustum rabbim sana bagisladi

cok cok cok gecmis olsun. Allah sifa versin en kisa zamanda yavruna sarilir da uyursun insallah canim. Allah yardimciniz olsun.Melegine opucukler Serap Teyzesi dua ediyor onun icin , cook iyi olacak insallah

canım cok uzuldumm dualarımız hep senınle bebısın saglıgına enkısa zamanda kavusur ve evınıze donersınızzz..

canım çok etkilendim duygulandım 8.ayıma girdim bende rabbim zor sınava tabi tutmasın çok üzüldüm çok zor durum ama eve geldikten sonra hep kızınla birlikte olmanı ve bir daha böyle ayrı kalmamı canı gönülden istiyordum dua ediyorum öp canım seni bu yaşadıgın zor günler sadece kötü bir anı kalır inş

minik bebegim yarin 4 aylik olcak, yogun bakimdan cikali 10-15 gün oliyor. Allaha sükürler olsun gayet iyi minik kizimin durumu. Gecen hafta tek biraz korku atlatik, nefes almayi birakti....baya korkuttu beni...az önce aradim, hastanenin balkonunda bebek arabasinda yatip günesleniyormus. Doktorlara artik inanasimda gelmiyor, deneme tahtasi yaptilar kizimi, bir gün böyle diyorlar öbür gün degisik bisey diyorlar. Bende anlamadim. ALLAH tan baska kimseden sifayi beklemiyorum kizima....KIZIM COK TATLI TEYZELERI ah bi eve gelse koklasam onu doyasiya, sevsem ellerini öpsem kimselere sormadan kizimin bezine degistirsem, benim kizim desem niye karisiyorsunuz desem....olmiyor, ah sizin yerinizde olsam. hep dua ediyorum insallah benim kizimda eve gelir en yakin zamanda

canim kiyamam sana bak iyimis durumu onun durumu kolay degil arada tabi aksakliklar olucak ama bunlar hayata alisip saglikli olmasinin bir yolu uzerinden at tedirginligi ki sure daha cabuk gecsin bak gunesleniyor bile kucuk hanim yerim onu ben rahat ol unutma doktorlar tanrinin yeryuzundeki elleridir heleki ufacik bebege daha cok ilgi gosterirler o bir melek inan doktorlari sozlerini dinle sakin ol canin sikildimi derin bir nefes al onu evde hayal et eninde sonunda eve gelicek saglikli sifasini verdi Allah ama bazi kontrolleri olucak annesi telas yapma moral kazan ooooo eve gelince gorcen sen gece yarisi kalk emzir altini al salla salla sabah isiklarini her sabah gor ah ah simdi kuvvet al uykularla vedalas eee yakindir....artik evine gelmesi

kiz aglattin beni senağlama

ah keske gelse eve, Allahin bi emaneti...cok SIKILIyorum biliyormusun, pencereden bakmak bile bana azap gibi geliyor, anneler almis bebek arabalarini geziyorlar...hersey okadar zor geliyorki bana...cok korkiyorum...bebegim benden ayrilcak diye...öyle olursa zaten sonum nolur bilemem....yatagi 4 aydan beri kurulu her gördügümde her gece yattigimda canim nasil yaniyor bi bilsen....Allahin bir imtihani ne diyim sabir etmekten baska carem yok...Allah kimseye evladiyla sinamasin....

cnm uzulme az daha sabret gelıcek evıne oda bende erken sdogum yaptım şimdi masallahı var senınkıde öyle olucak.kılosu nasıl sımdı buyumuzdur kuzucuk öp bızım ıçınde

kilosu 3470 oldu daha yeni yeni 1 aylik görnümü aldi...ne kadar erken dogdu senin kuzun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…