% 100 El Yapımı Saf Banyo Sabunu

yarın sabah 8 de dogum yapıcam
allahım ınsallah gonlunden gecenı hayırlısıyla en guzel seklıyle en tatlı bebısı nasıp etsın
bebek ısteyen herkese nasıp etsın saglıklı sıhhatlı akıllı hayırlı...
Ayy yarın mı : ) ben 18 Ocak diye hatırlıyorum nedense
Sanki doktorun benmişim gibi nasıl atıyosam artık :KK53:

Amin Allah Ol desin yeter ki oluyo
Ablamın tüp bebek ikizleri oldu
Üçüncü beklemiyorduk normal yollarla sürpriz oldu bize
ne guzel allah bagislasin. insallah bende bu ay tup bebege basliycam.tek hayalim ikizim olsun.
sonra normal yolla gelen olursa kapiyi acik birakirim.:KK23:ama hele bi ilki olsunda.
sizinde varmi?evlimisin?

Ayy yarın mı : ) ben 18 Ocak diye hatırlıyorum nedense
Sanki doktorun benmişim gibi nasıl atıyosam artık :KK53:
normlde oyleydı
dun kontrolde doktor nst sonucuna gore hemen carsamba sabah dedı :)

cıpsını yemeyı bıle atlamamıssın :KK70:
aklıma gelmısken bende yıyım:KK53:
Sezeryanda akşam 10 dan sonra bişey yemeyin sabah ameliyat var diyolar ya
Ondan aklıma gelmişti :KK53: 10 a kadar yedim de yedim
İyi ki de yemişim bi de ameliyattan sonra da 1 saat geçmeli diyorlar, bişey yedirmiyorlar

Merhaba Arkadaşlar;

Forumdan arkadasımızın actıgı bıtkısel sabunlar adlı konuda yazdıgım yorumlar uzerine fazlasıyla sabun siparışı aldıgım ve bu el emeklerı alanında konu acmam rica edildiği için sizlere 4 kuşaktır yaptığımız sabunları sunmaya karar verdim...

Gaziantep'de dedemin babasından ,dedeme ; dedemden ,babama ve babamdan bize kalmış miras diyebilirim :)

6 yıl önce iflas nedenıyle kapanan sabun fabrıkası sadece anı olarak kaldı , özel sipariş üzerine babam sabun yapmaktadır.Ambalajlama ve sabunun ta kendisi ince ince sadece babamın elinden çıkmaktadır :)

Bu sabun işi gercekden seven insanın yapabılecegı bır iştir. Sabun her ne kadar temızlık malzemesı veya bakım urunu olarak kullanılsa da yapım aşaması oldukça yağlı ve kokuludur :)
işin içinde biri olarak herkesın gercek sabunu ayırt edebıldıgını sanıyordum. Forumda gercek sabun kullandıgını sanıp ,daha fazla para vererek sadece ıcerıgınde kostik-su-hayvan yagı olan sabunları kullananları gorunce duruma el koymam gerektıgını dusundum...

gercek zeytınyaglı sabunun rengı yesil olmaz arkadaslar... rengı yesılse bılınkı ıcınde boya ve esans var
saf sabun kötü kokar bej- kahveye donuk rengı olur cunku ıcerıgınde boya esans yoktur.

sizlere sabunları taktim etmek istiyorum...

Eki Görüntüle 1685335 bu sabun saf zeytınyaglıdır,
babam tam bi çılgın :) içme suyu ve yemeklık zeytınyagıyla yaptı ... hijyen ötesi :) fiyatı 5TL
bu sabunun defne yaglısı 6 TL dir

eger ben sabun alıp bırıne hedıye gondermek ıstıyorum yada evımde aynı zamanda şık dursun istiyorum dıyorsanız...

Eki Görüntüle 1685338 Eki Görüntüle 1685340 süslü tek kalıplarımızda mevcuttur
buyuk fırmalar hedıye paketlerınde artık babamın bu sabunlarınıda kullanıyorlar bundan gurur duyuyorum :)

saf zeytınyaglı paketı 7.5 TL - defne yaglı paketı 10 TL dir

ama derseniz ki ben toplu almak istiyorum her paketde 5 kalıp olsun , elıme gecmısken alayım
5 lı kalıp paketlerımızde mevcuttur...

Eki Görüntüle 1685343 saf zeytınyaglı 5 lı kalıp paket fıyatı 25 TL - defne yaglı 5 lı kalıp paket fıyatı 35 TL dir

ama yine derseniz ki :)
saf zeytınyaglı olması sart degıl ıyı bı sabun olsun temız yag ile yapılmıs olsun yeterlı
oda mevcut...

Eki Görüntüle 1685348 kalıp bası tanesı 3 tl dir

2 gunde bu siteden aldıgım sabun sıparıslerı sasırtıcı :) acıkcası cok hoşuma gitti...

Eki Görüntüle 1685360 Eki Görüntüle 1685363

Sabunlar hakkında sormak ıstedıgınız ne varsa cevaplayabılırım.
Herkese teşekkürler...
Ben çok istiyorum ama yurt dışındayım :KK43:

Bebek geliyomus hadi hayırlısı:emir_bebek:Bide BU Sabun isini ciddye aldığın için teşekkürler baya bilgilendim yeni gördüm konuyu 5 yaşında ki oğlumda doğuştan atopik dermatit var ne kullanSam böle bi günde senide meşgul ediyorum ama ayıpmı oldu:oops:

Bebek geliyomus hadi hayırlısı:emir_bebek:Bide BU Sabun isini ciddye aldığın için teşekkürler baya bilgilendim yeni gördüm konuyu 5 yaşında ki oğlumda doğuştan atopik dermatit var ne kullanSam böle bi günde senide meşgul ediyorum ama ayıpmı oldu:oops:
oyy kuzum benım allahım sıfasını versın
doktor ozel sampuan verdımı ?

Tek tesellim 1 yaşına gircek diğer oğlumda şimdilik bişe yok inşallah olmaz esimde de sedef çıkmaya başladı

ay amiinnn cok tesekkur ederım :KK68: doguma gırene kadar burda olurum sanırım :KK70:
oyle heyecanlıyım kı hem aglayasım hem gobek atasım gelıyor
haftaya olacaktı dogum bugun kontrolde nst sonucuna gore de hemen carsamba sabah 8 de dedı ben şok :KK70:
allahım ısteyen herkese nasıp etsın yarabbıımm
iyi ve kolay doğumlar dilerim sana canım.

N nscckts sabunlarım geldiii dün!! Nasıl hızlı servis o :KK76:Kullandım bile bu sabah, çok güzel, miss :KK49: Ayrıca hediye sabunum için de çook teşekkürler :KK68: Sabunlarım.jpg

Senden haberler asıl!! Neler oldu? Geldi mi bebiş? :emir_bebek:İyisin inşallah, bizim bir el salla:KK54:

Amin inşallah babe şampuan krem sebamed sabun kullandim hala kullanıyorum senin onerebilecegin bi sabun var mı?

Tek tesellim 1 yaşına gircek diğer oğlumda şimdilik bişe yok inşallah olmaz esimde de sedef çıkmaya başladı

çok geçmiş olsun bizim zetyinyağlı sabunu denemeni isterim hiç bir zararı yok fayfdasını bile görürsün

iyi ve kolay doğumlar dilerim sana canım.
cok tesekkur ederım canım evdeyım sımdı gayet ıyıyız :)

N nscckts sabunlarım geldiii dün!! Nasıl hızlı servis o :KK76:Kullandım bile bu sabah, çok güzel, miss :KK49: Ayrıca hediye sabunum için de çook teşekkürler :KK68:Eki Görüntüle 1745440

Senden haberler asıl!! Neler oldu? Geldi mi bebiş? :emir_bebek:İyisin inşallah, bizim bir el salla:KK54:

harıkayız :) evdeyız 2 gundur
yalnız kotu bı suprız yasadım ıyıkı sezeryan olmusum sag yumurtalıgım alındı 8cm lık kıstım varmıs hamılelık kıstıymıs oda aradan cıktı :)

allahım ısteyen herkese nasıp etsın :)

X