% 100 El Yapımı Saf Banyo Sabunu

Oy masallah! Tum sevenleri ile cok guzel bir omru olsun insallah! Kiz mi bebis?

Canim cok gecmis olsun, 8 cm ne kadar buyuk ya, hic mi anlamamislar? Rabbim sifalar versin, insallah fazla agri sizi yoktur.

Bebeginle guzel ailenize mutluluklar diliyorum. Yeni sene yeni heyecenlar, ne guzel :nazar:

çok geçmiş olsun bizim zetyinyağlı sabunu denemeni isterim hiç bir zararı yok fayfdasını bile görürsün

cok tesekkur ederım canım evdeyım sımdı gayet ıyıyız :)

harıkayız :) evdeyız 2 gundur
yalnız kotu bı suprız yasadım ıyıkı sezeryan olmusum sag yumurtalıgım alındı 8cm lık kıstım varmıs hamılelık kıstıymıs oda aradan cıktı :)

allahım ısteyen herkese nasıp etsın :)
Amin canım. Allah analı babalı sağlıklı mutlu büyütmeyi nasip etsin. Kist için de çok geçmiş olsun.

Oy masallah! Tum sevenleri ile cok guzel bir omru olsun insallah! Kiz mi bebis?

Canim cok gecmis olsun, 8 cm ne kadar buyuk ya, hic mi anlamamislar? Rabbim sifalar versin, insallah fazla agri sizi yoktur.

Bebeginle guzel ailenize mutluluklar diliyorum. Yeni sene yeni heyecenlar, ne guzel :nazar:

evet bebısım nazlı bı kız :)
cok tesekkur ederım canımsın saolasın
rahmın arkasında kaldıgından anlasılamamıs hamılelık kıstıymıs sezeryan agrısı 2 gunde gectı ama kıstın yerının agrısı hala cız edıyor ama dayanılmıcak gıbı degıl :)

N nscckts Allah analı babalı büyütsün.Hayırlı evlat olsun inşallah. Telaşın vardır şimdi ama hala sabun yolluyor musun? Yolluyorsan özelden haberleşelim

Sabunlarım geldi:KK6: Mis gibiler. Teşekkür ediyorum.:KK68:

En bastaki 5 tl olan dimi ben de oyle dusunmustum :KK66:
Ama benim banka hesabim yok,annemden dilenicem:KK66: karti alir almaz 5-6 taneye talibim o zaman
tamamdır :)
ben yıne sana sabunu yollıyım sen ne zaman musaıt olursan gonderırsın :KK66:
ozelden adresını yollarsan yarın yollarım

tamamdır :)
ben yıne sana sabunu yollıyım sen ne zaman musaıt olursan gonderırsın :KK66:
ozelden adresını yollarsan yarın yollarım
Tesekkur ederim cok tatlisin
Ama icim rahat etsin su anamin karti bi ele gecireyim, ne de olsa burdasin kacsan da bulurum seni:KK66:

Tesekkur ederim cok tatlisin
Ama icim rahat etsin su anamin karti bi ele gecireyim, ne de olsa burdasin kacsan da bulurum seni:KK66:
:KK70:
nasıl rahat edersen canım benım
ama benım ıcın hıc sorun degıl :KK68:
cunku ne kadar erken kullanmaya baslarsan okadar ıyı :KK66:

Merhaba ,
Fiyatlar aynı mı zeytinyağlı sabundan 5 adet almak istiyorum .

X