% 100 El Yapımı Saf Banyo Sabunu

Zeytinyağlı sabun bir harika.:KK28: saçımı da sabunla yıkadım. harika oldu çok teşekkür ederim :KK36:
ayyy cok tesekkur ederım cok mutlu oldum :KK68:
bebısın hayırlı olsun bu arada :anneadayı::KK200::nazar: saglıkla sıhhatle kucagına al...

:KK68: bak busuru kalpler gonderıyorum sana :KK68: :KK200::KK200::KK200:

ıyı gunlerde kullan rıca ederım
babamla da konusayım kargo sırketıyle anlassın artık
:oops: bu konuda acemıyız yenı bu ıslere gırıstıgımız ıcın
hatalar da eksıklıkte onerıde ambalajda sabunda her konuda elestırıye acıgız :) olumlu olumsuz her görüşü beklıyorum
evet kargoyla anlaşma olsa çok iyi olur Hoppa

An itibariyle organik sabunlarım elime ulaştı
Çok teşekkür ederim N nscckts
2015-11-25 15.29.19.jpg

çok memnun kalacaksın, ben aldığım günden beri vücudumu ve saçımı başka birşeyle yıkamadım. inanılmaz memnunum.
Ben saçımda boya var diye saçıma kullanmadım da
Vücut için kullanmaya başladım bakalım
Saçım içinde daline başladım, sanki biraz sertleştirdi ama olsun daha sağlıklı en azından

Saçım içinde daline başladım, sanki biraz sertleştirdi ama olsun daha sağlıklı en azından
benim saçımda kına var ama saçım çok çabuk yağlanan cinsten o yüzden bu sabun çok iyi geldi. dalin de iyi doğrudur. hamilelik dönemi boyunca sırf zeytinyağlı sabuna devam etmeyi düşünüyorum bakalım. sonrasında belki saça bakım için bir şeyler düşünürüm.

durularken sırkelı suyla durulamayı denedınmı ?
o ışıl ışıl yapar yumusatır :)
onla ugrasamam dersen normal sac kremı kullanırsın durulanan ...

durularken sırkelı suyla durulamayı denedınmı ?
o ışıl ışıl yapar yumusatır :)
onla ugrasamam dersen normal sac kremı kullanırsın durulanan ...
Yok üşendim bi de kızım mızmız diye herşeyi hızlıca halletmeye çalışıyorum evde
Krem benimde aklıma geldi de işte sağlıklı değildir diye bi deneyeyim belki daline alışır saçım diyorum ?

Yok üşendim bi de kızım mızmız diye herşeyi hızlıca halletmeye çalışıyorum evde
Krem benimde aklıma geldi de işte sağlıklı değildir diye bi deneyeyim belki daline alışır saçım diyorum ?
zaman alır :) bıde uclarında yıpranma varsa 10 senede gecse ucları hep kırık durur
sac dıplerın onemlı dalınle devam edıp sadece uclarına durulanan sac kremı uygulamanı tavsıye ederım :)

zaman alır :) bıde uclarında yıpranma varsa 10 senede gecse ucları hep kırık durur
sac dıplerın onemlı dalınle devam edıp sadece uclarına durulanan sac kremı uygulamanı tavsıye ederım :)
Tamam zaten evde vardı da bu ara uzak duruyordum :KK70: sağ ol

Kızlar uçlardaki yıpranmaya özellikle bebek yağı kullanıyorum ben.
düzleştiriken de elektriklenmesini önlüyor. Baya kendine geldi saçım bebek yağıyla.
Hem de besliyor. Deneyin...

Kızlar uçlardaki yıpranmaya özellikle bebek yağı kullanıyorum ben.
düzleştiriken de elektriklenmesini önlüyor. Baya kendine geldi saçım bebek yağıyla.
Hem de besliyor. Deneyin...
cok az mıktarda vazelın de ısını gorur :)
dusta sırkeyı denedın mı?

X