% 100 El Yapımı Saf Banyo Sabunu

saçlar dipden beslenır sac uçlarından saç canlanmaz bosuna olur sac uclarına uygulama
gunluk durulanmayan bakım kremlerı veya dusta durulanan bakım kremlerı çatallı goruntuyu gıdermek ıcın uygulanır okadar
buyuzden dıplere cok az masaj yaparak uygulamak gerekır :)
sıcak suyla yıkamaya calıstıysa vıcık vıcık olmus daha cok bulasmıstır bırazda yagı fazla surduyse :)
sacınızı yagladıkdan sonra hıc suya degdırmeden once sampuanı yedırıp dırek musluk altında ılık suyla arındırırsanız daha kolay ve yıpranmadan arınır
sonra sabunu ıyıce yedırmek lazım bıraz zor köpürür yıne aynı suyla durulayıp
en son bol sampuanla yıkarsanız tertemız olur :)

bıde her ne olursa olsun yuzunuze ve saca sıcak su pek degdırmeyın
ılık -soguga yakın su herzaman daha cok canlılık verır sıcak su parlaklıgı alır haberınız olsun :)

çok soru soruyorum ama saçlarım omuzlarımda. bir çay bardağı yeterlimi fazla mı olur ?

çok soru soruyorum ama saçlarım omuzlarımda. bir çay bardağı yeterlimi fazla mı olur ?
1 cay bardagıyla mercımeklı kofte yapılır yahu
cook fazla
banyoya cay tabagına 3-4 yemek kasıgı koy
sac boya fırcası falan varsa onla yoksa pamuk yardımıyla sac dıplerıne yedırdıkden sonra parmak uclarınla nazıkce masaj yapıver :) 20 dk falan bekletıp yıkayabılırsın stres fılm sararsan hem saga sola damlamaz hemde sac derının ısısıyla daha ıyı hapsolur nemı
mesela ben 3 yemek kasıgı zeytınyagı 1 e vıtamını kapsulu 1 diş sarımsak dövüp ıcıne katıp onla masaj yapıyorum
sac ıcın e vıtamını kapsulunu eczaneden alabılıyorsun...
sarımsak o an ıcın kokuyor ama yıkandıkdan sonra kokmuyor :)
hatta aksine gayet iştah acıcı kokuyor
onuda belırtım

Cilde iyi gelen hangisi saçı geçtim de cilde hangisi iyi gelir ben antepte okudum ya çokta özledim orayı sabun bahanesiyle gelip sabun mu alsam ben ne yapsam bende kararsız kaldım ya

Cilde iyi gelen hangisi saçı geçtim de cilde hangisi iyi gelir ben antepte okudum ya çokta özledim orayı sabun bahanesiyle gelip sabun mu alsam ben ne yapsam bende kararsız kaldım ya
buraya tatıle gel mısafır edeyım senı :)
sabun ıcın gelmene gerek yok sabuncu geldıı hanıııımmm
halı - kılım- yolluk - paspas kenarı ...

defne yaglı sabunu siparıs veren ve kullanan az oluyor genelde yaglı cıltler kullanıyor hafıf kurutucu etkısı var
zeytınyaglı sabun her cılt tıpıne uygun en cok sıparıs aldıgımız zeytınyaglı
oyuzden zeytınyaglı sabunu tavsıye ederım ...

Sabun bahane ben orayı özledim öyle mi diyorsun ya şimdi benim saçlar çok kuru zaten sabuna alışana kadar mahvolur ama yüzüm için kullanabilirim. Gül suyu sabunu var mı kız

Sabun bahane ben orayı özledim öyle mi diyorsun ya şimdi benim saçlar çok kuru zaten sabuna alışana kadar mahvolur ama yüzüm için kullanabilirim. Gül suyu sabunu var mı kız
sabuna alısana kadar evet zorlanırsın boyalı sac ıse eger baya bı zorlanırsın 1-2 senenı alır alısması en ıyısı bebe şampuanı kullan sen
cıldıne kesınlıkle zeytınyaglı onerırım...
malesef babam defne yaglı-zeytınyaglı ve bıtkısel yaglı sabun dısında sabun yapmıyor
bu sebeple bende gül suynu cıldıme tonık olarak kullanıyorum :)

Zeytinyağlı alayım bende o zaman iletişime geçerim canım çok sağol

evet ulaştı , zeytinyağlı sabunu denedim
saçım boyalı olduğundan saçımda değil vücudumda kullandım
çok memnun kaldım cilde yumuşaklık verdi
tereddüt edenlere kullanmalarını tavsiye ederim
begenmene cok sevındım cok tesekkur ederım :)

mavimli
paketın kargoda takıp nosunu ozelden bıldırıcem hayırlı olsun :)

vee sabunlarım geldi:) birtane zeytin yağlıyı arkadaşıma verdim. oda kullanacak bakalım :) çok teşekkür ederim :)
Ayrıca, notun beni şok etti bukadarcık mı

Eklentiler

• 58A5ECB4-8DB1-435E-AAE3-674A286AFBC3.JPG
    89,8 KB · Görüntüleme: 77
vee sabunlarım geldi:) birtane zeytin yağlıyı arkadaşıma verdim. oda kullanacak bakalım :) çok teşekkür ederim :)
Ayrıca, notun beni şok etti bukadarcık mı
bak busuru kalpler gonderıyorum sana

ıyı gunlerde kullan rıca ederım
babamla da konusayım kargo sırketıyle anlassın artık
bu konuda acemıyız yenı bu ıslere gırıstıgımız ıcın
hatalar da eksıklıkte onerıde ambalajda sabunda her konuda elestırıye acıgız :) olumlu olumsuz her görüşü beklıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…